EB virósa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.12.2000 16:56 - Lenka

Lékařka mi sdělila, že jsem prodělala EB virus. Můžete mi o tom něco povědět? Děkuji.

reagovat 20.12.2000 10:39 - Marika

Taky jsem prodělala EB virus. Mám oslabenou imunitu, chvíli jsem brala Biostim a teď už je to lepší. nechávám se očkovat proti chřipce, což mi pomáhá. S EB virem se dá úplně normálně žít.

reagovat 21.12.2000 10:35 - denisa

Ahojky, ja jsem taky podle krevnich vysledku prodelala EB virus. Moje mama ho ma a uz se s tim potyka neco kolem 20let..Teprve ted narazila na lekare, ktery o tom neco vi...Pokud vim tak vam moc pomuze ISOPRINOSIN.Tento lek Vam muze pouze predepsat Vas imunolog. Ja ted beru LUVIAC a nemohu si stezovat.Manzel nedavno onemocnel a ja s hruzou cekala kdy to od nej chytnu. Velice jsem se divila ze ne.......Lekar by mi taky predepsal Isoprinosin, ale vzhledem k tomu ze s manzel se pokousime o detatko, tak tuto lecbun nezvolil.Spise by me zajimalo zda EB virus nemuze mit vliv i na metabolismus..Dekuji

reagovat 19.1.2001 13:05 - Jana

Mám dotaz k tomuto tématu, paní doktorko je možné, že by tzv. EB virus narušil centrální nervovou soustavu ?
Děkuji Jana

reagovat 7.4.2001 19:37 - sadraj

http://www.ick.cz/jura/csf/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2012 07:31 - Petr

:-(
to je hrozný , všem přeji hodně zdraví a brzké uzdravení.
Bojujte ! život je dar !
Také se léčím s EB :-(

reagovat 4.5.2013 13:07 - Jitka

Dobrý den, taky mi diagnostikovali EB virus a jako léčku mam nasazený isonprinosine, ale co se toho týče, svýmu imunologovi věřim, přeci jen mě má v péči už odmalička a to co doktoři vždy podělali u mě zachránil. To co píšete o problémech s imunitou, já naštěstí žádný nemam, ale denně se láduju pořádným zázvorovým čajem a půlkou citronu a medem, zabírá líp jak jakýkoliv jiný prášky. Je to levný a všude sehnatelný.

reagovat 22.8.2013 13:46 - mirj@email.cz

Lidi rok jsem byl v háji, nikdo nevěděl co je se mnou, už mě posílali na psychiatrii, měl jsem pouze zvýšené titry na chlamydie a Eb virus, disimunoglobulinemii a sníženou buněčnou imunitu. Byl jsem 3x v nemocnici, jednou mě vezla záchranka.

Symptomy - totální vyčerpání, extrasystoly, křeče v nohou, kolapsové stavy.

Léčba, která mi pomohla - 11x immodin, 3 měsíce užívání zoviraxu, 3 balení imunoru (efekt imunoru je oproti immodinu minimální), nejrůznější doplnky stravy

Nyní se stav rapidně zlepšil, avšak budu dále užívat zovirax a občas inj. immodinu, doporučuju si udělat test na stresový hormon kortisol, který působí jako imunosupresivum, pokud je hodnota na 600 užívejte antidepresiva. Když je člověku špatně, ovlivní to i vegetativní nervový systém.

Zdar a sílu.

reagovat 14.10.2016 08:27 - Jana

Stalo se někomu,že se mu vrátila EB viróza s klasickými příznaky anginy a zduřelých uzlin ,na což nezabírala antibiotika ?
Dcera měla EB virózu před rokem,letost po větším stresovém vypětí jí natekly mandle s povlaky,vybrala několik ATB ,která nezabrala.Přidala se velká únava,stav se lepšil jen pomalu,dostala od imunologa injekci Diprophosu a jakž takž se to zlepšilo.Jenže teď po dvou měsících je to asi zpět.Předtím ji vyšlo ve vyšetření,že virus EB je stále aktivní.
Mám hrozný strach.

reagovat 4.7.2017 20:06 - Jana

Dobrý den, paní Podhorná mi na EBV doporučila bylinnou kúru: Grep + Eleuterokok a po dobrání Grepu Vrbu a moc mi to pomohlo!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *