Vtipy o ucitelich

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2008 11:08 - klaris

Vite jaky je rozdil mezi ucitelem a pedofilem? Pedofil m

reagovat 11.6.2008 17:15 -

Kdo neumi uci! To neni vtip,ale tvrda realita!

reagovat 11.6.2008 17:38 -

Maminko me se do te skoly nechce! Devcata ze me maji srandu,kluci mi podrazeji nohy a ucitele me nemaji r

reagovat 11.6.2008 17:54 -

Ucitel optimista:Veri,ze dokaze naucit. Ucitel pesimista o tom pochybuje.A ucitel realista doufa,ze ho nejake ditko nezabije ci nezazaluje za protekcni maturitu:-)

reagovat 12.6.2008 11:41 -

Žák tyká učiteli a ten mu dá za trest 100x napsat:Nemá tykat svému učiteli.Druhý den to žák přinese napsané 200x a učitel se ho ptá proč to napsal 200x když měl jen 100x.Žák mu odpoví:Když já TI chtěl udělat radost.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2010 22:35 - Učitelka

Teď jeden předprázdinový.
Jaký je rozdíl mezi žumpou a učitelkou ?
Žádný. Učitekla je také buď vyčerpaná nebo nasraná.
( Odpusťte ten silný výraz)

reagovat 22.5.2010 20:10 - J. A. Náhlovský

Učitel je v podstatě špatně placený komik.

reagovat 25.5.2010 19:28 - Lenka - lenkasaa.blog.cz

V jídelně, profesor sedí u stolu a najednou si k němu chce přisednout student a profesor řekne : "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí". Studen na to "Tak já letim". Tím samozřejmě profesora namíchl a tak se rozhodne, že mu dá při zkouškách zabrat. Bohužel student odpověděl na všechno bezchybně a tak mu dá poslední otázku" Když byste si měl vybrat, vybral byste si pytel se zlatem nebo s rozumem?" Student chvíli a přemýšlí a pak řekne, že ten s tim zlatem. Profesor vítězně řekne " No vidíte a já bych si vybral ten s tim rozumem" a student na to" Vždyť každej si vybere to co mu chybí." Profesor se rozčílí a napíše mu na jeho test BLBEC. Student si test vezme a po chvilce se vrátí a říká" Pane profesore vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste mi žádnou známku".

reagovat 25.5.2010 20:01 - úča - já to tak nevidím

Zazil jsem praci mimo...

nemám ve školství problém, děti jsou fajn, mám je ráda a doufám, že ony mně, neměnila bych. Enormní psychickou zátěž nevidím. Asi jako v mnoha jiných profesích. Co by měl říkat operatér při složitých operacích, kde jde o život ? Platy nemáme nic moc, ale zato spoustu volného času. Zatímco jiní mají čtyři až pět týdnů dovolené, my učitelé celkem během roku třináct týdnů, tři měsíce na relaxaci, to si myslím, že už se odpočinout dá. Hodně učitelů si stěžuje, já tedy nechápu, proč nezmění profesi, já sama mám tuto práci velmi ráda. Když čtu bývalého, mám pocit, že pokud někdo z dětí zcvokne a skončí u psychiatra, pak asi na to být učitelem nemá, třeba je labilní psychicky nebo má jiný problém. A pak by bylo dobré zkusit to třeba opravdu jinde-u kasy v marketu, na výrobních linkách - to je podle mně pravá řehole, tam by zas hráblo mně. A dělají to dělníci za pár šupů. Takže bych se nerouhala.

reagovat 25.5.2010 21:12 - .

dobrej fór !!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *