Věříte na židovské spiknutí?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.9.2005 23:10 - Martin

Myslíte že je něco na myšlence že Židé jsou mocní, ovládají média a světový byznys a politiku? Co třeba taková válka v Iráku povídá se že to nejvíc prosazovali poradci Bushe tzv neokonzervativci věsměs samí Židé protože Saddámův Irák představoval nebezpečí pro stát Israel. Petr Bakalář v Tabu v sociálních vědách uvádí že Židé mají vyšší průměrné IQ (asi 115) než bílí nežidovští Evropané (IQ 100) to by vysvětlovalo jejich nadměrné zastoupení v byznysu, politice, vědě, kultuře atd.

Seznam významných Židů v kultuře a umění
http://www.jewwatch.com/jew-entertainment-folder.html;anchor436002'

reagovat 1.10.2005 10:14 - Martík

ANO.

reagovat 1.10.2005 11:37 - Woland

NE.

Neni zadne spiknuti, dokonce ani kaderniku (viz forum o dlouhych vlasech zde) zorganizovat *tajne* cely NAROD je proste nemozny, sorry

reagovat 1.10.2005 12:13 - Cháron

Je zcela zjevné že Židé obecně mají velký vliv který je určován jejich ekonomickým zázemím a přístupu k vládnoucím kruhům Spojených států v průběhu 20. století, ale nemůžeme to nazívat "židovským spiknutím", ti lidé jsou zaměřeni na vlastní prospěch obecně a nemusí (a ani to nelze) podporovat radikální sionistické organizace. Když si vezmete že ve Spojených státech žije asi 7,5 milionů židů(2,5 procenta populace) tak počet mocných v jejich etniku není zase tak velký když si uvědomíte, že černoši (necelých 13 procent populace) a hispánci(12) nemají díky his. vývoji příliš přístup ke vzdělání a tedy i hospodářství apod. a asiaté (přes 3 procenta) nemají o politiku moc veký zájem (až nepřirozeně velký počet asiatů je ve výzkumu a vývoji a to bude především u číňanů a indů hrát velkou roli v budoucnu!) Ostatně z těch 7,5 mil. židů se zas tak moc ke své víře či etniku nehlásí a žijí běžným životem bílé populace (vesměs střední vrstva)A pak je nutno dodat, že ti nejradikálnější se v padesátých až sedmdesátých letech odstěhovali do Izraele(300 tis.)Říci že svět ovládá nějaké židovské spiknutí je spíše projevem antisemitismu. Velký vliv však některé skupiny nepokrytě mají, bez debat'

reagovat 1.10.2005 13:13 - Semita

Jsme národem vyvoleným a určeni vládnout celému světu jak je psáno ve Starém zákoně a ostatní rasy nám budou sloužit.
Antisemitismus je židovský vynález, sloužící k vytvoření falešného obrazu pronásledování židů na celém světě, pod jehož rouškou uskutečňujeme světovládný plán.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2017 12:27 - Jednoduše

Jak může náboženská...

Vzpomeň např. na Ježíše jak rozházel peníze penězoměncům a jak se pohádal s velekněžími, farizeji atd. Pokud jsi názoru, že neexistoval pak doporuručuji Jana Husa atd. Člověče vy máš teda znalosti. Absolvent Fofr školy? Nebo student z Plzně?

reagovat 7.10.2017 00:15 - Tomas

Já bych rád připomenul situaci v Německu před druhou světovou válkou. Bordel a chudoba. Po převzetí moci idiotem a nevzdělancem Adolfem a vyhozením inteligentních a vzdělaných Židů ze všech vedoucích míst se z Německa stala během pár let velmoc. Jen si spočítejme kolik zemí válčilo proti Německu a co to dalo práce. Jsou to dějiny, které ze mě rasistu nedělají. To jen pro kokoty z neziskovek. To až tu zase někdo povede diskuse o inteligenci. To bude asi záviset na tom, jak se ta inteligence používá že? Třeba. Pokud si inteligent nedělá hlavinku s morálkou, tak to je blbé. Hlavně pro ty okolo.

reagovat 11.10.2017 14:40 - Houbelec

nedělá hlavinku s...

Faktem bude asi to, že byli vyhozeni neužiteční lidé, které stát financoval a patrně hojně. Po válce již na to neměl. Neměl peníze ani lidské zdroje.
Nedovedu posoudit jestli Židé pracovali na stavbách, které poničila válka nebo vytvářeli v teple nějaká "moudra" za velké peníze.
Připadá mně to stejné jako když jsem viděla kritiku na Stalina - kde bylo řečeno "poslal houslistu aby házel lopatou" - no co naplat když když hrou na housle se lidé nejadli ani nezahřáli.

reagovat 12.10.2017 09:39 - Ne

Ne

reagovat 12.10.2017 11:19 - Houbelec

zvládáš ještě tak tu...

Zvládla jsem VŠ, ale na stavbě svého domu i lopatu a pytle cementu. Já nechápu co je tom špatného. Také si cením studentů, kteří si na své studium vydělávají prací (i když je s koštětem nebo lopatou).
Zastávám názor, že fyzická námaha je je zdravá. Nepohrdám fyzickou prací lidí.
Za to ty asi nepotřebuješ teplo domu, který ti někdo postavil s lopatou nebo se dřel v hlíně aby vypěstoval jídlo. Běž si sednout na trávu uprostřed přírody - zahřej se a najez se hudby virtuóza.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *