Vinařská turistika - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2011 10:39 - Johny

Pozor ale na ty podnikavce, kteří to mimo sklípek rádoby přelévají do flašek a nezapomenou tam přidat někdy až nechutné množství vody. Zásada - ochutnávka u sudu a pít jen to vybrané, nenechat si už nic jinýho vnutit.

reagovat 18.5.2011 11:23 - synek

Pozor ale na ty podnikavce,...

TAK,TAK musíš vědět kde pít a od koho pít!!! však znáš to přísloví,, Dá sa'' ,,Dá sa vypit'' Nedá sa'' ,, Dá sa pražákovi''.Já mam svého vinařa a od teho sklénka vavřinečka je balzám na chuťové buňky.Však sa stú sklénků mosíš pomazlit jak s robú pak ti teprv zachutná,první doušek poválaš po jazysku a slastně polkneš,je to to najlepší po tydnu roboty když se staříčkem dondem do sklepa.

reagovat 18.5.2011 14:42 - Petra

I ta nejlevnější francouzská vína/kolem stovky/ jsou xnásobně lepší než ty tolik vychvalované moravské pačoky! A když připočtu tu bezbřehou nadutost Moraváku na svoji pochybnou produkci, tak opravdu není co řešit!!!

reagovat 3.6.2011 13:51 - tomaslezal@yahoo.com

ja provozuji spise pivni turistiku a to poctive kazdy den

reagovat 11.1.2012 20:28 - marek

Ubytování v Jižních čechách

Při plánování vaší dovolené v Jižních Čechách je dobré si zajistit kvalitní ubytování, které bude splňovat všechny vaše požadavky.

Jako ideální ubytování v jižních čechách se jeví Apartmány Modrý statek v malebné vesničce Květov u přehrady Orlík. Tato obec leží uprostřed krásné přírody. Modrý statek je špičkově vybaven a v jeho okolí je krásná příroda, která poskytuje spoustu možností. Jak houbaření a rybaření, tak i jízdu na kolech, bruslích a procházek přírodou. Toto ubytování v jižních Čechách se řadí mezi jedno z nejlepších v tomto kraji.

Oblast Milevsko, stejně jako vesnice Květov, je zajímavá svémi hystorickými objekty ve stylu selského baroka. I v okolí najdeme spoustu možností na výlety jako jsou Jihočeská města, Tábor, Písek nebo strakonice. Tyto města jsou velmi zajímavá svými historickými budovami a úzkými uličkami.

Jestli že si chcete naplánovat vaší dovolenou v Jižních Čechách, tak Vám můžeme Modrý statek vřele doporučit. Více najdete na www.modrystatek.cz
Přejeme krásnou dovolenou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2012 14:38 - HanaL

Podrobná nabídka vinařské turistiky: www.pivoavino.cz

reagovat 4.6.2014 22:21 - Karel Hradecký

Jenom nesmíte na té vychvalované Již.Moravě bydlet jako přivandrovalec natrvalo. To vás místní jako sobě rovného nevezmou. Možná až vaše vnoučanta...osobně jsme to zažili u Klobouk.

reagovat 21.4.2016 05:49 - starosta1031

zdravím všechny, chtěl jsem připomenout co se moravy týče i obec Vřesovice u Kyjova, je tam spousta dobrý lidí i vinařů. Sklípky se nacházejí spíš jako součásti domů, ale každý ás rád přivítá. Pro zážitek je možnost navštívit muzeum Oldřicha Pechala, které je otevřeno v letních měsících nabízí výstavu amerického letounu Douglas C-47 a dalších místních tradic.

reagovat 21.4.2016 09:17 - hmhm

zdravím všechny, chtěl...

Jak tu psali už výše, vinařská turistika jo, ale ne na Moravě, to už nikdy více. Zato Francii vřele doporučuji.

reagovat 21.4.2016 10:38 - Poradím ti

Jak tu psali už výše,...

Tož tak; já taky doporučuji Francii ale lze kousek od moravské oblasti slušně a bez podvodníků se ovínit, na rakouské straně. A dokonce budou rádi. Mám na Moravě dobré přátele, třeba v Lanžhotě, tací malí vinaři mají sami pro sebe kolem 500 l ročně, dá se s nima popít a rozumně pobavit, ale někteří sami jezdí do Rakous, okusit. Tož pražákům těm je hej a někteří jsou určitě znalci vína, než nějací dacani vidlákovští.
Nemám rád, když jste u cizího ve sklepě, žvaní a vínu rozumí jako koza petrželi, přetvařuje se a nalévá chcanky. To poznám, tak blbej ještě nejsem váš pražák

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *