Vybavení a péče v nemocnici

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2009 17:36 - alča

Léčba ve VFN Praha. Proti péči zdravotního personálu nemám absolutně žádné námitky, sestřičky i lékaři moc hodní,ale pobyt, to je rpostě hrůza, tak jsem si nepředstavovala nemocnici ani v předminulém století, to má být fakultní nemocnice, ponuro, pokoj bez skříně, na jeden věšák si dávají věci ležící i návštěvy,někde dokonce bez WC a sprchy. Ponuré chodby s několika židlemi každý pes jiná ves, oopravdu jsem byla konsternovaná. Chápu, že nejsou peníze, ale byli tam i cizinci a byli dost překvapení.

reagovat 14.1.2009 10:52 -

kvalita zdravotní péče není úměrná vybavení-naštěstí-, přesto je to velký problém. Rekonstrukce je stavebně i ekonomicky nesmyslná, výstavba nového arálu původně plánována u Říčan, později na Albertově je dnes nevyužitelná. V jakékoliv lokalitě jsou obyvatelé proti, vadí jim hluk vozidel a helikoptér.Takže řešení v nedohlednu

reagovat 25.2.2015 13:03 - jirka

Zajímalo by mě, jak je to s...

To jste měla blbé. Hold někteří lidé jsou trošku jednodušší a nějak jim nevadí, že obtěžují jiné lidi. Měl to řešit personál nemocnice, ale to víte, nikomu se do sporů většinou moc nechce.

reagovat 25.2.2015 13:07 - Majdo,

byla jste s paní na pokoji,tak to bylo na ní,aby ty děti okřikla a také na samotných rodičích.Moc to nechápu,že to došlo až tak daleko,nebo potom přeháníte vy.Nemyslím si,že by to rodičům bylo jedno,co tam dělají za vylomeniny jejich děti.

reagovat 25.2.2015 15:23 - Majdo,

to jsem psala já.Paní byla skoro hluchá,pak jste se měla bránit sama a nebo zavolat sestru.Jinak se tomu zabránit nedá.Lidé někteří jsou zvláštní,ale s tímto jsem se nesetkala.Jinak ale moje sestra kdysi ležela v Brně,pouze s křečákama a představte si,že byla na pokoji s lidmi,kteří měli cukrovku,přišli o nohu,to bylo,panečku.Byla jsem za sestrou a ta si jako na lékaře na nikoho nestěžovala,pouze s kým jí to nechali na pokoji.Prý to bylo šílené,v noci hrozný řev,jak ti lidé křičeli bolestí.Tak to by být nemělo,na pokoji by měli nechat se stejně nemocnými,sestra dodneška vzpomíná na tu hrůzu a vy zase na návštěvu pacientky,která tam měla zlobivé děti-úsměvné.Taková banalita.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.7.2015 20:31 - H.K.

Už se tady někdo ptal, ale víte někdo o nemocnici, kde se dodržuje tzv. polední klid? To už nic takového neexistuje?
Nebo, že by někde bylo nařízení, že třeba děti mohou být na návštěvách nějakou omezenou dobu?
Nyní jsem strávila nějaký čas v nemocnici a nakonec jsme podepsaly se spolubydlící revers, protože mít na pokoji 5 až 6 hodin v kuse předpubertální, nevychované děti, které vás očumují, když jdete na mísu a jejich matka je ani nenapomene, to byla síla.

reagovat 20.7.2015 21:41 - milan

Už se tady někdo ptal, ale...

To si děláte legraci? To je fakt síla. Ale také jsem jednou hrozil reversem, ale když jsem řekl důvody, tak do dvou hodin byl problém vyčešen.

reagovat 20.7.2015 23:16 - H.K.

To si děláte legraci? To je...

Ne, nedělám. Matka dětí vůbec na naše prosby, později stížnosti, nereagovala. Na jiný pokoj nás dát nemohli, protože vedlejší oddělení zrovna malovali. Takže sestry jí domlouvaly, ale pořád si jela svou, děti jsou mé všechno a budou tady. I později, když už mohla chodit, i když se sáčkem moči v kapse, tak nechtěla, že je jí to trapné sedět na denní místnosti se sáčkem. Ale že nás pubertální děti očumovaly, to jí nepřišlo blbé.
Takže jakmile mi přestávaly dávat antibiotika v kapačkách, tak okamžitě revers.
Pořád zvažuji, že to napíši přednostovi kliniky, protože vím, že je to skvělý lékař. Já nechápu, jak chtějí léčit člověka, když mu neumožní to nejzákladnější: klid.

reagovat 21.7.2015 11:21 - marie

Ne, nedělám. Matka dětí...

Bohužel, díky širokým návštěvním hodinám to tak je, celé odpoledne plno cizích lidí na pokoji. Za jednou pacientkou na pokoji se vystřídalo 15 lidí na návštěvách během jednoho dne. Byla jsem po narkóze a zvracela jsem a jedno dítě povídá paní blije :-( . Osobně si myslím, že v nemocnici má být v první řadě klid na léčení. Kdo může chodit, ať si své návštěvy příjímá mimo pokoj třeba neomezeně, ale u lidí upoutaných na lůžko by se měly být návštěvy jasně vymezené na krátkou dobu.

reagovat 21.7.2015 23:18 - raději anonymní

..a to jste nebyly na pokoji s Romkou...:((((

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *