Velikost stydkých pysků

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.10.2002 00:50 - Honza z Brna (22)

Ahoj holky - dívky, ženy. Mě osobně se líbí ženské přirození s pěkně vykukujícími "krajkami" stydkých pysků, nesmírně mě to vzrušuje a chci vědět jaký názor na to máte vy. Je to spíš na obtíž, jako s velkým poštěváčkem, nebo jak??? Napište, zájímá mě to. H.

reagovat 18.10.2002 14:55 - Lenka

Mi stydké pysky vyčuhují,ale jeden více. Nevím jestli je to normální,ale jeden mám delší.

reagovat 18.10.2002 21:09 - Honza z Brna (22)

A vadí ti to nějak? Setkala ses někdy s tím, že by se to mužům nelíbilo, nebo naopak? Chtěla bys to mít jinak? Mě se to strašně moc líbí, připadá mi to silně vzrušující na pohled i dotek....

reagovat 19.10.2002 02:16 - tomík

Honzo, nevím jestli o to stojíš, ale ozývá se chlap, aby potvrdil Tvůj názor. I mně se moc líbí přerostlé malé pysky. Má přítelkyně je přesně takto stavěná a nemůžu si to vynachválit. Poprvé se mi zdálo, že byla nejistá mou reakcí - očekávala, že se mi to nebude líbít a spíše se za to styděla. Byl jsem ale v sedmém nebi a považuji to za nádherný šperk. Od tohoto ujištění se značně zklidnila a myslím, že je na to nyní zdravě pyšná. Např. na nudapláži se cítí naprosto uvolněná a ujistil jsem jí, že pohledy mužů do jejího klína jsou spíše obdivné než odsuzující. Je to samozřejmě otázka vkusu, ale pro mne je zvýraznění jakékoliv části dívčího genitálu velmi atraktivní. Lenko, vůbec nevadí asymterie Tvých pysků- je radost se s nimi laskat prsty i ústy a pozorovat jak se zvětšují při Tvém vzrušení. Máš nějakou neblahou zkušenost, např. s přítelem? Vyzývám všechny dívky a ženy, aby se na dané téma vyjádřily.

reagovat 19.10.2002 18:40 - Eva

ahoj, tohle tema me docela zaujalo :o))
Ja mam stydke pysky dlouhe a take mi vycuhuji. Moc jsem se za to stydela, ale je fakt, ze se to kazdemu memu pritelovi libilo a hral si s nimy :o)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.3.2018 07:20 - Simona

Malé pyska mi nevadí vúbec když mi lezou z velkých už jsem si zvykla jsou tři cenťaky venku a za těch třicet let co jsou zvětšené mi ani jeden chlap neřekl že je to hnus, naopak se jim to líbilo cucat jich lizat a i šukat jejich paničku.

reagovat 15.3.2018 08:26 - ales1975

Ahoj Simonko. Jsem rád že své stydké pysky nebereš jako něco špatného. Taky ti chci říct že patřím mezi může kteří milují velké stydké
pysky. Bohuzel jsem neměl tu čest mít přítelkyni která by je vlastnila. Nevím jestli je to opravdu realita, ale dle mých zkušeností na netu a porno stránkách, tak musím říct že slovenky jsou častější majitelky větších stydkých pysků.

reagovat 15.3.2018 10:17 - Kokodák !!!

Jsou to jenom slepice bláznivý! Ze všeho dělají hned katastrófu a hned k vůli nějakému pupínku na prdeli jsou schopný skákat z okna nebo mostu! Stejný je to i s Jůlinou copak chodíte nahatý aby vám ji všichni okukovali? To si zase jenom něco vymejšlíty aby jste byly zajímavý? Něco se snad ve vašem životě změní když vám budou vyčuhoval malý pysky z buchty? No jó zase jen osobní tragédie! Pak se divíte, že jste pro nás jenom slepice!

reagovat 16.3.2018 15:51 - Simona

Ahoj Simonko. Jsem rád že...

Tak to asi bude pravda jsem slovenka ale od tří let žiju ve Slezsku(Opava)

reagovat 16.3.2018 16:52 - Tony

Tak to asi bude pravda jsem...

Ahoj Simčo, pisla bys na mail?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *