Vaše dcera - prostitutka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2009 01:47 - raději anonymní

Dobrý den.
Ocenila bych, kdybyste omezili kritiku a vtipy a psali k věci.

V podstatě od začátku studií, kdy jsem se přistěhovala z Moravy do Prahy, si vydělávám prostitucí. Pokud ponecháme stranou pracovní výdaje - péče o tělo a luxusní prádlo - tak si vůbec nežiji na vysoké noze (bydlím na koleji, jezdím MHD, oblékám se v second handu) a zbylé peníze jenom ukládám. Chci si koupit RD v Praze, ale bez oficiálního zaměstnání hypotéku nedostanu.
O mojí práci tedy nikdo neví, a rodina už vůbec ne.
Říkám jim, že si vydělávám kancelářskou prací, nic extra, ale kolejné, jídlo, cestování a vůbec všechno mi to pokryje, takže od nich nic nepotřebuji etc. Jsou rádi, občas se se mnou pochlubí...

Jenže problém je v tom, že moji rodiče na tom nejsou finančně nejlépe. Mám dva sourozence kteří jsou mi věkově blízcí; ti už jsou v podstatě soběstační. Ale mám ještě jednoho mladšího, který se narodil jako překvapení když bylo oboum rodičům přes čtyřicet. Je to také studijní typ, předpokládá se že půjde na VŠ, bohužel na tom není se zdravím zrovna nejlépe (třeba nesmí dlouho stát, takže u nás vůbec nesežene brigádu) a vůbec se předpokládá, že bude potřebovat nějakou tu rodičovskou podporu. Proto oba moji rodiče dál pracují, i když mamka už má nárok na důchod a navíc si myslím, že na tom není zdravotně příliš dobře.
Teď mají i problémy se statikou domku, museli si vzít půjčku na opravy co se musely udělat hned, střecha a elektroinstalace na tom také nejsou nejlépe, na zdech už je víc plochy s holými cihlami než omítky atd.

A já se cítím pořád hůř a hůř, když vidím že mám dost peněz na to, abych rodičům pomohla, abych zaplatila všechny nutné opravy, aby mamka mohla jít do důchodu, prostě všechno. Naši si od banky půjčili 40.000, zatímco já mám na účtech víc než dva miliony.

Tvrdit, že mám nějakou exkluzivní práci mě napadlo, ale máme v Praze příliš příbuzných a známých abych mohla bezpečně tvrdit že pracuji u firmy X a přitom s nimi neměla nic společného.
Prostě mě nenapadá žádná dobrá omluva pro velké peníze, a navíc jsem dost špatná lhářka. Kdyby na mě někdo uhodil ve stylu \"a nejsi náhodou kurva?\", tak nebudu schopná zahrát to do outu. Naštěstí se to zatím povedlo jen jednomu člověku, u kterého to nevadí. Nedovedu si představit, že bych třeba ustála tvrzení o tom, že jsem vyhrála ve Sportce (protože o takové věci by se v rodině mluvilo zas a znova).

Takže se ptám, zde přítomných rodičů... dovedli byste se s takovou věcí smířit? Nebo by pro vás myšlenka, že vaše dcera je prostitutka byla horší, než pracovat daleko přes šedesátku, přecházet nemoci, obracet každou korunu, dělat si starosti co bude s nejmladším dítětem jestli se jednou ukašlete k smrti...? Co dovede psychika, jestli takové duševní utrpení bude nakonec horší, než \"jenom\" fyzické přepětí?

reagovat 24.4.2009 10:41 - Bára

Raději anonymko, nejsem rodič, ale můžu ti říct, že to je strašně individuální, ty sama znáš nejlépe své rodiče. Můžou se s tím smířit v pohodě, stejně jako to pro některé rodiče může být důvod téměř k sebevraždě (taková potupa!).

Různí rodiče ti tu mohou psát své názory, taky by mě to zajímalo, ale to ti absolutně nic neřekne o tvých vlastních rodičích.

Mě osobně by bylo přednější zdraví mých rodičů, než nějaké pitomé předsudky. Pokud ty sama s tím nemáš problém, tak by tě okolí mělo respektovat a jejich názor je jenom a pouze jejich problém - a to myslím i názor rodičů.

reagovat 24.4.2009 12:59 - Nevímová

Anonymko, tohle bych rodičům nikdy neřekla. Myslím, že překousnout, že moje dítě se živí prostitucí, jen tak někdo nedokáže. Je to podobné, jako když máš dítě homosexuála. Tam se s tím osvícení rodiče asi smíří snáz. Nevím, jestli jsi z města nebo z vesnice. Ve městě se leccos ztratí, ale na vesnici aby o Tobě každý věděl, co děláš.. To je hrůza. (Sama pocházím z vesnice). Co kdybys jim řekla, že si přivyděláváš kancelářskou prací, no a že navíc sis vzala půjčku... S tou Sportkou mi to totiž také nepřijde dobré. A nebo si vymysli movitého přítele, který je třeba ženatý, nešťastně ses zamilovala, on Tě ale zabezpečuje.. Toho Ti budou nejspíš všichni rozmlouvat, že je to neperspektivní, ale jako přísun peněz je to vysvětlitelné...

reagovat 24.4.2009 17:58 - K

Za totality se dcera odstehovala do Prahy a poslala matce pohlednici, ze se ma dobre a ze je "K".

Pozdeji, matcina sousedka se vratila z vyletu do Prahy, kde pry dceru potkala. Opravdu se pry ma dobre a zivi se jako kurva.

Na to matka: "Je, to jsem si oddychla, ja myslela, ze je z ni komunistka".

reagovat 24.4.2009 21:15 - Bob

Já myslím, že než si vymýšlet nějakou lež, lepší je zkusit finančně pomáhat tak nějak postupně a s rozumem. O původ peněz neříkat nic a pokoušet se to zamlouvat stylem "neřeš to, vy ty peníze teď potřebujete víc než já, vždyť to zůstane v rodině apod. Nevím, jak Ti rodiče důvěřují, ale jejich případné teorie a konstrukce (věř, že spíš než prostituce je bude napadat kdejaká levárna) zkusit odrážet stylem "ty víš, že bych se do žádného šmé nezapletla " atd. V každém případě ať uděláš cokloliv budeš na to potřebovat pevné nervy, když neuděláš nic bude Tě do konce života hryzat svědomí. Hodně štěstí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.2.2018 17:43 - Aleš

Jo to máš pravdu. Mé k...

Už nabízíš? Prubnul bych tě rád

reagovat 20.6.2018 09:53 - Pavlína

Proč ne? Každá poctivá...

Je prospěšná a dosti výdělečná. Já si s ní privydelavam hned od ne 18. Narozenin. Nemohla jsem se dočkat až kvůli této práci budu plnoletá. Teď je mi 27 a stále mě to baví a nemusím řešit každou korunu. Vydělám si tím víc než je průměrná mzda.

reagovat 20.6.2018 10:43 - Eduard Nud

A já si myslím, že peníze jsou peníze, ale klidný spánek a čisté svědomí jsou víc.

reagovat 20.6.2018 14:33 - Radka

Vetsina lidi si nedovede predstavit, kolik penez si vydela hezka vysokoskolacka sexualnimi brigadami na vysoke urovni. Samozrejme neslape po ulici, nebo nepracuje v bordelu a nema pasaka. Je to call girl, ktera typicky pracuje o vikendu a jeji klienti jsou prachati cizinci. Vse se odehrava v luxusnim prostredi a provozuje se safe sex, takze riziko je minimalni. Ze se to dozvi rodina, nebo ve skole, je rovnez minimalni, takze velmi lakave.

reagovat 20.6.2018 15:27 - AHOJ

Už nabízíš? Prubnul bych...

Prubni taky buzeranta.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *