Je Vám často do pláče????

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2009 22:11 - Magda

Nebo se umíte ovládat????

reagovat 18.7.2009 13:11 - Jíťa

Někdy se umím ovládnout,ale někdy zase stačí málo a rozbrečí mě každá hloupost.Hlavně poslední dobou se rozbrečím když vidím ty povodně a co lidí tím přišlo o střechu nad hlavou.

reagovat 18.7.2009 17:49 -

mě pořád..

reagovat 18.7.2009 18:01 - gabriela

kazdy den.

reagovat 18.7.2009 20:35 - jim

Nebýt toho,že nám lidem naše vláda omezuje záměrně pro jejich obohacení naše svobody a naše práva.Tak bychom neměli pražádný důvod k pláči.Veškeré problémy a starosti bychom neměli,když bychom měli odpovědnou vládu a normálního presidenta.Bohužel máme ne presidenta,ale hovado,které bezohledně úmyslně krade a zabíjí tam kde nesel.Ničí nám schválně naše životy,místo aby plnil poctivě to co podepsal při svém presidentském slibu. Nic jiného neumí,vydá zákony,které nás halí do pseudoreality k tomu,abychom jako otroci plnili rozkazy a nesměli se nikterak bránit.Ústava Č.R. je pseudomorbidněekonomický komix.President Č.R. Václav Klaus si takto vybudoval na základě pseudologie nikoliv vládu,ale koncern na taktickostratagické degradační destrukční zneužití své pravomoci ke zneužívání nás občanů Č.R.POZOR!Je to zákeřný gauner převlečený za zbuzerantělého beránka,který místo odpovědi na otázky jen mlží aby se chudáček nezakoktal a nemusel uznat,že nemá opravdu,ale opravdu pravdu a že jen lže,slibuje no a dělá hovno.Takovou zrůdu my živíme a hlavně nechceme!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2009 16:44 - Markéta

Yossko jeď! Ty vidíš do všeho:-D Jsi nejlepší! Sakryš, ale dneska nemáš dovětek "poradna 24 hod", to bys měla napravit:)

reagovat 21.7.2009 22:38 - jim

Jsem v pohodě.Napsal jsem sem a všude pravdu.Spíš Vás rozhodilo to co jsem napsal evě,ale nezlobte se na mě,ale já to myslím se všemi i s ní nakonec dobře.Musím být přísný i za cenu vulgarit,protože já chci a přeji všem jen to nejlepší,proto jsem tak přísný,důsledný a neůstupný.Poslední slovo měl,má a bude mít Pán Bůh Hospodin.Proto si dávejte dobrýho majzla.Myslím to vážně.Váš jim Vás i ty co mě napadají má rád...

reagovat 22.7.2009 07:39 - eva

Ale no tak Yossko, myslíš si snad, že je jen jedna eva?:D. Na tebe jsem reagovala jen jednou a to jsem psala, že reagovat na nesmysly co plodíš nemá smysl a teď je to podruhé. A abych konkrétně tobě něco psala na nějaké dikuzi, za to mi nestojíš zlatíčko. Ty budeš vypouštět hovadiny pořád a veškerá snaha je marná. Pa pa

Jime, ty si magor na entou. Ale tobě taky pa pa

reagovat 23.7.2009 23:15 - ,

denně

reagovat 23.7.2009 23:35 - jim

evo,Ty trubko.A nedá si říct a nedá si říct...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *