Co vám řekli hnusného a jak jste reagovali?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2007 23:16 - Bella

Někdy mi zůstává rozum stát nad tím, co všechno jsou schopní říct lidem např. zdravotníci. A ještě horší je, že člověka ta "správná" reakce buď nenapadne, nebo napadne, až když je pozdě:-(. Příklad: kámošce se narodila holčička předčasně a když byla na kontrole tuším na neurologii, dr. řekla: "jo ta nedonošená, to jsou ty s tou spláclou palicí":-(((. Kámoška na to nedokázala nijak reagovat a byla z toho špatná snad rok.
Tak se chci zeptat - máte podobné zážitky? (ne nutně ze zdravotnictví) A jak jste se s tím popasovali?

reagovat 22.2.2007 11:16 -

???

mě to přijde legrační..


reagovat 22.2.2007 12:32 - Bella

No, kámošce to moc legrační nepřišlo, protože dlouho nebylo jasné, jestli bude její holčička vůbec v pořádku, a taky u jejího partnera v rodině se to bralo tak, že je to její selhání, že nedokáže "ani donosit dítě" (krom teda spousty jiných věcí, které podle nich "nedokázala"). Nevím, jestli máš děti, ale podle vlastních zkušeností bych řekla, že i lidi, kteří normálně nejsou nijak paranoidní, si věci ohledně svých dětí berou hodně osobně (já jsem třeba měla strašný pocit viny, že syn asi rok kašlal a kašlal... prostě jsem "měla" něco udělat, ale nevěděla jsem co).

Tak ještě jiný příklad: Známé se v čekárně na gynekologii vyptávala sestra na detaily onemocnění, se kterým tam přišla. Když řekla, že by to radši řekla až v ordinaci, sestra na ni vyjela "no aby tě náhodou neubylo" (bylo jí asi 26 let). Na to už nebyla schopná reagovat a taky se tím dost dlouho trápila.

reagovat 22.2.2007 13:22 - Annabella

ahoj, máš pravdu. Mě to prostě přišlo legrační. Dítě mám ale naštěstí zdravé. I když po porodu kleštěma měla místo hlavy fialovomodrou hrušku, ale je pravda, že mě ujistili, že to bude v pohodě, tak jsem se tomu dokázala smát.


reagovat 22.2.2007 13:48 - spikule

No, já se dozvěděla, že přítel mé kamarádky o mně řekl, že žiju s o 3,5 roky mladším chlapem, protože si nemůžu vybírat. Mám komplexy ze svého vzhledu, takže mě to rozbrečelo.Po krátké době, jsem ale zjistila, že chlapec jen a jen záviděl. Je mu třicet a bydlí u rodičů a asi nemohl překousnou, že mi jsme se s přítelem zmohli na vlastní bydlení.Takže závěr: Když někdo řekne něco hnusného obykle to pramení z nějakého jeho problému. Dneska bych si asi řekla, že je to chudáček.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.11.2015 04:39 - co

si o tom myslíte Vy ostatní ????

reagovat 27.11.2015 06:42 - Maugli

No nevím. Držel bych se spis nazoru.Nehodnot pokud jsi neprožil. Někdy ten co kritizuje sám pak nezvládne ani 10%.Zbabelcu je také dost.
Tem slušným, kteří chtějí mnohdy pomocí bych doporučil.Pomoc musí byť vedena v pravdě. Jinými slovy receno,u těch kteří mají negativní zkušenost s příměry , musím volit jednoznačnou řeč,jinak mohu nadělat více škody jak užitku.

reagovat 27.11.2015 10:43 - !!§

mně" jeden" ve...

já ti to věřím, z vlastní zkušenosti vím že vyšetřující z kriminálky lžou, nebo provokují aby z dostali z obviněného odpověď. Měl jsem spolužáka, byl ve vazbě za rozkrádání soc. majetku. Policajti jezdili i k nám a jen tak jako se bavil o lyžování a pak řekl něco abych se podřekl. Já věděl prd, ale on si myslel o mě že jsemod něho koupil kradené věci. I z maličkostí vyvozoval různé závěry. Ale to dělali a dělají policajti pořád a nejen u nás ale i vjiných ,, demokraciích". Proto se bojím víc policajtů než kriminálníků. Jsou nebzpečnější než si někdo myslí, viz Vysoké Mýto a střelba. Vše se dá překroutit a otočit proti svědkům i kdyby viděli, neviděli protě u soudů se lže jako když tiskne.

reagovat 27.11.2015 20:45 - Honza

já ti to věřím, z...

Máš recht. Poldové sou zmetci, včetně kriminalistů.

reagovat 28.11.2015 00:04 - Klára

Kéž by ses se svými milenci usluložila ty proklatá děvko.A t mám jen několik málo nezávislých erotických styků za den.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *