Velikost stydkých pysků

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.10.2002 00:50 - Honza z Brna (22)

Ahoj holky - dívky, ženy. Mě osobně se líbí ženské přirození s pěkně vykukujícími "krajkami" stydkých pysků, nesmírně mě to vzrušuje a chci vědět jaký názor na to máte vy. Je to spíš na obtíž, jako s velkým poštěváčkem, nebo jak??? Napište, zájímá mě to. H.

reagovat 18.10.2002 14:55 - Lenka

Mi stydké pysky vyčuhují,ale jeden více. Nevím jestli je to normální,ale jeden mám delší.

reagovat 18.10.2002 21:09 - Honza z Brna (22)

A vadí ti to nějak? Setkala ses někdy s tím, že by se to mužům nelíbilo, nebo naopak? Chtěla bys to mít jinak? Mě se to strašně moc líbí, připadá mi to silně vzrušující na pohled i dotek....

reagovat 19.10.2002 02:16 - tomík

Honzo, nevím jestli o to stojíš, ale ozývá se chlap, aby potvrdil Tvůj názor. I mně se moc líbí přerostlé malé pysky. Má přítelkyně je přesně takto stavěná a nemůžu si to vynachválit. Poprvé se mi zdálo, že byla nejistá mou reakcí - očekávala, že se mi to nebude líbít a spíše se za to styděla. Byl jsem ale v sedmém nebi a považuji to za nádherný šperk. Od tohoto ujištění se značně zklidnila a myslím, že je na to nyní zdravě pyšná. Např. na nudapláži se cítí naprosto uvolněná a ujistil jsem jí, že pohledy mužů do jejího klína jsou spíše obdivné než odsuzující. Je to samozřejmě otázka vkusu, ale pro mne je zvýraznění jakékoliv části dívčího genitálu velmi atraktivní. Lenko, vůbec nevadí asymterie Tvých pysků- je radost se s nimi laskat prsty i ústy a pozorovat jak se zvětšují při Tvém vzrušení. Máš nějakou neblahou zkušenost, např. s přítelem? Vyzývám všechny dívky a ženy, aby se na dané téma vyjádřily.

reagovat 19.10.2002 18:40 - Eva

ahoj, tohle tema me docela zaujalo :o))
Ja mam stydke pysky dlouhe a take mi vycuhuji. Moc jsem se za to stydela, ale je fakt, ze se to kazdemu memu pritelovi libilo a hral si s nimy :o)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2018 07:01 - Libor

To musí být paráda takové plachťáky to by se cucalo.

reagovat 4.1.2018 12:53 - ??

Až do svých 35 jsem byla se...

a u psychiatra už jsi byla??

reagovat 4.1.2018 14:01 - Fric

Jó to jsou ženský! Jedné se líbí když jí raple nevykukují a druhá když jí koukají tak se může posrat! Nejraději by vzala nůžky a vopižlala by je! Marně se neříká, že nevědí co chtějí ale nedají pokoj dokud toho nedosáhnou!

reagovat 7.1.2018 17:43 - Pepa

Můj venouš má pysky ve tvaru kolečka a různé barvy červenou růžovou nebo moderní modrou,předtím jsem měl Vendulku a ta tam měla čárku,nevím a nechápu,jak to,že A/Venouš chce jen polohu zezadu a dopředu mne nepustí se ani dotknout B/jeho pysky jsou kulaté ve tvaru takové dírky a různě barevné a položené hodně vzadu.

reagovat 7.1.2018 17:45 - Pepa

Můj venouš má pysky ve...

Jo a na chuť to má takové zvláštní příchutě jako jahodová,vanilkouvá,banánová a pak mám barevný jazyk...Nechápu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *