Vekovy rozdil

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.5.2005 10:33 - Zuzka

Vadi vam vekovy rozdil mezi partneri? O kolik jste starsi nebo mladsi od sveho partnera a za jakou hranici vekoveho rozdilu by jste nesli?

reagovat 9.5.2005 11:57 - Andy

Jsem o rok starsi nez partner a je to v pohode :-)

reagovat 9.5.2005 12:22 - xoce

ja som o 11 rokov starsi, je to OK

reagovat 9.5.2005 12:50 - Zuzka

Xoce, a nevadi to tve partnerce? Mate i deti?

reagovat 9.5.2005 12:55 - M

Měla jsem o 4 roky mladšího přítele. Bylo mi 25 let a jemu 21 let. Vydrželo nám to 2 roky. Ze začátku to bylo super, hýčkal si mě, byl pozorný, milý, udělal by pro mě vše (taková ta mladická naivita :-)). I když tvrdil, že je vybouřený a pomýšleli jsme i na založení rodiny, po roce a půl se začal chovat hrozně, dával přednost kariéře, kamarádům, prostě začal myslet sám na sebe. Pak mi řekl, že je pro něj práce důležitější než cokoliv jiného a že se chce věnovat jen sobě. Prostě doháněl co "zameškal", začal se tahat po nocích s kamarády, jezdil na víkendy sám, prostě na mě kašlal. Pak jsme se rozešli, protože mi řekl, že se to nezmění a že si chce ještě užívat. Že já za to nemůžu, že je to věkem. Takže od mladších chlapů už dávám ruce pryč. Teď mám o 9 let staršího, sice je rozvedený a má dítě z předchozího vztahu (jen občas si ho půjčuje) a je to mnohem lepší. Má zkušenosti, umí se postarat...
To je můj názor

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2017 15:49 - Tak

Mně je jedno že má manžel...

jasně,proč by ti to mělo vadit,má nižší vzdělání jako ty.Já jsem psala,že POKUD bych měla vyšší,pak bych to asi vyžadovala i u partnera.Jinak,nikdo nemůže umět všechno,každého baví něco jiného.Věkový rozdíl ok.

reagovat 4.3.2017 15:56 - Jojo

jasně,proč by ti to mělo...

T

reagovat 4.3.2017 15:58 - Jojo

jasně,proč by ti to mělo...

Ty si nepsala POKUD ale KDYBY a ona sem napsala jen svůj názor,nikoho nekomentovala.Moje žena má VŠ já "jen" maturitu a nikdy jsme to doma neřešili.

reagovat 4.3.2017 16:56 - Iva

Ale musí ti občas dát najevo, že jsi autorita, to každý chlap potřebuje .

reagovat 4.3.2017 17:01 - Jistě

Ty si nepsala POKUD ale KDYBY...

proč by jste to řešili,ale většinou ten studovaný hledá ve stejných vodách.Není ale pravidlem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *