Vitamín E, kyselina listová a otěhotnění

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2003 09:53 - Adriana

Již 3 měsíce beru kyselinu listovou a na radu kamarádky jsem si zakoupila i vitamín E 400 (ten beru cca 3 týdny). S manželem se snažíme o miminko a když jsem začala brát vitamín E začalo mě píchat v podbřišku, jsem unavená, malátná. Může mít tento vitamín takové účinky nebo jsem opravdu těhotná??? Prsa mě ale vůbec nebolí, Ečko jsem přestala brát tak uvidim. Děkuji za jakoukoliv radu ohledně vitaminových doplňků při snaze otěhotnět.

reagovat 6.8.2004 12:58 - Venda

A byla si těhotná??? Má lékařka mi taky doporučila brát vitamín E (jen 100) i mému partnerovi, ale zatím nic :o(. Už začínám mít strach, že se nám to snad nepodaří :o(! Máte někdo zkušenosti s vitamínem E při plánovaném těhotenství? Díky V.

reagovat 5.6.2006 14:15 -

Myslím si, že 400 mg vit.E je příliš! Např. vitamíny Calibrum Babyplan, které se doporučují před otěhotněním, obsahují vit. E jen 30 mg, (a to je cca 300% doporučené denní dávky!) A ve vitamínech pro těhotné je již dokonce jen 10 mg!! Takže těch 400 mg je určitě moc!

reagovat 5.6.2006 16:41 -

Přeji hezký den,

máte někdo zkušenosti s nějakým doplňkem stravy, který obsahuje kyselinu listovou? Začali jsme mluvit o miminku a tak jsem se rozhodla, že si pročtu nějaké články. Vůbec jsem netušila, že by bylo dobré, se takhle dlouho na miminko připravovat. Pročítala jsem různé články a mluví se i o vysazení antikoncepce zhruba tak 3 měsíce před otěhotněním, jinde se zase píše, že po vysazení je největší pravděpodobnost otěhotnění. Kde je tedy pravda? Díky E.

reagovat 29.2.2008 00:22 - tesyy

Ahojky všem jsem tu poprvé my jsme se pokoušeli o dítě 2,5 roku běhali po doktorech a vysledky byli katastrofální a pak jsme zašlike specialistovi který nám doporučil SUPRADYN forte tablety muž je měl brát měsíc po jednom a pak měsíc vynechat a ten třetí brát 2 nasobnou dávku a ono to zabralo ale upozornuji všechny dámy které by to chtěli pořídit manželovi má to blahodárný učinek na sexualni aktivitu budete utíkat před mužem a je mu to bude jedno kde vás chytí to mi věřte z vlstní skušenosti ahoj a hodně uspěchu všem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.4.2017 22:55 - Mary

Za mě také Ogestan, už tu v diskuzi byl zmíněn výše, ale můžu ho taktéž pochválit. Brala jsem ho cca měsíc a půl před tím, než jsem otěhotněla, především kvůli listovce. Pak jsem u něj vydržela i celé těhu, dokonce i nějaký čas, když jsem kojila. Vím, že obsahuje teda listovku, Éčko, Déčko, omega mastné kyseliny a jód.. Zkrátka doktorka mi ho doporučovala se slovy, že obsahuje nejdůležitější vitamíny, které v těhu potřebuju, aniž bych zatěžovala tělo zbytečnostmi, co běžně pokryju stravou.

reagovat 4.5.2017 11:37 - Iva

Taky mám dobrou zkušenost s Femibionem. Začala jsem brát cca 1,5 měsíce před otěhotněním :)

reagovat 10.5.2017 09:14 - RenčaRT

Já myslela, že ten Femibion je až když je žena těhotná?

reagovat 12.5.2017 09:25 - Iva

Ne ne, je to i před tím, jako že můžeš to brát i před otěhotněním,...přečti si to na femibion.cz

reagovat 16.5.2017 10:09 - RenčaRT

Aha, tak děkuji za informaci, jdu si to prostudovat. A možná ho taky zkusím teda.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *