Velikost klitorisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2002 14:22 - Lenka

Zajímal by mě názor na velikost klitorisu. Já s tím mám ve svých 22 letech problémy. Mám větší poštěváček, který měří při vzrušení asi 2,5 cm, takže si ho můžu dráždit podobně jako klucí svůj penis. To by byla ta lepší stránka, protože se mi to dost líbí, když si to při delší nepřítomnosti partnera dělám sama. Nepříjemnější je, když můj vykukující klitoris vzbuzuje nadměrnou pozornost například ve sprchách u ostatních dívek a žen, a na nudipláž už jsem kvůli tomu přestala chodit úplně. Problémy to dělá ale i na oblečené pláži, prtože při mé větší vzrušivosti mi "postavený" poštěváček dělá špičatou bulku vpředu na plavkách v rozkroku a někdy to i nepříjemně dře o kalhotky. Nevím jestli je to tak ojedinělé, nebo jestli je žen s větším klitorisem víc a zda je to pro ně spíše výhoda nebo ne. Jak vy ho máte velký a jak vám to vyhovuje? Při jakém vzrušení se vám nejvíc ztopoří? Dík za příspěvky an toto téma - pro mne dost důležité.

reagovat 1.3.2002 17:25 - Karel

Ahoj Lenko přestože jsem muž mohu Ti na toto téma dost sdělit díky své přítelkyni,která je na tom ještě "hůře".To slovo hůře myslím pouze ironicky z pohledu mého,to je pohled muže, který to bere jako odměnu od přírody.Moje přítelkyně měla v minulosti chuť na Bisexuelní vztah,ale styděla se to realizovat z důvodu klitorisu,který je u ní opravdu mimořádně velký a citlivý.Umíme toho i využít při milování,můžeme poradit.Nestyď se a napiš.

reagovat 4.3.2002 10:20 - Lenka

Karle, děkuji Ti za informaci o Tvé dívce. Píšeš, že má také větší klitoris a že toho dobře využíváte. Co znamená to větší? A jak to využíváte? Já to zatím využívám jen při masturbaci, když si ho dráždím a mám obavu, že při normálním styku s mužem to spíše vadí. Hlavně vzhledem k značné citlivosti zvětšeného poštěváčku. Jak se stímhle vyrovnáváte? Ráda bych si o tom popovídala v této rubrice přímo s Tvojí dívkou. Přece jen o tom asi ví víc. Zkus ji k tomu přimět. Díky všem, kteří mně o tom něco napíšete, abych s se svým problémem dovedla lépe vyrovnat. Ahoj Lenka.

reagovat 4.3.2002 16:22 - Karel + Monika

Ahoj Lenko,
pozorně jsme si přečetli Tvůj příspěvek ,včetně poslední Tvé reakce na našich několik řádek.Pokud mom svého poštěváčka natolik překrveného,že mi začíná při klasické poloze vadit změníme polohu,aby nebyl v akci.Například při poloze zezadu v kleče.Ale stejně to dlouho takto nevydržím a musím si jej alespoň několikráte promnout a co se týká orálního milování tak na to¨mám skvělého partnera,který svým jazýčkem dovede dělat divy aby neubližoval ale pouze dráždil a uspokojoval.není nic hezčího než zavřít oči a prožívat tento sedmý div světa.Sama se nedostanu na net,jedině přes svého přítele,ale ten miluje můj kočičí jazýček.,takže nemám před ním žádná tajemství.Aby jsme nebavili nezúčastněné můžeš nám napsat přímo na befel"centrum.cz S pozdravem Monča

reagovat 24.5.2002 02:55 - Pavel

Ahoj Lenko , moc rád bych si s tebou o tvém "fenoménu" dopisoval. Ozvi se prosím na můj e-mail. Díky Pavel

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2017 23:29 - Klára

Ahoj ve 12 letech to vypadalo ze mam pindika vsichni kluci se mi smali, potom mi mamka rekla ze to je jedno ze je to hezky.Ale mne to prijde odporny vapada to jako ledovy salat. Kdyz mam plavky vycuhuje vsechno nejde se ani holit protoze ty pysky a klitoris jsou vsude bojim se ze se riznu ziletkou. Kdyz to oholím tak to za den doroste a kdyz si sednu tak to je jako kdybych si sedla na jezka . Bojim se ze az budu mit pritele ze se mu znechutim a bude se mi smat a vsem to bude rikat.

reagovat 29.9.2017 00:09 - iRENA

KLÁRKO NEBOJ TO JE V POHODĚ,KLUKŮM SE TO BUDE LÍBIT UVIDÍŠ.

reagovat 11.7.2018 08:48 - Hanes

Ja velkej klitoris hledám a pysky taky napište zaplatím Power.breeze@email.cz

reagovat 12.7.2018 07:09 - helan

Mně by se velkej poštěvák líbil.

reagovat 12.7.2018 08:36 - Chlap

Ahoj ve 12 letech to vypadalo...

Naopak je to přednost, věř mi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *