Vánoční dárek pro 4-letého klučinu

Archiv příspěvků

reagovat 11.11.2006 21:19 - Evík

Mám kamarádku která sama vychovává 4-letého nádherného chlapečka.Je na sociálce,ani má finanční situace není moc dobrá..Ráda bych mu koupila k vánocům něco,co může potřebovat a z čeho by měla radost..Máte nějaké podměty na vánoční dárek do cca 1.000,-kč? Minulé vánoce jsem mu koupila povlečení s kamionama,beru to z hlediska že opravdu nemají 600,-kč na kupování kvalitního povlečení.Ale přecimu tento rok nekoupím zase jen ,praktický, dárek....

reagovat 12.11.2006 22:45 - Zuza

Co takhle pěknou zimní kombinézku?Nebo prostě stavebnici LEGO? S tím si děti vydrží hrát dlouho-rozvíjí to motoriku a nápaditost, záleží komu tu radost chceš udělat matce nebo klučinovi? Byla bych pro klučinu, protože snad každá matka má radost když vidí své dítko šťastné.

reagovat 12.11.2006 23:16 - evík...

hm...každopádně děkuju za příspěvek...diky...

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 13.11.2006 12:01 - Míla

No, nevím, ta kombinéza je spíš dárek pro maminku. Čtyřletý klučina bude hodně zklamaný. Vánoce si má užít především dítě, tak bych se snažila koupit něco dítěti pro radost. Asi sama víte, co má rád, co se mu líbí nebo co ho baví. Můj syn, když mu byly čtyři roky, tak miloval stavebnice všeho druhu. Lego je pro Vás asidost drahé, navrhovala bych spíš nějakou levnější stavebnici, která má hodně kousku a více možností ke stavění. Už jsem trošku ztratila přehled (synovi je 17), ale v každém hračkářství Vám jistě poradí. Nebo nějaká obrázková knížka... Snažte se potěšit do dítě. Proč má od malička trpět??

P.S. Znám z vlastní zkušenosti, když jsem byla malá.

reagovat 13.11.2006 12:58 - TerezaK

Pokud má zájem o elektřinu, jako většina kluků, skvělá je elektrotechnická stavebnice Voltík. Základní stojí okolo 500,- a můj tříletý kluk se s ní vyblbne neuvěřitelně (i když píší, že je až od 5ti let, nehleď na to)Svítí to, houká to a dělá spoustu dalších věcí, ale jen když se to správně postaví. Je to bezpečné - na tužkové baterie. Podívej se na www.voltik.cz, myslím, že to posílají i dobírkou.

reagovat 13.11.2006 12:58 - hančaHračky, hračky jedině z toho bude mít radost :-) žádné oblečení to prcek neocení.Mám 5-letého synovce a kupuji auta ve všech velikostech, jednou traktor, tahací auto to co po čem touží, nebo kostky dřevené, bagr, jeřáb.

reagovat 13.11.2006 13:10 - evík

děkuju všem co obětují těch pár minut a napíší svůj zázor...ja vím hraček je spousta,ale tak nějak se snažím aby to bylo něco jiného než auta atd...to mu právě kupuje každý..minulý rok jsem mu koupila povlečení a ještě nějaké hlouposti,ale samozřejmě ocenil víc dárky druhých,šlo o hračky..tak mu letos chci udělat nějakou větší radost...je to takový andílek..na to že vyrůstá bez táty a kamarádka je na něj sama,je hrozně živé a rozumné dítě,já sama ještě děti nemám a nevěřila bych,že 4-leté dítě je schopno být tak rozumné a v některých věcech tak ,dospělé..takže děkuju všem...

reagovat 13.11.2006 18:37 - Kity

Dekuju TerezeK za napad - koukala jsem na stranky. Mam taky maleho elektrikare, takze se pokusim stavebnici sehnat! Vidim to jako idealni darek pod stromecek.

reagovat 20.11.2006 10:31 - Honza

Pokud chceš investovat až tisícovku, doporučuju zemědělské či stavební stroje od firmy Bruder, je to sice dost drahý, ale narozdíl od ostatních dost dlouho vydrží. Dobré ceny mají v Mountfieldu.

reagovat 20.11.2006 15:49 - Katka

Když se podíváte na stránka http://www.hlavolamy.cz/ mají tam JENGA KOSTIČKY a s těmi si děti také hodně vyhrají. Tak hodně štěstí při vybírání.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *