Vojna pro holky, bude se možné jí vyhnout?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.6.2014 23:21 - Alča R.

Dobrý den, slyšela jsem že prý stát chce zavést vojnu i pro ženy 18-30 a od příštího roku by snad mohli odvést nějaký ročník na cvičení protože NATO chce aby se více investovalo do obrany. Je mi 23 takže s trochou smůly by se mě to také mohlo týkat ;(

Součástí onoho cvičení by prý byl i dost drsný tělocvik, třeba že bych musela uběhnout dva a půl kiláku za 12 minut a nebo přelézání překážky. Mám docela trauma z tělocviku na střední, nikdy jsem nezvládla překonat strach z hrazdy, plavání a některým cvičením jsem se docela vyhýbala a nechala si psát omluvenky protože to prostě bolelo a bylo nepříjemné, navíc realita potvrdila že pro normální život kdy pracuji v kanclu by mi ten tělák byl stejně naprd. Nikdy by mě nenapadlo že mi v životě jěště někdy může hrozit situace že by mě někdo mohl nutit do tělocviku, jsem dospělá, pracuji, vydělávám, tak co sakra si ta blbá vláda vymýšlí?

No ale uvažuju co udělám kdyby mě přece jen chtěli odvést, můj nápad je že budu simulovat že jsem blázen a nebo vyhrožovat sebevraždou. Na jak dlouho by mě zavřeli na psychinu kdybych si třeba něco spolykala a nebo vydírala že skočím z mostu případně nahá na ulici házela hovna po lidech? Bylo by to tak na měsíc a pak ambulantní léčba a nebo nadýl? Mi jako přijde pohodlnější měsíc v nemocnici a pak zas doma a třeba i chodit do práce než tři měsíce blbýho cvičení, ale zas na půl roku blázinec by byl třeba moc. Sice by to byla ostuda, ale co.

Kámoška se mi za tohle hrozně smála a radila že mám zkusit trik co používaj ema kdy si kolem zápěstí a předloktí natahaj gumičky a pak jimi švihají až si rozedřou kůži do krve, vypadá to pak jako by se pořezali nožem ale zas ne každý má odvahu do sebe říznout takže tohle je způsob si naoko přivodit zranění. Myslíte že když takhle zmalovaná přijdu před odvodovou komisi, že mě neodvedou, zvláště pokud tam začnu vydírat že pokud mě vemou že spolykám prášky?

Jako vím že zním psycho, ale tak to vážně cítím, navíc ta situace na Ukrajině tomu nenahráva a asi bude i válka s Ruskem...

reagovat 3.7.2014 17:34 - tatatatatatatata kadence nového samopalu

najdi si rubriku Zážitky s vojny, píše tam nějaký David je to docela slušně nabušený debil, cizí slova, věty jako perly, budeš z toho za chvíly pěkně zblblá. Pak pochopíš že s takovým volem jako je David válku nevyhrajem. Já o naši vlast strach nemám, když vy dva se dáte dohromady....

reagovat 3.7.2014 20:51 - Alčo

Dobrý den, slyšela jsem že...

Planej poplach, nepanikař!

reagovat 3.7.2014 22:38 - tankodrom

rata tata bum bum bum,holky honem k samopalům,žádný keci rovnou k věci,vojínky nazdar-zdar!

reagovat 4.7.2014 09:24 - !!!

Však ony to potřebují jak svině drbání a pořádně protáhnout na cvičáku !!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2018 20:20 - Péťa

Myslím,že hlavně feministky by na vojnu jít měly.Pokud bojují za naprostou a bezvýjimečnou rovnost pohlaví tak nevím proč by povinnost měla platit jen pro muže.

reagovat 28.2.2018 21:18 - EX

ubírat ženám právo být v...

Špatně si to vysvětlujete,já jím neupírám právo,když chtějí tak prosím.Jen sem chtěl říct,že vzhledem ke kráse žen,by byl hřích je posílat na vojnu.Chovám k ženám obdiv a úctu,jsou to krásné bytosti.

reagovat 28.2.2018 21:38 - luci

ubírat ženám právo být v...

Samozřejmě,chlapům se vojančit moc nechce a Amerika potřebuje vojáky k ochraně svých životních zájmů po celém světě.Tak dámy máte šanci i vy bojovat za cizí velkokapitál a jeho životní zájmy.

reagovat 28.2.2018 22:07 - tak

Samozřejmě,chlapům se...

mákni, dámo.

reagovat 1.3.2018 15:41 - Alena

Já si počkám, až tanky předělají na elektropohon a solární panely.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *