Vitamín E, kyselina listová a otěhotnění

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2003 09:53 - Adriana

Již 3 měsíce beru kyselinu listovou a na radu kamarádky jsem si zakoupila i vitamín E 400 (ten beru cca 3 týdny). S manželem se snažíme o miminko a když jsem začala brát vitamín E začalo mě píchat v podbřišku, jsem unavená, malátná. Může mít tento vitamín takové účinky nebo jsem opravdu těhotná??? Prsa mě ale vůbec nebolí, Ečko jsem přestala brát tak uvidim. Děkuji za jakoukoliv radu ohledně vitaminových doplňků při snaze otěhotnět.

reagovat 6.8.2004 12:58 - Venda

A byla si těhotná??? Má lékařka mi taky doporučila brát vitamín E (jen 100) i mému partnerovi, ale zatím nic :o(. Už začínám mít strach, že se nám to snad nepodaří :o(! Máte někdo zkušenosti s vitamínem E při plánovaném těhotenství? Díky V.

reagovat 5.6.2006 14:15 -

Myslím si, že 400 mg vit.E je příliš! Např. vitamíny Calibrum Babyplan, které se doporučují před otěhotněním, obsahují vit. E jen 30 mg, (a to je cca 300% doporučené denní dávky!) A ve vitamínech pro těhotné je již dokonce jen 10 mg!! Takže těch 400 mg je určitě moc!

reagovat 5.6.2006 16:41 -

Přeji hezký den,

máte někdo zkušenosti s nějakým doplňkem stravy, který obsahuje kyselinu listovou? Začali jsme mluvit o miminku a tak jsem se rozhodla, že si pročtu nějaké články. Vůbec jsem netušila, že by bylo dobré, se takhle dlouho na miminko připravovat. Pročítala jsem různé články a mluví se i o vysazení antikoncepce zhruba tak 3 měsíce před otěhotněním, jinde se zase píše, že po vysazení je největší pravděpodobnost otěhotnění. Kde je tedy pravda? Díky E.

reagovat 29.2.2008 00:22 - tesyy

Ahojky všem jsem tu poprvé my jsme se pokoušeli o dítě 2,5 roku běhali po doktorech a vysledky byli katastrofální a pak jsme zašlike specialistovi který nám doporučil SUPRADYN forte tablety muž je měl brát měsíc po jednom a pak měsíc vynechat a ten třetí brát 2 nasobnou dávku a ono to zabralo ale upozornuji všechny dámy které by to chtěli pořídit manželovi má to blahodárný učinek na sexualni aktivitu budete utíkat před mužem a je mu to bude jedno kde vás chytí to mi věřte z vlstní skušenosti ahoj a hodně uspěchu všem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2016 14:41 - Klára

kyselinu listovou jsem v těhotenství užívala a myslím si, že díky ni, jsem to zvládla bez ranní „újmy“. V lékárně mi jich doporučili víc, ale já si vybrala tu od elasti-q i díky ceny.

reagovat 26.7.2016 09:24 - Danča

Užívala jsem kys. listovou před těhotenstvém - to mi doporučil lékař, že když vysadím prášky, tak je dobré ji užívat.. Otěhotněla jsem a užívám ji stále.. prý je dobrá na takové ty ranní nevolnosti.. tak užívám.. a koupila jsem si od Elasti-Qu.. a jsem maximálně spokojená :-)

reagovat 11.8.2016 10:50 - Monika S.

Užívala jsem kys. listovou...

Ta je super! taky jsem ji měla a byla jsem naprosto spokojená

reagovat 22.9.2016 12:37 - jarka

ja jsem mela femibion a taky jsem byla spokojena a mohu doporucit

reagovat 24.10.2016 13:41 - Simi

Ahoj, já jsem teď ve 4.měsíci kyselinu listovou užívám samo také, mám to ale spojené s dalšími vitamíny, ať na to nemusím myslet, mám Ogestan, je to relativně novinka,ale doporučila mi ho doktorka. Brala jsem ho už před otěhotněním, beru teda stále, je super, že jsem nemusela měnit řadu ani dávky, nic. A vše v pohodě, tak se spokojeně kulatím:D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *