Vířivá pračka?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.1.2011 00:10 - Veronika

Zdravím, přemýšlela jsem o koupi vířivé pračky. Jaké tam jsou nevýhody, krom ždímání? Jde mi o to, že teď nově jsme na statku a máme neustále za..né prádlo od bláta atd. Používám ekoprášek a v normální pračce se to moc nevypere, pokud nechci jet vše na vyvářku. Mamča říkala, že vířivka prala daleko lépe, že teď s automatkou má prádlo méně vyprané. Pamatujete ještě vířivky? Jak je to? Díky, V.

reagovat 17.1.2011 11:25 - Verčo,

jestli mohu radit, tak vířivku ne. Jeden čas, když se nám porouchala automatka, prali jsme ve vířevce, kterou jsme měli ještě po předchozích nájemnících ve sklepě. Strašně ničí prádlo. Co se týká kvality praní, nevšimla jsem si, že by prádlo vyprala lépe. Toť naše zkušenosti. Asi záleží, jakou autmatku máte, my máme Gorenje a jsme absolutně spokojeni. Také záleží na prášku, pokud pereš v těch nejlevnějších šmejdechm jako Tesco nebo Trenza, prádlo ti to akorát zapere. Používáme dražší značky, zato dáváme jenom půl vaničky a vypere se všechno krásně.

reagovat 17.11.2011 12:56 - Ruda

jestli mohu radit, tak...

Musím reagovat na příspěvek k vířivé pračce.
Neni nic lepšího než vířivka , protože ve všech ostatních bubnových se prádlo jen mele v jednom chumlu dokola a je spíše zaprané. pokud se trhá , podívejte se laskavě na vrtulku,než tento typ budete hanit. Měl jsem WM 66 a vy slavní automatičtí úderníci, než vyperete , já mám dávno pověšeno. S tím samozřejmě souvisí spotřeba elektriky i vody.

reagovat 4.12.2011 19:36 - Michal

Ruda má pravdu záleží na vrtulce pokud je plochá, tak je to dobrý .Jinak perou tyhle pračky perfektně.Ale radši mám já osobně automatku udělá vše sama.Každý si musí vybrat po svém.reagovat 4.12.2011 20:02 - no

Musím reagovat na...

pro tobě podobné stačí valcha.V třetím tisíciletí se zabývat mácháním prádla? Možná my automatčíci nemáme čas na nějaké lítaní kolem špinavých hadrů.Pračka pere, člověk se baví. Proto vymýšlí pomocníky,aby se neudřel.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2016 14:49 - Božena

Nejlepší je valcha a prát...

Kdyby to nebylo znečišťování životního
prostředí, bylo by asi krásné prát u potoka,
jen chudáci ryby, i když dnešní lidé si myslí, že se musí pořád bavit a vůbec je nenapadne, že by je mohla bavit práce.
Tak trochu by mě zajímalo, co dělají s časem,
co ušetří praním v automatce?

reagovat 15.8.2016 08:59 - ( ! )

Jó ale děvčata, víte jak je to příjemné v létě strčit zadek do vířivé pračky a nechat si ten zadek krásně tou vodou jakoby olizovat? To se vždy nechám několikrát udělat a mám při tom hned i krásně vydrbanou Jůlinku! Tomu se říká spojit krásné s užitečným!

reagovat 15.8.2016 12:26 - Vendelín

Nejlepší je valcha a prát...

Chceš-li míti velké..., zahoď pračku, kup si necky.

reagovat 15.8.2016 18:54 - Mici

Tak jsem to holky vyzkoušela s tou vířivkou a tak krásné orgáče jsem ještě neměla! To vám byla jízda! Všem doporučuji, mám jí vydrbanou jak mimino!

reagovat 16.8.2016 01:18 - Steve

Hmm, věřím .... :-D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *