Věříte na židovské spiknutí?

Archiv příspěvků

reagovat 14.3.2017 12:27 - Jednoduše

Jak může náboženská...

Vzpomeň např. na Ježíše jak rozházel peníze penězoměncům a jak se pohádal s velekněžími, farizeji atd. Pokud jsi názoru, že neexistoval pak doporuručuji Jana Husa atd. Člověče vy máš teda znalosti. Absolvent Fofr školy? Nebo student z Plzně?

reagovat 7.10.2017 00:15 - Tomas

Já bych rád připomenul situaci v Německu před druhou světovou válkou. Bordel a chudoba. Po převzetí moci idiotem a nevzdělancem Adolfem a vyhozením inteligentních a vzdělaných Židů ze všech vedoucích míst se z Německa stala během pár let velmoc. Jen si spočítejme kolik zemí válčilo proti Německu a co to dalo práce. Jsou to dějiny, které ze mě rasistu nedělají. To jen pro kokoty z neziskovek. To až tu zase někdo povede diskuse o inteligenci. To bude asi záviset na tom, jak se ta inteligence používá že? Třeba. Pokud si inteligent nedělá hlavinku s morálkou, tak to je blbé. Hlavně pro ty okolo.

reagovat 7.10.2017 09:01 - A pokud si Tomas

Já bych rád připomenul...

nedělá hlavinku s morálkou, lezou z něho amorální svinstva. Pak je to blbé. Hlavně pro ty okolo.

Jinak nacisté nebyli idioti, ale kvalifikovaní zločinci. Vyvraždili miliony lidí a zruinovali Evropu, včetně samotného Německa. Ten, kdo je dává jako dobrý příklad a dokonce je asociuje s nějakou prosperitou v protikladu k údajné bídě způsobené vzdělanými a inteligentními Židy nebo dnešními neziskovkami, ten je sám kokot.

Kokosový olej

reagovat 11.10.2017 14:40 - Houbelec

nedělá hlavinku s...

Faktem bude asi to, že byli vyhozeni neužiteční lidé, které stát financoval a patrně hojně. Po válce již na to neměl. Neměl peníze ani lidské zdroje.
Nedovedu posoudit jestli Židé pracovali na stavbách, které poničila válka nebo vytvářeli v teple nějaká "moudra" za velké peníze.
Připadá mně to stejné jako když jsem viděla kritiku na Stalina - kde bylo řečeno "poslal houslistu aby házel lopatou" - no co naplat když když hrou na housle se lidé nejadli ani nezahřáli.

reagovat 11.10.2017 19:43 - Ty asi taky

Faktem bude asi to, že byli...

zvládáš ještě tak tu lopatu, ale v žádném případě už ne třeba housle. Že jo. Pak tě příběh nějakých geniálních virtuózů, nuceně poslaných komunisty nebo fašisty do nějakých jejich šachet, a tam zabitých nebo udřených k smrti, logicky vůbec nedojme.

reagovat 11.10.2017 19:44 - Nebo pardon -

zvládáš ještě tak tu...

ty jsi vlastně žena. Takže spíš koště než lopatu...

reagovat 12.10.2017 09:39 - Ne

Ne

reagovat 12.10.2017 11:19 - Houbelec

zvládáš ještě tak tu...

Zvládla jsem VŠ, ale na stavbě svého domu i lopatu a pytle cementu. Já nechápu co je tom špatného. Také si cením studentů, kteří si na své studium vydělávají prací (i když je s koštětem nebo lopatou).
Zastávám názor, že fyzická námaha je je zdravá. Nepohrdám fyzickou prací lidí.
Za to ty asi nepotřebuješ teplo domu, který ti někdo postavil s lopatou nebo se dřel v hlíně aby vypěstoval jídlo. Běž si sednout na trávu uprostřed přírody - zahřej se a najez se hudby virtuóza.

reagovat 12.10.2017 14:23 - Pokud

Zvládla jsem VŠ, ale na...

nechápeš, že i statky a služby, které uspokojují jiné než primární lidské potřeby (tedy například potřebu potravy, tepla, přístřeší či sexu), mohou mít nějakou hodnotu, pak jsi mohla vystudovat tak maximálně půlku základní školy, plus možná nějakou Vysokou školu politickou při ÚV KSČ.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *