Věříte na židovské spiknutí?

Archiv příspěvků

reagovat 14.3.2017 12:27 - Jednoduše

Jak může náboženská...

Vzpomeň např. na Ježíše jak rozházel peníze penězoměncům a jak se pohádal s velekněžími, farizeji atd. Pokud jsi názoru, že neexistoval pak doporuručuji Jana Husa atd. Člověče vy máš teda znalosti. Absolvent Fofr školy? Nebo student z Plzně?

reagovat 7.10.2017 00:15 - Tomas

Já bych rád připomenul situaci v Německu před druhou světovou válkou. Bordel a chudoba. Po převzetí moci idiotem a nevzdělancem Adolfem a vyhozením inteligentních a vzdělaných Židů ze všech vedoucích míst se z Německa stala během pár let velmoc. Jen si spočítejme kolik zemí válčilo proti Německu a co to dalo práce. Jsou to dějiny, které ze mě rasistu nedělají. To jen pro kokoty z neziskovek. To až tu zase někdo povede diskuse o inteligenci. To bude asi záviset na tom, jak se ta inteligence používá že? Třeba. Pokud si inteligent nedělá hlavinku s morálkou, tak to je blbé. Hlavně pro ty okolo.

reagovat 11.10.2017 14:40 - Houbelec

nedělá hlavinku s...

Faktem bude asi to, že byli vyhozeni neužiteční lidé, které stát financoval a patrně hojně. Po válce již na to neměl. Neměl peníze ani lidské zdroje.
Nedovedu posoudit jestli Židé pracovali na stavbách, které poničila válka nebo vytvářeli v teple nějaká "moudra" za velké peníze.
Připadá mně to stejné jako když jsem viděla kritiku na Stalina - kde bylo řečeno "poslal houslistu aby házel lopatou" - no co naplat když když hrou na housle se lidé nejadli ani nezahřáli.

Kokosový olej

reagovat 12.10.2017 09:39 - Ne

Ne

reagovat 12.10.2017 11:19 - Houbelec

zvládáš ještě tak tu...

Zvládla jsem VŠ, ale na stavbě svého domu i lopatu a pytle cementu. Já nechápu co je tom špatného. Také si cením studentů, kteří si na své studium vydělávají prací (i když je s koštětem nebo lopatou).
Zastávám názor, že fyzická námaha je je zdravá. Nepohrdám fyzickou prací lidí.
Za to ty asi nepotřebuješ teplo domu, který ti někdo postavil s lopatou nebo se dřel v hlíně aby vypěstoval jídlo. Běž si sednout na trávu uprostřed přírody - zahřej se a najez se hudby virtuóza.

reagovat 21.6.2018 16:35 - svatopluk Brma

Velesvine jak jsou zidi bylo mozne nalezt po cele galaxii vzdycky totiz kdyz se objevi nejaky silny zablesk na nebi to namisto vzniku hvezdy doslo k zdemolovan. planety na niz se ti paraziti objevili

reagovat 21.6.2018 17:28 - sdfg

Velesvine jak jsou zidi bylo...

Hele a já byl na houbaách a tam našel hřiby co se vymykal a hede vyběhek z křoví hádje kdo a než jsem stihl zareagovat k němu přibšhl očesal i ti okolo a zmizel,pak jsem viděl jak nasedl do auta s poznávací značkou praha a nálepkou židovský tours.

reagovat 21.6.2018 18:10 - Paul

Velesvine jak jsou zidi bylo...

Mezinárodní zidovstvo, vyhlásilo veřejně, i v americkém tisku před válkou, Německu ekonomickou válku... Teprve měsíc po té, Německo začalo bojkotovat židovské obchody. Oni se snaží ho zničit dlouho. A nejen oni. Německo bylo vždy tahounem, a garantem, a to se nehodí. Teď se jim ničení Německa začíná dařit, co dementní Merkekelova vše ničí. O tom se ale nemluví. Jen se lze.

reagovat 22.6.2018 09:28 - Merkelová je podle tebe

Mezinárodní zidovstvo,...

dementní? A jakou chorobou trpíš ty sám, ty nulo?

reagovat 22.6.2018 12:28 - nula je ten kdo kroky

dementní? A jakou chorobou...

Merkelove schvaluje. Asi taky máš nějakou poruchu... Je demokracie, tak si můžu říkat svůj názor... Ano, je buď dementní, nebo svine!!!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *