Vitamín E, kyselina listová a otěhotnění

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2003 09:53 - Adriana

Již 3 měsíce beru kyselinu listovou a na radu kamarádky jsem si zakoupila i vitamín E 400 (ten beru cca 3 týdny). S manželem se snažíme o miminko a když jsem začala brát vitamín E začalo mě píchat v podbřišku, jsem unavená, malátná. Může mít tento vitamín takové účinky nebo jsem opravdu těhotná??? Prsa mě ale vůbec nebolí, Ečko jsem přestala brát tak uvidim. Děkuji za jakoukoliv radu ohledně vitaminových doplňků při snaze otěhotnět.

reagovat 6.8.2004 12:58 - Venda

A byla si těhotná??? Má lékařka mi taky doporučila brát vitamín E (jen 100) i mému partnerovi, ale zatím nic :o(. Už začínám mít strach, že se nám to snad nepodaří :o(! Máte někdo zkušenosti s vitamínem E při plánovaném těhotenství? Díky V.

reagovat 5.6.2006 14:15 -

Myslím si, že 400 mg vit.E je příliš! Např. vitamíny Calibrum Babyplan, které se doporučují před otěhotněním, obsahují vit. E jen 30 mg, (a to je cca 300% doporučené denní dávky!) A ve vitamínech pro těhotné je již dokonce jen 10 mg!! Takže těch 400 mg je určitě moc!

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 5.6.2006 16:41 -

Přeji hezký den,

máte někdo zkušenosti s nějakým doplňkem stravy, který obsahuje kyselinu listovou? Začali jsme mluvit o miminku a tak jsem se rozhodla, že si pročtu nějaké články. Vůbec jsem netušila, že by bylo dobré, se takhle dlouho na miminko připravovat. Pročítala jsem různé články a mluví se i o vysazení antikoncepce zhruba tak 3 měsíce před otěhotněním, jinde se zase píše, že po vysazení je největší pravděpodobnost otěhotnění. Kde je tedy pravda? Díky E.

reagovat 29.2.2008 00:22 - tesyy

Ahojky všem jsem tu poprvé my jsme se pokoušeli o dítě 2,5 roku běhali po doktorech a vysledky byli katastrofální a pak jsme zašlike specialistovi který nám doporučil SUPRADYN forte tablety muž je měl brát měsíc po jednom a pak měsíc vynechat a ten třetí brát 2 nasobnou dávku a ono to zabralo ale upozornuji všechny dámy které by to chtěli pořídit manželovi má to blahodárný učinek na sexualni aktivitu budete utíkat před mužem a je mu to bude jedno kde vás chytí to mi věřte z vlstní skušenosti ahoj a hodně uspěchu všem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2010 13:50 -

A pokud to nepomůže, tak zkuste změnit samce !!

reagovat 6.9.2010 20:48 - Frantiska

verim ze listovka ma opodstatneni, sama mam dobrou zkusensot s vyse zminenym Folgravidem. Samo o sobe to pochopitelne nestaci. Slysela jsem ze dobra je i metoda Mojzisove, nejake cviky pro posileni panevniho dna, kouknete na net.

reagovat 4.8.2011 22:39 - monika

Již 3 měsíce beru kyselinu...

takové příznaky jsou normální protože tělo se regeneruje a probíhá zpětný efekt kdy dojde občas k přechodnému zhoršení než se tělo úplně uzdraví. doporučuji vitamin nadále užívat pravidelně a za několik měsíců se dostaví účinky

reagovat 22.3.2012 13:50 - Papula1

Ahoj všem.Mě se osvědčil přípravek kyselina listová od Elasti-Q. Užívala jsem ji 3 měsíce před otěhotněním a první trimestr.Na doporučení gynekologa i po porodu v době kojení. Obsahuje Pyridoxin, takže mě zbavila i nevolností v těhotenství. Je to super přípravek a není drahá.

reagovat 29.10.2013 16:01 - Monika

Ahoj,
budu se pokoušet o miminko a gynekoložka mi poradila brát před otěhotněním kyselinu listovou. V lékárně Vám rádi poradí. Přikládám článek: http://www.ditevitano.cz/?p=264
Monika

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *