Věříte na židovské spiknutí?

Archiv příspěvků

reagovat 14.3.2017 12:27 - Jednoduše

Jak může náboženská...

Vzpomeň např. na Ježíše jak rozházel peníze penězoměncům a jak se pohádal s velekněžími, farizeji atd. Pokud jsi názoru, že neexistoval pak doporuručuji Jana Husa atd. Člověče vy máš teda znalosti. Absolvent Fofr školy? Nebo student z Plzně?

reagovat 7.10.2017 00:15 - Tomas

Já bych rád připomenul situaci v Německu před druhou světovou válkou. Bordel a chudoba. Po převzetí moci idiotem a nevzdělancem Adolfem a vyhozením inteligentních a vzdělaných Židů ze všech vedoucích míst se z Německa stala během pár let velmoc. Jen si spočítejme kolik zemí válčilo proti Německu a co to dalo práce. Jsou to dějiny, které ze mě rasistu nedělají. To jen pro kokoty z neziskovek. To až tu zase někdo povede diskuse o inteligenci. To bude asi záviset na tom, jak se ta inteligence používá že? Třeba. Pokud si inteligent nedělá hlavinku s morálkou, tak to je blbé. Hlavně pro ty okolo.

reagovat 11.10.2017 14:40 - Houbelec

nedělá hlavinku s...

Faktem bude asi to, že byli vyhozeni neužiteční lidé, které stát financoval a patrně hojně. Po válce již na to neměl. Neměl peníze ani lidské zdroje.
Nedovedu posoudit jestli Židé pracovali na stavbách, které poničila válka nebo vytvářeli v teple nějaká "moudra" za velké peníze.
Připadá mně to stejné jako když jsem viděla kritiku na Stalina - kde bylo řečeno "poslal houslistu aby házel lopatou" - no co naplat když když hrou na housle se lidé nejadli ani nezahřáli.

Kokosový olej

reagovat 12.10.2017 09:39 - Ne

Ne

reagovat 12.10.2017 11:19 - Houbelec

zvládáš ještě tak tu...

Zvládla jsem VŠ, ale na stavbě svého domu i lopatu a pytle cementu. Já nechápu co je tom špatného. Také si cením studentů, kteří si na své studium vydělávají prací (i když je s koštětem nebo lopatou).
Zastávám názor, že fyzická námaha je je zdravá. Nepohrdám fyzickou prací lidí.
Za to ty asi nepotřebuješ teplo domu, který ti někdo postavil s lopatou nebo se dřel v hlíně aby vypěstoval jídlo. Běž si sednout na trávu uprostřed přírody - zahřej se a najez se hudby virtuóza.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *