Co všechno může být od zad?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2008 14:38 - Janina

Dobrý den, několik měsíců mě bolelo břicho na levé straně, podbřišek + bok, někdy celé dny, někdy občas. Bolest byla stěhovavá, někdy přecházela do křížů, takže jsem nedokázala určit, zda mě bolí břicho od zad nebo záda od břicha. Myslela jsem si, že jde o něco gynekologického, popř. na ledvinový kámen. Po všech možných vyšetřeních mi bylo sděleno, že je to od zad - přiskříplý nerv, který inervuje močové cesty. Pracuju v sociálních službách, často manipuluji s imobilními klienty, takže se potížím se zády nedivím, ale zajímalo by mě - co všechno může být ještě od zad, co na první pohled vypadá jako úplně jiná nemoc?'

reagovat 5.11.2008 06:39 - Sylva

Já mám už dva roky takové svědění a brnění mezi lopatkami, bolí mě mezi žebry. K doktorovi se mi nechce, myslím, že je to taky od zad, mám kulatá záda a sedavou práci, málo pohybu. Vždycky se to na pár hodin zlepší, když se narovnám na tvrdé podlaze.'

reagovat 23.9.2011 07:36 - Eva

Dobrý den můj problém je už měcíc stěhujíci bolest krční páteře,bederní páteře,nohou a v noci i kyčlí a raní ztuhlost je to od páteře nebo náké chronické regma?Může mě někdo poradit?

reagovat 23.9.2011 08:06 - Inka

Dobrý den můj problém je...

Evi, to bude s největší pravděpodobností od páteře ale asi kombinované artrozou, pokud jsi již v letech. Mám to podobné a tím, co má já, jsem si jistá.
Tak se drž a asi by to chtělo vyšetření, což ani já nejdu, dokud nebude hůř...

reagovat 4.12.2012 12:02 - Hana

Já mám už dva roky takové...

Mám také už asi 2 roky svědění zad,koncetruje se to do jednoho místa u lopatky a je to obtěžující.Vůbec nevím,co s tím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.12.2012 12:20 - Dalibor

Ahoj Hanko,to co popisujete ale nejspíš provází ještě nějaké potíže,např.slabší jedna ruka než druhá,ztížené dýchání,možná bolesti lokte atd.No to je jedno,každopádně to jde velmi snadno řešit,pokud chcete napište mi na mail siska.dalibor@seznam.cz,zavoláme si a dál se uvidí.

reagovat 31.12.2012 13:03 - MARIE

Mám také už asi 2 roky...

MÁM STEJNÉ OBTÍŽE JAKO HANKA UŽ MĚ ASI 5 LET POŘÁD HROZNĚ SVĚDÍ ZÁDA NA JEDNOM MÍSTĚ U LOPATKY JE TO HROZNĚ NEPŘÍJEMNÉ. VŮBEC NEVÍM CO TO MŮŽE BÝT.

reagovat 24.2.2013 22:42 - Jitka

MÁM STEJNÉ OBTÍŽE JAKO...

Tyto potíže jako paní Marie mám také.hrozně mě svědí na jednom místě zad a to u pravé lopatky.Nevíte někdo co by to mohlo být? Jsem po operaci krční páteře bez velkého efektu,tak nevím.

reagovat 25.2.2013 19:01 - Monika

Tyto potíže jako paní...

Dobrý den, také mě trápí to samé a po eškerých vyšetřeních mi bylo sděleno,že to mám od krční páteře. Mám ji zablokovanou od 1 do 4 obratle.Chodím k fyzioterapeutce a je mi podstatně lépe :-)záda dokážou hodně potrápit,mám pocit,že se obtíží už úplně nezbavím,ale cvičení mi pomáhá,alespoň po psychické stránce.Tak přeji hodně zdravíčka

reagovat 4.7.2014 15:09 - pro prcka alias špínu s tatových kulí

...a byl prase!!! Cibulka...

a ty máš malý mozek, asi velikosti brambory. a ptáka máš 4cm dlouhýho 7 cm tlustýho, koule jako nákupní tašku a vypádáš jako náčelník orangutanů.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *