Už vás pokousal pes

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.3.2009 10:38 - jana

už VÁS pokousal PES a bojíte se psů ,hlavně o DĚTI'

reagovat 5.3.2009 14:06 - katka

ne, ještě ne, když nepočítám škrábance utržené při hře se svými psy. Ale bojím se taky. Hlavně bojových plemen (nechci diskutovat který je a není bojový, myslím pitbuly, dobrmany, ale i někteří labradoři jsou agresivní, no a dogy a větší, z těch mám strach taky). Se psy si docela rozumím a mám je fakt ráda, ale jsou bohužel tací, které majitelé necvičí a ještě je třeba vedou k agresivitě.

Mám strach hlavně o své psy, kteří provokujou. Ale mít děti, bála bych se samozřejmě o ně taky hodně- navíc děti často moc nepřemýšlí, vidí psa a nedojde jim, že je může pokousat.'

reagovat 20.6.2009 00:26 - co.rine

Ahoj,kousl mne jako dítě do nosu,až mi tekla červená,sousedovic jezevčík.A to proto,že už ho naštvalo asi,že ho dlouho otravuju.Bylo to výchovné a od té doby jsem hodně dala na kukuče a pocity psů.Pak mne pes chtěl kousnout ,přestože mám s nimi i cizími dobré vztahy,když jsem zaskakovala za listonošku-sundal mne z motorky ovčák,naštěstí jsem mu stihla vrazit do huby tašku.Malé děti ještě bez rozumu je třeba před psy hlídat a také psy před nimi.Jak jsem viděla a zažila,nejen o děti je třeba se bát,ale i o psy.Protože děti umí být dost odporné.Když měla má fenka štěňata,přišli natěšení známí s třemi dcerami.Dvě se chovaly pěkně,třetí(prostřední,věk asi 7)nevěděla,co jim nejhoršího udělat-klacek do nosu,prst do oka.Za zády rodičů,prostě hnusný hajzlík.Byla jsem na ni jako otříž a nemohla nic dělat a evidentně ji to naštvalo.Před rodiči dělala svatouška.Po mamce těchhle štěňat házely permanentně sousedovic děti kameny,i když jsem je napomínala a ona to neměla ráda,a pak nesnášela až do smrti děti,kousla by je, kdyby s nimi přišla do styku.'

reagovat 20.6.2009 09:51 - ml

:-))) Nesčetněkrát,coby figuranta na našem cvičáku:-)))'

reagovat 1.7.2012 20:10 - !

Mě jednou kousl pes, když jsem jel na kole. Dodnes nechápu, jak se mu to mohlo podařit

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2012 11:26 - Mirka

Vycvičených psů je málo...

Já psy mám ráda, chytil mě za nohu akorát pekynés a jezevčík.
Lidi by se měli předevšim bát úchylejch,agresivních lidí, těch je spousta. Z vězení se dostanou za pár let a už si hledají další obět. Pár pokousanejch lidiček je jen mizivé procento. Kdo řídí své auto nese si zodpovědnost když něco spůsobí, totéž platí pro majitele psů.

reagovat 17.12.2012 15:41 - ita

Napadl mne vlcak a je zazrak ze jsem prezila.

reagovat 28.2.2015 04:41 - bleble fuj

Napadl mne vlcak a je zazrak...

mě pokousal slon, také jako zázrakem slon přežil, neuhynul na otravu. Jsem osm let nemytý a smrdím, mouchy v mém okolí padají na zem.

reagovat 28.2.2015 20:41 - hubert

Jo tak na mne před pár lety vyrukoval v lese příšernej vlčák,tulák první kategorie,byl schovaný pod seníkem pro zvěř,kolem stržená zvěř,já sahal pro klíč a už mne držel.Ale jen za rukavici a tu si strhl.No a rukoval ven-měl jsem ji při ruce moji zachráňkyni,dodnes ji děkuji-tedy kulovnici 30-06 Springfild.

reagovat 28.2.2015 21:17 - Ich

Mně jako malé dítě pokousal pes. No pes, spíš to bylo nějaké tele. Majitel nechal čokla často volně běhat po ulici a pes napadal lidi. Tenkrát jsem byla za kamarádkou, která bydlela poblíž. A měla jsem tu smůlu, že čokl zrovna utekl a pustil se do mně. zacránil mě otec té mojí kamarádky. Pak tam naběhl majitel čokla, kterému někdo sdělil, co se stalo a ten chtěl vidět, jak mě pes zřídil. Měla jsem pokousané nohy a tekla mi z nich krev. majitel vychcanej hajzlík, který nechtěl mít problémy, řekl, že to nic není a ať nic doma neříkám. Doma jsem nic neřekla, umyla jsem se, hadry tajně odeprala, protože jsem se bála, aby mi rodiče nevynadali a abych nešla k doktorovi na injekci. Vyšlo to najevo až za několik let. Psů se bojím hrozně, mám z nich fóbii.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *