VIBROSAUNA VACU WELL

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2007 10:29 - Tanula

Ahoj, mete enkdo zkusenosti s vibrosaunou ci vacu wellem prochazkou v podtlaku?..Prosim napiste sve zkusenosti. O nazory lidi ktere v tom nebyli a chteji tu jen psat, ze to je nanic nestojim-dik.

reagovat 27.8.2007 12:39 -

copak o tom nikdo nevi?..ze tu nikdo enpise:-(

reagovat 9.9.2007 14:14 - Katka

Ahoj!absolvovala jsem na obou strojích doporučené množství procedur v jedněch lázních a mohu vřele doporučit...Za 14 dní jsem sjela na váze 7 kg,přes zadek jsem ztratila 8 cm,nemám svoji hnusnou celulitidu.Vibrosauna je úplně fantastická,ležíš si,stroj tě naklepává,teplíčko,fantasticky se odvodníš-s nafukovacíma lymfodrenážníma nohavicema se to vůbec nedá srovnat.Nohavice jsou prostě zastaralý přežitek...Už bych na ně nešla.Jinak pleť je po tom hebká,čistá, přestanou tě bolet záda...Vacuwell tě zase dotvaruje do požadovaných proporcí-zadek,háždě,pas,to všechno ubude...Tam si jdeš jenom procházkou a vacuum maká za tebe...Taky dobrý...Jen bohužel v našem okolí(u Brna) nikdo s těmi stroji není,což mě dosti štve,snad se toho někdo chytne a bude to provozovat.Pokud chceš,ptej se dál,nevím,co tě zajímá,ale já byla spokojená.

reagovat 9.9.2007 14:21 -

ahoj no u nas to ej-ve Vyskove-to ej od Brna 30km..a kolikrat se musi jit do vibrosauny a kolikrat na vacuwell,aby to melo smyls?..a jak casto se tam pak musi chodit,aby se ten efekt udzel?..jinak ve vyskove to maji v hotelu dukla non-stop..napis vse o tom-kde jsi byla a kolikrat..diky..jo aprosim te kolik ti je let a jakou mas vysku/vahu?..ja mam cerstve po liposukci tak bych to rada vyuzila a postavu si timto jeste vice zlepsila

reagovat 9.9.2007 20:04 - Katka

No,ja to absolvovala na Slovensku,ve Vyšných Ružbachách,tam to maj-ty stroje- taky od Čechů,ale teď se chystám do Poděbrad,mají tam stejnou kombinaci-Vacuwell-Vibrosauna.Zjistila jsem,že v dosti lázních to provozují,za což budiž pochváleni...Lázně nejsou jen o bahnu :-)

Jinak mám 45 let,3 děti,měla jsem 73 kg,nyní 66kg,výška 165 cm,držím se...Jezdím do OL,tak po cestě budu do toho Vyškova jezdit,díky za informaci.Já třeba bych na liposukci nešla,toto se mi zdá jako šetrná forma,bez jizev,držíš se,máš pryč přebytečnou vodu,fakt fajn.Zkus to a dej vědět...Myslím,budeš spokojená.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.7.2013 12:44 - Raymond Johnson

Potřebujete úvěr pro jakýkoliv účel. Jsem podle jména, Raymond Johnson. Jsem certifikovaný věřitele vláda. Dávám z úvěrů společnosti, firmy a průmysl na výhodné ceny. Také jsem rozdávat individuální půjčky a Osobní půjčka na levné výši 3%. V případě zájmu nás kontaktujte na: movisterloan@gmail.com

reagovat 10.7.2013 12:46 - JOHN RICHARD

To je informovat ty, které mají finanční krize a všechny ty se špatnou úvěrovou, které pomáhají přišel. Jmenuji se John Richard MD medu firmy úvěru No a já jsem Vláda schválila věřitele, který dává z úvěru v různých kategoriích jako je, podnikatelský úvěr, osobní půjčky, debetní konsolidace půjček a mnoho more.so proto trváme ty se špatnou úvěrovou ne se starat o nic víc, ale kontaktujte nás s touto e-mail, pokud máte zájem, kontaktujte nás na adrese: honeywelinvestmentcompany@gmail.com

reagovat 9.8.2013 22:36 - Romana

Dobrý den, i já přispěji...

Musím reagovat na příspěvekmáme Vacz fit od firmy 12fit,cz od p. Tedesca.Během roku jsme 3x reklamovali(první reklamace již po roce),třetí reklamaci nám pán opravu odmítl,z důvodu špatné údržby,což nebyla pravda a když jsme chtěli odstoupit od smlouvy tak se e námi úplně odmítl bavit,nakonec jsme si opravu zařídila sami a místo požedovaných 15tis.od p.Tedesca za opravu nám oprava stála pouhých 1000,-(do ceny počítal i výměnu motoru,který byl v pořádku)

reagovat 20.10.2013 17:57 - Blansko

http://www.wellneszdenka.estranky.cz/clanky/kontakt/kontakt.html

reagovat 6.1.2016 15:25 - Klára

Musím reagovat na...

Dobrý den, prosím o info kde jste si vibrosaunu nechala opravit, taky potřebuji, děkuji klára: klara775@seznam.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *