Věříte na židovské spiknutí?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.9.2005 23:10 - Martin

Myslíte že je něco na myšlence že Židé jsou mocní, ovládají média a světový byznys a politiku? Co třeba taková válka v Iráku povídá se že to nejvíc prosazovali poradci Bushe tzv neokonzervativci věsměs samí Židé protože Saddámův Irák představoval nebezpečí pro stát Israel. Petr Bakalář v Tabu v sociálních vědách uvádí že Židé mají vyšší průměrné IQ (asi 115) než bílí nežidovští Evropané (IQ 100) to by vysvětlovalo jejich nadměrné zastoupení v byznysu, politice, vědě, kultuře atd.

Seznam významných Židů v kultuře a umění
http://www.jewwatch.com/jew-entertainment-folder.html;anchor436002'

reagovat 1.10.2005 10:14 - Martík

ANO.

reagovat 1.10.2005 11:37 - Woland

NE.

Neni zadne spiknuti, dokonce ani kaderniku (viz forum o dlouhych vlasech zde) zorganizovat *tajne* cely NAROD je proste nemozny, sorry

reagovat 1.10.2005 12:13 - Cháron

Je zcela zjevné že Židé obecně mají velký vliv který je určován jejich ekonomickým zázemím a přístupu k vládnoucím kruhům Spojených států v průběhu 20. století, ale nemůžeme to nazívat "židovským spiknutím", ti lidé jsou zaměřeni na vlastní prospěch obecně a nemusí (a ani to nelze) podporovat radikální sionistické organizace. Když si vezmete že ve Spojených státech žije asi 7,5 milionů židů(2,5 procenta populace) tak počet mocných v jejich etniku není zase tak velký když si uvědomíte, že černoši (necelých 13 procent populace) a hispánci(12) nemají díky his. vývoji příliš přístup ke vzdělání a tedy i hospodářství apod. a asiaté (přes 3 procenta) nemají o politiku moc veký zájem (až nepřirozeně velký počet asiatů je ve výzkumu a vývoji a to bude především u číňanů a indů hrát velkou roli v budoucnu!) Ostatně z těch 7,5 mil. židů se zas tak moc ke své víře či etniku nehlásí a žijí běžným životem bílé populace (vesměs střední vrstva)A pak je nutno dodat, že ti nejradikálnější se v padesátých až sedmdesátých letech odstěhovali do Izraele(300 tis.)Říci že svět ovládá nějaké židovské spiknutí je spíše projevem antisemitismu. Velký vliv však některé skupiny nepokrytě mají, bez debat'

reagovat 1.10.2005 13:13 - Semita

Jsme národem vyvoleným a určeni vládnout celému světu jak je psáno ve Starém zákoně a ostatní rasy nám budou sloužit.
Antisemitismus je židovský vynález, sloužící k vytvoření falešného obrazu pronásledování židů na celém světě, pod jehož rouškou uskutečňujeme světovládný plán.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2017 19:43 - Ty asi taky

Faktem bude asi to, že byli...

zvládáš ještě tak tu lopatu, ale v žádném případě už ne třeba housle. Že jo. Pak tě příběh nějakých geniálních virtuózů, nuceně poslaných komunisty nebo fašisty do nějakých jejich šachet, a tam zabitých nebo udřených k smrti, logicky vůbec nedojme.

reagovat 11.10.2017 19:44 - Nebo pardon -

zvládáš ještě tak tu...

ty jsi vlastně žena. Takže spíš koště než lopatu...

reagovat 12.10.2017 09:39 - Ne

Ne

reagovat 12.10.2017 11:19 - Houbelec

zvládáš ještě tak tu...

Zvládla jsem VŠ, ale na stavbě svého domu i lopatu a pytle cementu. Já nechápu co je tom špatného. Také si cením studentů, kteří si na své studium vydělávají prací (i když je s koštětem nebo lopatou).
Zastávám názor, že fyzická námaha je je zdravá. Nepohrdám fyzickou prací lidí.
Za to ty asi nepotřebuješ teplo domu, který ti někdo postavil s lopatou nebo se dřel v hlíně aby vypěstoval jídlo. Běž si sednout na trávu uprostřed přírody - zahřej se a najez se hudby virtuóza.

reagovat 12.10.2017 14:23 - Pokud

Zvládla jsem VŠ, ale na...

nechápeš, že i statky a služby, které uspokojují jiné než primární lidské potřeby (tedy například potřebu potravy, tepla, přístřeší či sexu), mohou mít nějakou hodnotu, pak jsi mohla vystudovat tak maximálně půlku základní školy, plus možná nějakou Vysokou školu politickou při ÚV KSČ.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *