vahy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2007 10:35 - Jasna

Ahoj je tu téma jak na muže ve znamení Panny, ale kdo poradí jak na muže ve znamení Vah:)?...máte někdo muže Váhy za partnera?

reagovat 18.12.2007 13:59 -

sice nemám za partnera muže váhy, ale jsem muž, a ve znamení váh... :) a mám partnerku... Možná ti můžu pomoct z tohoto pohledu :)

reagovat 18.12.2007 14:15 - Jasna

Jé, tak to by bylo fajn:)...tak prosím trochu mi popiš, jak na vás Váhy:) a co třeba nesnášíš a co tě třeba dokáže dostat...jsi spíše lovec a nebo ti nevadí trochu lovení od ženy a co věrnost:)..předem moc děkuji.

reagovat 18.12.2007 23:03 -

Takže předem říkám, že na každého bude platit asi něco jiného. Těžko říct, co by na mě doslova zapůsobilo. Nevím jak ostatní váhy, ale já rozhodně nejsem žádný lovec, "zatím" jsem docela introvert.Rozhodně mi nevadí (by mi nevadilo) trochu toho lovení od ženy (partnerku mám přes 5 let) ale pozor, aby jsi to s tím moc nepřehnala - muž (at už kterýkoliv) chce mít pocit, že tu ženu ulovil, ukecal atp..Takže všeho moc škodí - myslím že stačí ukázat zájem o tu osobu, a pak si nenuceně vykládat (ikdyž to je někdy těžké - zkus si promyslet nějaká témata, o čem se s ním bavit, ať pak nevaříš úplně z vody - teda jestli nejsi řečnický talent) a nechat pracovat řeč těla a feromony :) A co mě dokáže dostat - pěkný nefalšovaný úsměv(jako každého) a tak dál, to je těžké, prostě musí se ta dotyčná osoba s tebou cítit dobře, to nejde popsat slovy - musí to zajiskřit. Prostě přirozenost, ikdyž na prvních schůzkách se většinou lže, zveličuje atd... Popřípadě si zkus přečíst něco o řeči těla.Věrnost? hm, tak já jsem své partnerce byl vždycky věrný a myslím, že váhy jsou hodně věrné - soudím dle sebe..Možná kdybys napsala něco konkrétnějšího - kolik je ti let, a jestli chceš ulovit kluka(muže), kterého znáš, co od toho očekáváš a tak, pak bych snad mohl něco vymyslet :) tak zatím ahoj a ať se ti to podaří...

reagovat 19.12.2007 15:27 - Jasna

Jéé, děkuji ti moc, fakt zajímavé, a pak se má věřit horoskopum:))...prý mají Váhy problém s věrností:)...no známe se asi měsíc, je mi 33 a jemu 36. Nechci na něj moc tlačit, je to velmi milý chlap, ale já jsem taková moc hrrr a tady vidím, že musím brzdit a nevyplašit ho:) Občas napíše sms a nebo zavolá..já bych ho nejraději viděla častěji, ale nechávám ho se rozkoukat:))..tak co ty na to :)?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2011 20:24 - Nejlepší váhy

jsou Mettler Toledo, Sartorius a Kern.

reagovat 15.3.2011 10:30 - čarodějka

Mám hodně přátel narozených ve vahách obou pohlaví, které opravdu obdivuji a vlastně i vyhledávám. Můj přítel je otevřený a milující. Zájem nejvíc cítím, když se já o něj vůbec nezajímám. Nejlepší vlastnost, které si cením, že nechávají lidi kolem sebe žít s vlastním názorem i chybami a hlavně nic nevyčítají. A jsou otevření, upřímní. Někdy mám pocit, že dokáží poradit celému světu, jen sami sobě ne. A možná i proto dokáží naslouchat. Věrnost... hm s ní si asi hlavu nedělají. Ale, když jí nejsou schopní, tak ji ani nevyžadují.
Určitě je důležité, jakého znamení je jejich partner.
já váhy miluju :)

reagovat 15.3.2011 12:23 - Váha

Mám hodně přátel...

taky váhy miluju.:-)

(jen podle mne je to lepší znamení pro ženu než muže)

reagovat 18.4.2018 21:20 - k2k2

Jsem rak a myslím si že jste nejlepší diplomati ze všech znamení umíte dobře poradit a ani trochu nemyslíte na sebe jste opravdu zvláštní váhaví a sví.

reagovat 18.4.2018 21:23 - k2k2

co si myslíte o zmanení...

Já si myslím že váhy váhají a jsou vždycky sví

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *