Viagra, Levitra či Cialis zvyšují riziko ztráty sluchu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2009 14:43 - Jiri

Doporučuji www.euro-apo.com Rychlá dodávka do celé ČR

reagovat 17.9.2009 09:57 - bjamqahp

85Trd5 tspplxamvgjg, [url=http://kfazynsgasfm.com/]kfazynsgasfm[/url], [link=http://hmfrzcemqdqh.com/]hmfrzcemqdqh[/link], http://smshprjwpohd.com/

reagovat 6.10.2010 13:29 - Jiří

Doporučuji přírodní produkty na www.kosmetikaprotebe.webnode.cz butea superba 450mg

Vše pro lepší sex.

  • Naleznete zde preparáty na erekci, prostatu...
  • Jsme tu pro Vás již více jak 10 let.
  • Všechny přípravky jsou 100% přírodní.
  • Kamenný obchod: celý sortiment můžete přímo nakoupit v naší prodejně - 001shop, Krakovská 22, Praha 1.

www.001shop.cz

reklama

reagovat 8.10.2010 11:10 - J.

Má někdo zkušenost s butea superba? Rád bych zkusil, ale až po diskusi s někým, kdo už to bral.

reagovat 15.10.2010 14:25 - Lenka

Má někdo zkušenost s butea...

butea superba je fajn, manžel měl problém buď erekci udržet, nebo se erekce nedostavila vůbec. Koupila jsem mu to a po týdnu je "pevnej jako skála".
Mám chuť tu buteu nazvat jako zachraňovač manželství........

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2012 15:42 - carlos

Já byl ale opravdu z toho ,...

A kolik vám je let?

reagovat 9.3.2012 15:44 - mondon

A kolik vám je let?

Přes šedesát.

reagovat 9.3.2012 15:47 - carlos

To blahopřeju a přeju vám to ze srdce!! Vy žijete jak se má!!! Škoda že tu není více takových nadějných příspěvků!

reagovat 9.3.2012 16:05 - mondon

To blahopřeju a přeju vám...

Děkuji, ten prožitek byl nejsilnější po více jak třech letech.A vidím a slyším od té doby zatím naprosto stejně. Přiznám se, že jsem po spolknutí celé tablety byl až do té silné erekce hodně nesvůj, abych něčím nebyl z toho co se píše mezi možnými nežádoucími následky postižen ( proto jsem počítal, teď se tomu mohu usmívat). O to víc jsem nevěřícně po těch asi dvaceti až dvaceti pěti minutách byl vykulený jak náhle během doslova několika vteřin nastala plnohodnotná erekce.Hodně mě zarazilo to, že to opravdu bylo v době, kdy jsem nebyl nijak stimulován ani partnerčinými vnady ani rukou.
Nevím, zda mám tento lék doporučit, popisuji jen to co jsem prožil já.Ale mohu snad s klidným svědomím tomu, kdo má problémy s dostatečnou erekcí, aby si zašel za urologem a probral s ním, zda by mohl tyto tablety mu předepsat.

reagovat 6.4.2012 09:06 - ALEŠ

Koupil jsem si viagru a Kamagra o http://freeviagranow.com odeslány z Anglie.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

Kyselina hyaluronová
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Viagra, Levitra či Cialis zvyšují riziko ztráty sluchu - komentáře

registrace | přihlásit se