Vidím auru, vím, co se stane.. - problém.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.10.2004 11:43 - Katka

Mám asi menší problém. Už od mala vidím lidskou auru, někdy vím předem, co se stane, občas vím, co si lidé myslí, "slyším to", ale poslední dobou to nějak nezvádám. Prostě mi vadí, když vím předem, že se s dotyčným pravděpodobně pohádám, když vím, že o mě někde špatně mluil, asi už jsem přecitlivělá... Nemáte s tím někdo zkušenosti? Uvítala bych radu nebo něco podobného. Moc díky

reagovat 31.10.2004 12:31 - Honza

no - jseš obdařená darem, který má málokdo. Ještě s ním neumíš patřičně zacházet. Myslím si, že pokud zvládneš situaci tak, aby byla Tvá přítomnost komukoli příjemná, jseš na správné cestě. Je možné, že tento dar je Ti dán proto, že můžeš ovlivňovat věci budoucí /detailní/ a "špatnou" náladu lidí urovnávat do pohody. Někdy se zdají být jakékoliv "kecy" únavné, ale uvědom si, že "normální" to není. Držím Ti palce. PS kdyby takovýchto lidí bylo v každém městě trochu - žilo by se lépe :))

reagovat 31.10.2004 17:05 - Michal

Souhlasim s Honzou,
rekl bych, ze ti byl do kolebky nadelen mimoradny dar. Sam se snazim o videni aury jiz nejaky ten patek, ale vysledky se zatim nedostavuji.Pry ma teoreticky tuto schopnost kazdy, no nevim.Jestli se chces o videni aury dozvedet vic nebo si pokecat s lidmi podobnych schopnosti, zkus zapatrat na internetu a urcite neco objevis.Docela ti zavidim :-)
Caues

reagovat 31.10.2004 17:31 - Mravní hlídka

Tyto schopnosti jsi získala po návštěvě svatých míst v Lurdech?
:-)
Možná,že se ti to jen zdá a úlevu by ti mohl přínést delší pobyt v uzavřeném separé sanatoria MUDr.Chocholouška.
:-))

reagovat 31.10.2004 17:40 - Katka

Mravní hlídka: no, tuhle schopnost mám asi od 3 let a o žádných zázračných místech opravdu nic netuším:)
Michal,Honza: Nemáte co závidět, jste takhle pořád sami, protože to prostě nejde se na někoho vázat, někdy to jsou dramata:)) Ale jsem za to zároveň ráda, hodně to člověku dá a vlastně není osamocený, je jen sám se sebou. Držím palce ve vidění aury, rada: není to nic složitého, nesmíš se o to pokoušet, jen koukej jakoby za onen předmět, osobu, ono to půjde, až na to budeš i psychicky připravený - Hodně štěstí!!!
Díky za reakce!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2015 08:30 - Ivan

toto může být problém.Pravděbodobně to je vrozená schopnost,nebo něčím spuštěná...Chce se to naučit ovládat,aby to člověk použil jen když chce.Je to ale někdy problém,ale jsou na to cvičení.

reagovat 30.1.2016 16:15 - Iva

Také vidím auru, tuto schopnost mám po iniciaci reiki III. Dokonce jsem viděla už i nebeské tělo , asi spousta lidí neví co to je je to vyzařování barevných paprsků z těla sledovaného. Je to velmi krásné. Jak vidět auru: nejlepší pozice pro sledování aury je když člověk, u kterého chcete sledovat auru stojí v pološeru neboli za zády má šero či šedivo prostě ne příliš světla.Dívejte se trochu mimo něj a začnete barvu vidět periferním zrakem trochu jakoby mimochodem. Nejdříve uvidíte asi třícentimetrový obal světle modro kouřový a z toho se náhle rozsvítí barvy. Šíře barvy napovídá jak je na tom sledovaný s energií. Úzký pruh - sledovaný je unavený či nemocný. Význam barev: fialová je barva duchovní, má však mnoho odstínů od světlé lila až do tmavé sametově fialové.Já jsem viděla u jedné jogínky, která vedla kurz jógy silnou vrstvu tmavě fialové znamená to velmi věřícího člověka propojeného s duchovnem vesmíru, ale na vrcholku hlavy pod touto fialovou vrstvou měla svítivě žlutý proužek sýrově žluté- EGO. Jindy jsem viděla u jedné lékařky a zdr.sestry světle zelenou auru v šíři asi 50 cm kolem hlavy a těla barva vypadal jako perletové světle zelené oční stíny, znamená to schopnost léčit, je to člověk s laskavou povahou napojený na andělské energie.Doporučuji knihu JudIt CoLlinsové Jak vidět a číst auru. o barvách je tam nejvíc .

reagovat 1.2.2016 15:55 - Avi

Také vidím auru, tuto...

Tak se mi včera podařilo vidět to, co se asi nazývá aurou. Kolem prstů na ruce se mi podařilo "vyvinout" tmavě modrou 3cm záři s lehkým odstínem do zelena. Ovšem když to zkouším víc proti světlu, ta modrá tam není a místo ní vidím jen velmi světle tyrkysovou. To ve mně vyvolává skepsi, že se ve skutečnosti jedná jen o přezařování doplňkové barvy do okolí. Můžete mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit? (Ivo?)

reagovat 1.2.2016 16:49 - Avi

no, ty 3cm sem přehnal, mezi prstama to sotva přesáhne 1cm

reagovat 2.2.2016 16:04 - sardanapal*

Tak se mi včera podařilo...

Nejspíš si pouze v alkoholovém deliriu pozoroval nějaký světelný zdroj skrze své plovací blány !

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *