Věčné doprošování v sexu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2006 21:59 - Stanislav

Někdy si říkám, jestli jsem opravdu tak nadprůměrně náruživý, když požaduji po manželce sex více než 3 x týdně. Je to nekonečný koloběh "ponižování" a "doprošování" se základních lidských potřeb. Neznáte někdo recept, jak změnit tenhle stav...?

reagovat 4.6.2006 22:49 -

Na tohle tema jsou uz tu snad desitky dalsich diskuzi, procti si to a nevopruzuj se zakladanim dalsiho fora na furt stejny tema. Nejsi zadnej zvlastni pripad, tak se uklidni a najdi si milenku

reagovat 5.6.2006 00:11 - Peta

vyhoň si ho,jednou pravou,jednou levou,ono tě to přejde.

reagovat 5.6.2006 08:54 - Hanka

Stando, nejsi nijak moc náruživý. můj manžel by to rád dvakrát denně. To už mi připadá nadprůměrně náruživý. A musím přiznat, že díky tomu máme doma dost často nepřijemností. Já opravdu takovou frekvenci v sexu nepotřebuji. Kdyby jsme se měli milovat třikrát týdně, tak jsem nadmíru spokojená.

reagovat 5.6.2006 09:22 - R

Stando,myslim že jsi v normě.U nás je to tak,že manžel nechce! Také mě nebaví se neustále ponižovat a doprošovat.Už jsou to 3měsíce co nic nebylo a nejhorší na tom vlastně je,že to tak bylo od začátku co jsme spolu(6let)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2017 09:47 - Michal

Já jsem byl na učňáku a dělal stěhování na dámském intru,takže v každé druhé jizbě jsem našel nadrženou kuchařku nebo kadeřnici a protože tehdy měli hormony na maximální úrvoni tak jsem kolikrát víc souložil než stěhoval a doslova jsem se prosouložil směnou,ale jak padla večerka,okamžitě jsem uprostřed sexu slezl z dívky a řekl,že pokračování příště,ty si pak museli pomáhat okurkou,nebudu šidit hospodu a kamarády kvůli zasunování do pi.č mladých rajd.

reagovat 31.12.2017 10:32 - Markéta

Pro mě je sex duševní očistec a je to jako hodinová procházka lesem.Dvakrát týdně si pořádně zašukat.

reagovat 31.12.2017 10:43 - Hm

Pro mě je sex duševní...

zasoulozit si je jistě hezké,ale jsi si jistá,že ti nejde jen o sex?Podle toho co píšeš to budí dojem,že ti jde jen o vlastní uspokojení.

reagovat 31.12.2017 11:19 - luci

Nevěra českých žen a...

Lidé se u svých partnerů doprošují sexu jen tak dlouho,než si uvědomí,že to čeho se doprošují mohou mít bez doprošování jinde.Takže jsou svým partnerem k nevěře vlastně dotlačeni.

reagovat 31.12.2017 11:25 - sdfg

Jak se říká francouzské přísloví,muž a žena v jedné místnosti přes noc=mají sex.Já bych to rozšířil na všechny setkávání a sešlosti,různé výlety,letní,zimní,kde je i ubytování,stany,širák,případně oslavy,školení,kurzy,všechno kde se dá pak zapadnout hezky na pokoj,mít nějakou prcací jizbu a šup na to,domluvit si dobu a klíče a ty si pak předat.Kdo je doma u počítače,asi těžko dnes zažije sex,pokud nezaklepe sousedka od vedle,že už to nemůže vydržet bez chlapa.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *