Víte, co je to bechtěrev? - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 17.3.2016 12:39 - Petr

Volné sdružení Bechtěreviků - Bechtěrevova nemoc ( Bechtěrev ) - facebooková skupina pro pacienty s diagnozou Ankylozující spondylartritida
(také morbus Bechtěrev či spondylitis ankylosans ).
Vše o nemoci Běchtěrev od samotných Bechtěreviků - cílem naší facebookové skupiny je praktická pomoc Bechtěrevikům. Přidejte se do naší níže uvedené facebookové skupiny, PŘEČTĚTE SI ODPOVĚDI NA JEDNODUCHÉ ANKETNÍ OTÁZKY A ZÁROVEŇ SVÝMI ODPOVĚDMI POMOZTE OSTATNÍM.
Napište zde mj., kde jste objevili nejlepší cvičení pro Bechtěreviky, které léky včetně biologické léčby považujete za nejlepší.
Napište také jaké lázně na Bechtěreva považuje za nejúčinnější. Pokud jste žádali o invalidní důchod, napište své zkušenosti.
NEPIŠTE PROSÍM ZDE, ALE NA TYTO STRÁNKY NAŠÍ FACEBOOKOVÉ SKUPINY:
https://www.facebook.com/groups/828223630640225/
Pravidelná páteční setkání volného sdružení Bechtěreviků - výměna zkušeností nejen s cvičením léky a lázněmi
Jako každý pátek srdečně zvu všechny Bechtěreviky na pravidelné páteční setkání volného sdružení Bechtěreviků s cílem výměny osobních zkušeností nejen s cvičením, léky a lázněmi. Akce se účastní nejen lidé z Facebooku, Twitteru, Google+ , ale i mimo ně. Sraz je vždy před vstupem do nádražní haly Brno, Královo Pole nádraží přesně v 19,45 hod. ( prosím o dochvilnost- na opozdilce nemůžeme čekat ). Navštívíme jednu z místních vinoték. Další informace na T: 731 876 515 - i SMS- zavolám.
Zdraví Vás Petr
volne-sdruzeni-bechtereviku-be.webnode.cz

reagovat 17.3.2016 12:44 - Bech

Bechtěrev je zánětlivé invalidizující onemocnéní. Opravdu sem nepište, to by blo pod vaši důstojnost. Ten mladý muž Petr má pravdu.

reagovat 25.4.2016 18:32 - hana

MAM TAKI BECHTEREV ANEVIM JESTLI MAM NA NECO NAROK TREBA NALAZNE NEBO NA DUCHOD JEMI 53 let

Koloidní stříbro

reagovat 24.6.2016 10:13 - eva

můžete mi někdo napsat zda máte BECHTĚREVA i když nebyl potvrzen z krve-všechno ostatní mám...bolesti +zánět+ztuhlost kloubů..jsem ohnutá+ Fibromyalgii atd,ale v krvi to nemám potvrzené ...-děkuji

reagovat 31.10.2016 14:15 - 31.10.

Všechny srdečně...

Dorý den, vyšetřete se sama doma, rada od lékaře.....stoupněte si těsně ke zdi, paty na zdi a zkuste opřít hlavu o zeď. Pokud to dokážete je pohoda v opačném případě máte smůlumnoho štěstí přeje Dušan

reagovat 29.3.2018 16:14 - Petr Stojan

Volné sdružení Bechtěreviků - Bechtěrevova nemoc ( Bechtěrev ) - facebooková skupina pro pacienty s diagnozou Ankylozující spondylartritida ( také morbus Bechtěrev či spondylitis ankylosans ).

Vše o nemoci Běchtěrev od samotných Bechtěreviků - cílem naší facebookové skupiny je praktická pomoc Bechtěrevikům. Přidejte se do naší facebookové skupiny, PŘEČTĚTE SI ODPOVĚDI NA JEDNODUCHÉ ANKETNÍ OTÁZKY A ZÁROVEŇ SVÝMI ODPOVĚDMI POMOZTE OSTATNÍM.

Napište zde mj., kde jste objevili nejlepší cvičení pro Bechtěreviky, které léky včetně biologické léčby považujete za nejlepší. Napište také jaké lázně na Bechtěreva považuje za nejúčinnější. Pokud jste žádali o invalidní důchod, napište své zkušenosti. Stránky naší facebokové skupiny najdete na našich webových stránkách: https://volne-sdruzeni-bechtereviku-be.webnode.cz/

Zdraví Vás Petr Stojan

Další info na T: 731 876 515 i SMS- zavoláme

Jako každý rok Vás srdečně zveme na naši akci v radonových lázních v Jáchymově:

Akce lázně Jáchymov zdarma - pro všechny v lázních Jáchymov

Další informace najdete na facebookové stránce akce, kterou také najdete na našich webových stránkách: https://volne-sdruzeni-bechtereviku-be.webnode.cz/

reagovat 9.4.2018 16:10 - Vladimír Prokeš, nutriční terapeut

Bez vyřešení skutečné příčiny Bechtěrevovy nemoci nepřináší aplikace kortikoidů ani jiné léky trvalé výsledky. Příčinou vzniku této nemoci jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující zánětlivé autoimunitní reakce těla, které napadají a poškozují naše vlastní tkáně. Konkrétně u Bechtěrevovy nemoci to vede k poškození páteřních obratlů a kloubů. Příznakem těchto poškození jsou bolesti zad, kříže, kloubů, krku, noční bolesti, ranní ztuhlost a zánět duhovky. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si Bechtěrevovu nemoc sami trvale odstranili a nemusili chodit další roky s bolestmi po doktorech, aniž by to někam vedlo. Kontakt 608 155 338.

reagovat 13.9.2018 19:59 - Natalie

To slyším poprvé, že...

Neni zadna komise!Jezdim kazdy rok

reagovat 14.9.2018 18:38 - no

Prokeši- nežvaň tady nesmysly. jsem bechtěrevik a už jsem zkoušel ledacos.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *