vlčí zrno

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2003 11:51 - Monika

minulý rok se mi udělalo na spodním pravém víčku vlčí zrno a museli mi ho chirurgicky odstranit.Nyní se mi udělalo na horním víčku a už ho mám velikosti rybízu.Neví někdo jak se toho zbavit aniž bych si to musela nechat znovu řezat?/byl to totiž katastrofální zážitek-3 krát jsem omdlela/.Používám mast Maxitrol a žádné zlepšení nevidím.Děkuji.

reagovat 6.5.2003 16:25 - Denisa

Vydloubnout oko! :-)

reagovat 6.5.2003 19:27 - iva

nerika se tomu nahodou jecne zrno?

reagovat 7.5.2003 12:18 - jarka

Loni v létě jsem tady psala a chtěla radu ohledně ječného zrna. Nikdo se mi tenkrát neozval. Moniko, taky jsem podstoupila chirurgický zákrok. HRŮZA ! Dodneška (což je víc jak půl roku) mám stále na horním víčku "¨kuličku". Občas se mi na spodním víčku objevují takové malinké zrníčka, ale zase zmizí.
Jím hodně vitamínu B a pangamin, prý to pomáhá.

reagovat 7.5.2003 13:09 - D.

Taky tím trpívám, už mi to jednou chtěli řezat, ale nešel jsem na to a za delší čas se to vstřebalo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2017 23:11 - Marcela

Na vlčí zrno dobře zabírá čaj z Kalisie. Stačí chvíli povařit jeden list, případně několik kolínek z dospělé rostliny. v litru vody. Pak uchovávat v chladničce a denně vypít 50ml na lačno. Zrno se úolně zhojí bezezbytku hrudky.!!!

reagovat 30.8.2017 07:06 - :-))

pěkná blbost.

reagovat 16.2.2018 08:36 - Blanka

Byl jsem už podruhé na...

Včera jsem prodělala odstranění vlčího zrna ze spodního víčka. Závidím tomu,koho to nebolelo !!! Umrtvovací injekce sice dobrá,ale otočení víčka pomocí nějakého přístroje a bezprostřední pocity po operaci byly hodě bolestivé, ale říkám hodně !!!! Chtělo se mi fakt brečet a to jsem proti bolesti myslím, hodně odolná...jen mé zkušenosti. Příště snad jedině v celkové anestezii....

reagovat 22.6.2018 22:47 - Maty

Oční chalazion, vlčí zrno. Opravdu nikomu bych nepřál,já sám jsem prodělal dvě operace, ve výsledku mi řezali všechny čtyři víčka, jednou šití, steh který praskl, tim padem jizva, uz chronicky se mi to vracelo, nekolikrat Maxitrol, měl jsem Framykoin mast, paradoxně jsem i před těmito problémy konzumoval B-komplex jako doplnek ani jako prevence žádný efekt. Nic z toho vážně nedělejte! Především ne operace! Nebudu to prodlužovat, zkuste jednoduše zkonzumovat pekařské kvasnice (tedy B-ecko živa kultura) a pokud možno nezasahovat. Nemohu dodnes uvěřit, jak mi to pomohlo i ta jizva už je pryč. Názory jako nechat to bez povšimnutí mě velmi znepokojují, přál bych Vám vidět mé víčka po začátku, kdyz jsem to nechal několik měsíců ladem. Není to ječné zrno, problém vlčího je právě v tom, ze se mazová žláza se ucpe a zapouzdří. Řekl bych Vám toho více, ale už takto někdo mozna nedocte do konce.

reagovat 26.6.2018 18:51 - monika

Byla jsem včera,docela nepříjemný zákrok a doufám,tr se neobjeví znova...tak všem mnoho štěstí a i když si ruce myji,asi jako každý,někdy se stačí podrbat,venku,a je to tak se tomu asi člověk neubrání a přijde to když NA..pokud nejde o infekční nemoc...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *