Věříte na židovské spiknutí?

Archiv příspěvků

reagovat 10.4.2016 14:09 - :)

No jiste-je to jina mentalita i jina vira.Poznas tento vtip?:
Maly Izak kouka z okna.Najednou se otoci a vola na sveho otce:"JezisMaria,tati,pojd' se podivat,na ulici sukaji dva kone!"
Otec se nanho karave zamraci:"Izaku!!Kolikrat ti mam rikat,ze slusne vychovany Zid nesmi rikat "JezisMaria"!!!"

reagovat 22.9.2016 16:38 - antiAntikrist

Reakce na...

odseknite hlavu Hydre,svatemu otcovi Frantiskovi najoddanejsiemu sluzobnikovi Bafometa,ktory si v našej dobe hovorí Jezis Kristus

reagovat 22.9.2016 17:03 - neutrál ..

Díky za p.prezidenta Zemana,který je dost sečtělý na to,aby věděl,kdo je kdo a o co komu jde.Proto nezaprodal Sionu ani svojí duši,ani naší vlast...
Hele - nic proti Zemanovi.. taky jsem mu to tam nasypal... Ale mezi námi - právě Zeman je Sionista... a to "jako Brno". ale klidne si mysli, ze treba kecám...

Kokosový olej

reagovat 22.9.2016 17:07 - utrál

odseknite hlavu Hydre,svatemu otcovi Frantiskovi najoddanejsiemu sluzobnikovi Bafometa,ktory si v našej dobe hovorí Jezis Kristus

Hele Antíku, to jako, že Bafomet je "On ??"(mladé od Šéfa..)
Se mi zdá, že se nás tu snažíš poněkud dezinformovat. Tys asi o Bafometovi nic nečet, viď...

Ale nepochybuju, že útokem na Frantu zde získáš mnoho kladných bodů.. hned bych ty skupiny mohl jmenovat ... (Jeho a spol.. a asi i levice..)

reagovat 22.9.2016 17:35 - Ouha

odseknite hlavu Hydre,svatemu...

Přestaň plkat a dej si mokrej hadr na hlavu, ty Bafomete

reagovat 13.3.2017 11:06 -

Tak tady je srandy prdel. To se snat musí vydat v nakladatelství jako vtipy......

reagovat 13.3.2017 12:41 - Hmm

Já věřím na Templáře,jak je zmíňil že povstanou čelit invazi muslimů Landa na koncertě Vozová hradba v Ostravě ,kde předapelu dělala skupina Orlík a Hellfire.

reagovat 13.3.2017 17:14 - Steve

Díky za p.prezidenta...

Hlavně aby se nikdo nezaprodal Islámským zmrdům .... potížisti jako prase!

A tyto problémy hrozí zevnitř EU, od Německa, Turecka, Sýrie, celé severní Afriky, Somálci, Maročani, celý Blízký východ + Arabské Emiráty a jejich financování na podporu a rozšiřování islámu .... Všechno je to nehorázná prašivina - nejlépe srovnat se zemí, včetně těch jejich mešit (hnízd všeho zla)

reagovat 13.3.2017 17:16 - Slůvě

Hlavně aby se nikdo...

Jak může náboženská stavba ,kde se lidé modlí být zosobněním všeho zla,nechápu,tak možná sídlo gestapa,ale tohle?!

reagovat 13.3.2017 17:19 - Slůvě

Já věřím na...

To víme,jenže ačkoli Landa je i jeho neuctívači považovaný jako za podnikavého člověka,poslední projekty už se mu jak sám přiznal moc nepovedli.Jeho Dech draka,OLT,a žito 44 byl jak sám přiznal omyl ,protože si ho lidi stotožnili s Landou a mělo to být další poselství.Holt v jistém věku se už na ty různé identity hraje dost těžko.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *