Velikost žaludu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2001 03:03 - Petr

Rád bych se zeptal žen a dívek na téhle diskusní skupine co si myslí o velikosti žaludu, zda to má pro uspokojení ženy smysl, jak ho vubec vnímáte, jeho tvar, barvu, velikost. A co predkožka, má být protažená nebo ne. Dekuji predem za názory.

reagovat 18.7.2001 20:52 - J.

Mám ráda větší žalud, růžovoučký, heboučký, voňavý a je moc hezký, když je předkožka trošku stažená, když žalud tak "vykukuje".. to je moc rajcovní.. měj se krásně. :)

reagovat 19.7.2001 21:55 - Monča

Muj partner má penis sice tenší ale delší, asi tak kolem dvaceti cm a žalud má takovej, no asi jako klobouk na hribu. Když stríká, tak ho má nachovej a obrovskej a zajímavý je, že se mu pres nej nedá pretáhnout kvulu velkému prumeru predkožka. Ale to trvá jen chvíli. Chci rict, že žalud mám ráda velkej, když ho cítím jako píst v sobe.

reagovat 13.8.2001 09:32 - jita

JO, lepsi je trochu vetsi zalud nez zbytek penisu. Kdyz je scvrklej, mel by byt cely schovany predkozkou, vypada tak nevine. Mela jsem drive jednoho, ten byl obrezany a mne to pripadalo takovy vulgarni, kdyz je ve scvrklem stavu obnazeny zalud. Muj soucasny ma docela dlouhou predkozku, a je moc hezky , kdyz my pred zaludem dela takovy chobutek. Mam ho aspon za co tahat, a jemu se to taky libi. Kdyz je ale ztoporeny, a shrnu mu predkozku za zalud, tak tam zustane shrnuta, protoze zalud je trochu vetsi.

reagovat 2.11.2002 14:46 - Jája

To je přesně ono - píst v sobě. Chtěla bych vzkázat všem mužům, že je velikost žaludu kolkrát důležitější než délka penisu. Příliš dlouhý penis může bolet, ale výrazný velký žalud zlepšuje prožitek. Nevím, jestli je to tím, že je můj partner obřezaný, ale má žalud krásně široký a velký.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2017 11:10 - Nevim

Většina žen nedosáhne...

co by vysvětlil Gin, ale jsou případy obřezaných mužů, kteří nedosáhnou orgasmu při koitu, ale jen při orálu, análu nebo masturbaci.

Pokud vím, tak Gin tu psal, že obřezaný není. Psal tu, že byl v mládí cirkumfetišistou, chtěl se dokonce nechat obřezat a dnes je rád, že tu blbost neudělal, a že je dnes ze svého cirkumfetišismu totálně vyléčen, naopak, že se mu dnes veškerý cirkumfetišismus totálně hnusí.

reagovat 17.12.2017 09:07 - Bedřiška

V nouzi postačí jako lubrikant stolní olej.

reagovat 17.12.2017 16:15 - (!)

Stačí plyvnout na hlavičku teda pokud se trefíte!

reagovat 18.12.2017 10:25 - Pepek

Já mám žaluda jak kynutej knedlík. Dá to sice vždy ze začátku dost starostí než ho tam nahemuju ale potom to má výhodu, že jen tak nevyklouzne. Aby vyklouz musím dost zatáhnout a tak krásně to vždy žbluňkne, jak když vytáhnete špunt z flašky. Ještě bych se rád naučil jak to udělat aby to bylo jak špunt ze šampusu ale zatím se to nedaří. Nevíte někdo a mohl by jste poradit?

reagovat 1.2.2018 18:57 - Jojo

Muj partner má penis sice...

Ja ho mam hruby a mohutný od kraja po kraj ma 6cm nie dookola ale zo strani na stranu partnerka je spokojná

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *