VOLBY 2017

Archiv příspěvků

reagovat 11.10.2017 16:27 - sdfg

Tohle je zajímavé čtení o...

Cvvm model je dělaný dle průzkumu tazatelů náhodně potkaných respondentů,nebo alespoň by měl být.
Ninulé volby ze září jim vyšli až na ANO a ČSSD,které nakonec získali skoro stejně,ČSSD měla mít v průzkumech CVVM ze září 2013 asi 30% a měla 20 a ANO naopak vylezlo asi ze 13ti na skoro 19%.
Teď je to opačné.
Lidi pochopili,že Fíkus se snažil a roztočil by to až v druhém období,takže jeho podpora klesá,svou úlohu splnil s pokladnami a s kouřením,přestože si i finančně pomohl,vlastně jen dělal co mu ČSSD povolila dle svého programu,takže splněn byl program ČSSD.

reagovat 11.10.2017 18:56 - kecy

10 let, možná víc, se...

Se pleteš. Jakmile v Německu uzákoní strop (200 000 uprchlíků za rok), tak je tu máme.
A podle nějakého vnitřního pokynu EU budou všude dostávat stejnou podporu (v Eurech).
Tudíž zde budou "Kingové".

reagovat 11.10.2017 19:00 - sdfg

Podle mne uprchlíky ty z černé afriky naopak průmysl A.Babiše,který ho zastupuje bude do svých továren a skladů jen vítat jako laciné gasterbaitery,které nahradí příliš platově a na vyspělost pracovních podmínek náročné místní obyvatele,takzvané ČECHY.

Kokosový olej

reagovat 11.10.2017 19:02 - Trautenberg

Cvvm model je dělaný dle...

to mě moc neuklidňuje, neboť sice nevím,co má ČSSD ve svém programu... , v realitě ale jede podle poradců, např. nějaký Otto Novotny a to je v praxi "tvrdá multi-K".
Socani jsou ztracení..
Kdysi byl i na Britský listech článek o tom,jak jeden socan z GB (tedy Labourista) vypověděl, že "schválně imimgrací (upřednostnění nebělochů)" "změnili GB", neboť jim "připadala příliš zaprděná"(konzervativní). Samozřejmě, že migrantipak zase volí doleva.. byť jsou třeba ortodoxníma muslimama.. Na to jim "kaká čokl", je zajímají dávky a další přísun "bratří z domova".

reagovat 11.10.2017 19:09 - Trautenberg

Podle mne uprchlíky ty z...

Tak je otázka, kolik "gringos z Afriky" přišlo do Evropyvlastně "makat". U "Ebenů" bych si typl, že "třeba i jo". U "Maghrebu a spol.", tj "ředitelů zeměkoule" bych tipl, že ti nám přišli spíš "šéfovat", či v nejlepším případě se na "naše pachtění s pobavením dívat". Oni mezi náma ani "proslulí Vietkongové" taky nějak extra nemakaj.. - jako spíše kšeftujou a "šéfujou" (naštěstí jen sami sobě).
No a je jasný, že všechny tyhle "orient party" (plus ta z jihu..) budou hlavně dealovat ..
Jsem zvědavej, co s tím budou cajti dělat, když de fakto budou uprchlíci nedoknutelní či jinak nad zákonem. Už teď je Václavák pojem..

reagovat 11.10.2017 20:56 - nevěř

Se pleteš. Jakmile v...

tomu, komu jde o prachy, bude zahlcovat Evropu na západ od nás. K nám by přišli jen uprchlíci z válečných zón - ženy, děti, ale ty tam ti srabi nechali. Kdyby se tady někdo chtěl usalašit, už by tady dávno byl. Od nás naopak prchají.
A Německo není všemocné, to by muselo postavit hranice a uprchlíky od nás střílet. Jak je šoupnou na východ, fofrem se jim vrátí. I těm Rumůnům a Bulharům se tady nelíbí a mažou dál na západ. Aspoň za něco můžeme soudruhům poděkovat.

reagovat 11.10.2017 21:13 - ztracený příípad

S tebou to nemá cenu. Klidně si pozvi k sobě na dvorek "celej Middle East + Afriku", ale ke mě je netahej.

reagovat 11.10.2017 21:14 -

S tebou to nemá cenu....

nikoho nezval, kdo je pozval, ať je hostí.

reagovat 16.10.2017 13:21 - Míra

My půjdem s přítelkyní a pár kamarády volit rozhodně SPD Tomia Okamury...pro mě je nejdůležitější bezpečnost + už me přestává bavit ta diktatura EU. Řešit vysavače, čokoládu, pomazánkový máslo je moc "krásný", ale myslím, že Evropa se potýka s jíným, trošku důležitějším problémem, než kolik má byt kakaa v čokoládě. Rozhodně netvrdím, že každý muslim je terorista, těch je mezi nimi naprosté minimum, ale jsou mezi nimi...a NELZE odhalit kdo je a kdo není...A rozhodně bych to neriskoval...nechci tady to, co se děje v Něměcku, v Paříži, Londýně, Barceloně, všude tam, kam si jich natáhli statisíce...Jen v Německu vzrostla kriminalita několikanásobně (sexuální obtěžování, rabování, ublížení na zdraví apod) a to nemluvím o tom, že podle průzkumů jich má znemakačanka uprchlíci, kteří přisli jen natahovat ruku, jen Německo stojí 18mld korun mesíčně!!! Za nic!) a pak nebude pro rodiny s dětmi a důchodce...Já tady tu línou verbeš nechci! Volíme SPD!

reagovat 16.10.2017 13:36 - takže

brouka Pytlíka?

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *