Všechny možné energy drinky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2007 13:46 - 13 hodin 46 minut

Dobrý den, chci se zeptat, jaké různé přípravky na podporu fyzického a psych. výkonu jste vyzkoušeli, které na vás působí a tak. Já mám odzkoušené - speed8,up!Energy,RedBull,Semtex,Kamikaze,Piracetam,Guaranu,zelený čaj,Nutraben Forte... a možná ještě něco.. Tak popořádku speed8 se mi zdá na nabuzení fyzicky i psychicky velice dobrý, ale je dost drahý (cca 44 - 50 kč). Je to spíš na rychlé nahození do nálady. Up!energy jsem měl zatím jen jeden, takže nemůžu dost dobře soudit, ale zdá se mi poměrně dobrý. Odstraní únavu a i večer jsem nebyl ten den unaven. (Má někdo zkušenosti s jínýmy Up! - smart, euphory, love- a popř. kde se dají koupit, kromě netu) RedBull - celkem dobrý, ikdyž někdy dráždí žaludek kofein v něm (kávu vpodstatě vůbec nepiju, jen tak 2 krát 3 krát do měsíce - radší zelený čaj), semtex je ok, Kamikaze se mi zdá taky velice dobrý stimulant, docela nabudí (tedy alespon mě) Piracetam - tabletky jsem užíval jen jednou ve zkouškovém - nedůvěřuju moc chemickým věcem, ale nejaky zvýšený efekt jsem nepozoroval, možná jsem nebral dost velké dávky (nechci si svinit tělo chemií). Guarana, z mé osobní zkušenosti, je velice dobrá. Bral jsem ji i dlouhodobě, ale největšího účinku se člověk dočká až tak po měsíci užívání. Pokud jsem ji ale užíval delší čas, tak jsem si pak přišel nějaký unavený a tak.. Po vysazení ok. Poslední věcí je Nutraben Forte - právě jsem snědl první pilulku, takže o účincích možná někdy později. Jestli někdo má zkušenosti, rád se poučím. Tak to jsou mé zkušenosti.. Jaké máte Vy? co můžete doporučit?

reagovat 16.2.2007 15:50 - David

Já mám docela dobré zkušenosti s Piracetamem. Bral jsem taky guaranu, ale tam se mi zdál účinek dost slabý. Jinak přes den popíjím silný čaj, černý, zelený nebo maté.

reagovat 13.4.2007 21:42 - pikolo

Jsem prekvapena, ze nekdo zna up!energy, podle mne je fajn na povzbuzeni. ale k praci je vyborny up!smart, proste unikat, jinak to popsat nelze :-). Kupuji to na netu, v lekarnach to maji drahe.

reagovat 6.5.2007 17:15 - Zdenek

O Speed8 už jsem se vyjadřoval v jiné diskuzi, je to reklamní trik, v žaludku se většina jeho složek rozkládá a do krve prostupuje max. kofein a některé vitamíny. Žádné neurotransmitéry. Stejně tak další podobné přípravky. Potvrzeny účinek mají pouze nootropika. Doporučuji Geratam (Piracetam 800mg). První týden dávky alespoň 4000mg a pak 2400mg denně, lépe 3200 mg, (dle výzkumů je neškodných, ale zbytečných, i 10g!!!). Ze začátku musí být dávky mnohem vyšší než udržovací dávky. Ekonomicky je výhodnější Geratam (Piracetam 800mg) než Kalicor. Geratam se může brát i 6 měsíců nepřetržitě, pak je dobré na 3-4 týdny vysadit, aby se nesnížil účinek - dochází k toleranci. Geratam prakticky nemá vedlejší účinky, neničí játra - v těle se nemetabolizuje. Jako vedlejší účinek bývá někdy uváděno zvýšení libida, což není určitě na škodu:) A pokud by chtěl někdo porovnávat piracetam a Gingo, tak je to prakticky neporovnatelné...-gingo má v běžných dávkách zanedbatelný účinek.

reagovat 3.6.2007 17:02 - lll

Mohl by mi nekdo rict vic o pripravku up!smart? díky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2016 22:38 - Genka

To zálěží na každém a ať si jí a pije co chce. Já dávám taky energy věci na povzbuzení

reagovat 31.3.2016 15:53 - Jana

No já nevím coca cola je taky ne moc dobrá na žaludek. Takže je to vcelku jedno, ty tablety vypadají dobře.

reagovat 28.5.2016 04:12 - Petra

Teď mám zkouškové a hledám něco na energii. Coca cola mi moc nejede už, zajímavě vypadají ty tablety sky dog.

reagovat 29.5.2016 15:49 - Jana

Asi tak na každému vyhovuje to samé. Ale toto by nemusely by být špatné, když se rozkoušou, že nic nepiješ.

reagovat 30.5.2016 01:21 - Petra

Mě by to vyhovovalo než do sebe lít ty sladiska.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *