Vnitřní pocity po odstranění dělohy

Archiv příspěvků

reagovat 20.1.2010 21:48 - Lenka

Sex funguje a nedoporučuji chodit do práce dříve než po 6 týdnech.A komplexem,že nemám dělohu ,netrpím ,naopak!!Mám klid.

reagovat 21.1.2010 11:20 - Eňa

Horší je,když přijde o dělohu mladá ženská,která ještě nemá rodinu nebo plánovala další děti...

reagovat 22.1.2010 12:32 - Ivana Trucálková

Zrovna dnes mi oznámil gynekolog,že mi doporučuje odstranění dělohy.Mám totiž velmi silné krvácení,našel mi polip,ale říkal,že se o vrací.Nevím co mám dělat?Bud jit odstranit polipy nebo udělat tak radikální zákrok.Může mi někdo poradit?Ivana

Manuka Doctor

reagovat 22.1.2010 14:37 - Lenka

Moje mamka podstoupila odstranění dělohy v 55 letech a nyní řeší závažný problém.Je neprůchodná...není schopna pohlavního styku.Dnes byla u gynekologa,ten ji oznámil,že ji museli doktoři zašít hodně dole,protože u operace krvácela.Takže průchodnost penisu je jen na 3 cm,dál se nedostane...potom se to zužuje do učka a průchodnost dál je jen na prst.Jedině to prý řešit plastickou operací,ale úspěch není 100% zaručen a mamka má strach.Stalo se někomu něco podobného? Jen přemýšlím,jestli to bylo opravdu nezbytné-takovéto zašití,nebo to zavinili doktoři? Děkuji všem za názor a zkušenosti.

reagovat 22.1.2010 20:24 - Lenka

Zrovna dnes mi oznámil...

Ivano,měla jsem úplně stejné problémy. Velmi silné a časté krvácení + polip,který mohl taky krvácet.Nejdříve jsem vyzkoušela antikoncepci s tím,že nebudu mít menses,ale bylo to ještě horší.Jsem po umělém oplodnění a hormonů mám v sobě až až.Operaci jsem opravdu brala jako vysvobození problémů a byla ráda,že mi to doktor navrhl.Bylo mi 46 a jak jsem už psala jsem v pohodě.Vaječníky zatím asi fungují a jiné problémy nemám,jenom opak a konečeně pohodu.Je to můj názor a je pravda,že někomu to třeba ublížilo a nebo nepomohlo,ale jsem i typ.který netrpí,že nemám dělohu.Zdraví L.

reagovat 22.1.2010 20:36 - Jana

Jsem po operaci dělohy od svých 35 let.  Dnes je mi 59 a život je fajn. (mám 3 děti) Když mi to lékař oznámil, ani jsem to neřešila. Lázně jsem absolvovala 3x a od té doby jen samé příjemné prožitky.    Žádné fronty na vložky v 80letech. Úspory peněz. Žádné bolesti, žádné migrény, žádné strachy jen samé příjemnosti.

reagovat 22.1.2010 23:00 - Danica

Moje mamka podstoupila...

Lenko, taky jsem po operaci jako tvoje mamka, ale chce to trpělivost. Krátce po zákroku jsem vůbec nebyla schopná ničeho, co souviselo se sexem, měla jsem pocit, že mě zašili úplně a že jsem docela vyhaslá. Naštěstí se všechno časem upravilo a vrátilo do starých kolejí, jen to chce nějaký ten čas trpělivost. Lenky, která psala ve 20:24 bych se chtěla zeptat, jak dlouho je po umělém oplodnění a jak zvládala těhotenství s tím množstvím hormonů. A taky jaký byl porod a jak se po něm cítila. Mou dceru čeká něco podobného.

reagovat 23.1.2010 22:31 - Lenka

Lenko, taky jsem po operaci...

Ahoj Danico,umělé opl. jsem měla 5 x ,ale je asi horší,že jsem mladého měla až skoro 38.Hormony mi nechaly kila a problémy před operací co jsem psala.Mladýmu je letos 10 a mně to obrátilo tělo.Těhotenství bylo bez problémů a porod jsem měla císařem.Jenže na dítě jsem čekala 18 let,dříve ty možnosti nebyly,tak to nějak beru s rezervou - něco za něco.Je fakt,že toho mám někdy plné zuby - dost často,asi věkem,hormony mně pracují stále.Jenže na každou ženskou to působí jinak.Jezdila jsem do Prahy,ale tam se mi nedařilo a povedlo se až u doktora Doležala + Hloubětín.Dceři držím palce ,ať se to povede. Je to hodně náročné na psychiku pro oba.L.      

reagovat 25.1.2010 13:57 - Lenka

Díky Danico,ale je to vážnější.Nejde jen o pocity,ale jde o vážnější věc.Kdyby mi to někdo vyprávěl,taky nad tím kroutím hlavou,ale jde o "spodní zašití" a není to jen neuvolněním..prostě jde o zneprůchodnění zašitím..překážka,která se odstraní jen plastikou.

reagovat 12.2.2010 10:46 - Monika

Čeká mě odstranění dělohy,je mi 40.Mám z toho hrůzu,jak je to po operaci,jsou velké bolesti?Budu potom muset brát hormony a přibývat na váze?Prožiju potom ještě orgazmus?

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *