Vilcacora léčí nejen rakovinu. - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2006 19:28 - Lenka

Dneska jsem koupila tuto bylinu poprvé a uvařila z ní čaj, chutnal dobře. Budu ji užívat jako prevenci. Po čase sdělím výsledky.

reagovat 19.9.2006 09:11 - Jirka

Moje mama trpela nekolik mesicu bolestmi zazivaciho traktu, nalez negativni, nemohla nic snist, po 7 dnech uzivani Vicacory je bez potizi !!!

reagovat 30.11.2006 23:30 - Dráťák

Tento preparát - Vilcacoru jsem si koupil loni na podzim (ve formě tablet).Asi po pěti měsících pravidelného užívání(tři tablety denně) u mne zcela vymizela těžká senná rýma, kterou jsem trpěl patnáct let.

reagovat 20.2.2007 22:24 - matej žerotín

Ahoj, nevím jestli mi tady nekdo na tohle muze odpovedet ale mam tezkou alergii na atropin a lapacho, vilcacora obsahuji hlavne alkaliody..nevite nekdo presne jake obsahuji alkaloidy?nejlepe nekde potvrzene, nebo nekde kde bych si to mohl precist(po trech dnech kdy sem o sobe nevedel jsem v tomhle paranoidni)

dekuju za odpoved :-)

reagovat 6.3.2007 10:58 - Robert

Ahoj, zkuste se podívat na http://www.prozdravi.cz/vilcacora-uncaria-tomentosa.html - je tam napsáno i to co to obsahuje - snad pomůže

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2017 22:47 - nejde

Koupila jsem si tento čaj...

U lečivich čajů nejde o chuť, ale o účinky. Dale je u vilcacory důležitá příprava. Proč jste se rozhodla pro Vilcacoru? Je vice bylin z Jižní Ameriky, které mají podobné účinky.

reagovat 25.3.2017 16:23 - Iveta

Můžu tento čaj nebo i tabetky vilcacora užívat zároveň s antikoncepcí? četla jsem že sám o sobě má antikoncepční účinky.

reagovat 25.3.2017 18:21 - vilcacora

Nemá antikoncepční účinky.

reagovat 29.4.2017 11:29 - brbouba

Vilcacora opravdu funguje. Zpočátku jsem měl pochybnosti, protože jsem pravidelně pil čaj z vilcacory a asi měsíc se zdánlivě nic nedělo. Pak jsem si ale všiml, že mi ustupuje ekzém v podpaždí, alergie, afty, celkově se zlepšilo i trávení, nepálí mě žáha, nejsem tolik unavený. Ani jsem za celou letošní zimu nebyl nemocný - chřipky a angíny, na které jsem dost trpěl. Je možné připsat celkové zlepšení mého zdravotního stavu právě pravidelnému pití čaje z vilcacory ??? Jestli vilcacora dokáže léčit i rakovinu, musel bych mít v blízkém okolí někoho, kdo to na sobě vyzkoušel a opravdu mu z nádorového onemocnění vilcacora pomohla. Takhle se to dovídám jen z článků na internetu, ale každopádně bych byl moc rád, kdyby vilcacora s doplněním jiných léčivých rostlin pomáhala i při rakovině. Je fakt, že na vilcacoru čtu samé kladné recenze a mám pročteno hodně příběhů lidí, kteří se díky vilcacoře dostali z rakoviny. Navíc je v dnešní době Vilcacora k dostání již téměř v každé lékárně - sypaná ve formě čaje, nebo tablet, kapslí. A cenově je přijatelná - 100gramů sypaného čaje za cca 160korun. Piju čaj dál jako prevenci. Jedna velmi pozitivní věc je na vilcacoře a to, že obsahuje prý mimo jiné i důležitý alkaloid izopteropodin a ten nabudí imunitní systém člověka k tomu, aby se vzchopil a probudil k boji s nemocemi, před kterými předtím rezignoval. Totéž platí i v boji s rakovinou. Chci věřit tomu, že to tak opravdu je, protože nemám doktory rád a jsem zastáncem přírodních léků, než chemie.

reagovat 25.1.2018 15:13 - Marie

Kde si mohu Vilcacoru koupit?...

mají to v každé prodejně zdravé výživy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *