Co vás u doktora zaručeně otráví?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2004 13:11 - Pepoš

Mě tedy nejvíce když se na vás mračí a i hlasem (byť nepřímo) vám dává najevo, že ho strašně otravujete. Takové věci mě od návštěv u doktorů odrazují a radši k nim chodím jen když už mi bolest přetrvává déle jak týden.
Chápu, že celý den zjišťovat co komu je doktory asi moc nebaví, ale trochu té profesionality by podle mě neuškodilo.

(Zrovna jsem se od jednoho takového vrátil a doufám že dlouho zas k žádnému muset nebudu)

reagovat 29.7.2004 18:34 - Jana

Nenávidím doktory a jejich nadřazenost a jednání. Vyhýbám se jim a léčím se sama. Mimo zubů a zlomeniny jsem zatím zvládla všechno líp naž oni (už mi řekli, že to či ono je nevyléčitelné), ale zmýlili se, dostala jsem se z toho pomocí bylinek, homeopatik, léčitelů apod.

reagovat 30.7.2004 15:51 - Simi

Dost mě mrzí, když sedím u doktorů v čekárně, mám jít na řadu, přijde nějaký člověk za mnou a ze dveří vyjde doktor/ka a říká, pane inženýre, pojďte dál a usmívá se na celý kolo. To mě mrzí. Copak je spravedlivé, že lidi, kteří vystudovali vysokou školu a mají titul, mají přednost před ostatními? To mě mrzí. Já bych teda, být těmi doktory v tomhle rozdíl nedělala...
Máte s tím někdo zkušenost?

reagovat 30.7.2004 20:58 - Simča

Mám, a taky mám titul, takže tím to není.
Prostě je to někdo známej.
Dost mi to vadí.

reagovat 30.7.2004 22:56 - Zkopaný

Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k ynfarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2018 10:26 - svatá pravda

A to není ještě všechno. Doktoři jsou většinou nejen arogantní, ale provokujou pacienty nemístnými podivnými narážkami a vtipy. Více dopodrobna to popisuje - - 25.5.2017 12:53 - pecnenec. Kolikrát člověk neví, co si má myslet, jestli je doktor magor, anebo jen skrytě provokuje.

reagovat 13.4.2018 19:00 - V.

Mě zaručeně otráví, kdyz jsem k doktorovi objednaná na určitou konkrétní hodinu a už čekám u v ordinaci u sestry v naději, že se brzo dostanu do ordinace doktora, jenže ouha, jakási mrdka, která je právě u doktora se rozhodla, že bude zdržovat a neustále žvejkat a žvejkat a zrdržovat a žvejkat, až je u doktora přes hodinu, když se konečně uráčí odprejsknout a pustit k doktorovi dalšího pacienta, kterej u sestry na židli stihl vysedět pořádnej důlek. Tyto mrdky, který sprostě zdržujou u doktora by se měli vážně nad sebou zamyslet, jak jsou sobecký a bezpáteřní.

reagovat 13.4.2018 19:02 - ,

změnte doktorku

reagovat 13.4.2018 19:05 - Je to v lidech

To je vina organizace v ambulanci. Všechno jde, jen se musí trochu zapřemýšlet. Pacient za to nemůže, řídí to doktor. Většina by si v jiném povolání nevydělala ani na slanou vodu.

reagovat 15.4.2018 22:19 - !

Arogance a povýšenost doktorů a někdy i sester. Když jsem se na urologii u jistého doktora T. v Brně nedostavil na pravidelnou preventivní roční kontrolu, neboť jsem byl na operaci s aortokoronárním bypassem, prohlásil, že to není žádný důvod a operace bypassu je prý banální rutinní operace. Chudáček, přišel tak o několik moc potřebných bodů pro zdravotní pojišťovnu. Uvažuji o změně lékaře.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *