Vadí vám také zářívky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2006 21:51 - lucy

Vadí vám zářivky v supermarketech a na úřadech? Já kvůli nim nerada chodím na delší nákupy,protože jsem z nich úplně zblbnutá,pálí mě a slzí oči a motá hlava.Nevíte někdo proč?'

reagovat 1.6.2006 22:37 - xxcd

Protože září !!!'

reagovat 1.6.2006 22:39 - Mojma

Lucy, mam pocitm, ze to neni jen zarivakma, ale to co popisujes je tzv. SICK BUILDING syndrom, neboli syndrom nemocnych budov, zpusobuje ho spatne vetrani, spatne osvetleni, nizka vlhkost vzduchu a nepritomnost zapornych iontu, ketry pusobi prijemne na organismus, ty zaporny ionty se vymlati v kostrukci budovy(ocel, beton) Proto se clovek nejlip citi ve starym dome s pulmetrovyma zdma, drevenym nabytkem, kytkama. Paleni oci ze zarivek me obcas potka taky a je to podle me tim, ten vyboj v nich blika na vysoky frekvenci a nekteri, treba ty to negativne vnimas, zarovky zhnou

reagovat 9.1.2011 07:11 - david001

Vadí vám zářivky v...

Je to těma zářivkama a bílou barvou, v malé míře mi to nevadí, ale v takové koncentraci se mi točí hlava a chci rychle vypadnout ven.
Není to žádnou konstrukcí ani betonem,když se pohybuji v tovární hale, je mi tam normálně i když je tam zjevný zápach výroby z důvodu špatného odvětrání.

reagovat 14.2.2017 20:17 - Tarja

Můj bratr tvrdí to samé, jen nevím jak mu pomoci

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2017 07:48 - ja

Zarivka je lety vyzkousena.Nema negativa.Vse je v hlave,mozku.

reagovat 16.2.2017 07:59 - Blbost

Co to meleš?
Rum se prodává dál pod názvem Tuzemák a pomazánkové máslo jako Tradiční pomazánkové.
Tak co nám zakazuje?
Ty budeš jeden od Bobovize nebo jim podobných.
A ty žárovky se taky prodávají jako tepelný zdroj.
Demagogu!!!

reagovat 16.2.2017 09:11 - !

A proč jsi nereklamoval i ty...

Pro wt: ty dvě jsem nereklamoval, protože zatím fungují. Nicméně věc je jasná: kdyby používání úsporek NENAŘÍDILI, nikdo by si je nekoupil. Většina lidí totiž má rozum a používá jej.

reagovat 17.2.2017 18:03 - fuj

zářivky jsou hnus největší, studené, přepálené ostré světlo, byt s klasickou zářivkou nemůže být nikdy útulný. Mně to evokuje výrobní haly, kanceláře a čekárny u doktorů. Ty dlouhé zářivkové trubice, vydávající "úžasně" příjemné světlo. Bílomodrý mrtvolný hnus.

reagovat 19.2.2017 20:53 - wt

zářivky jsou hnus...

Jen pro tvou představu - zářivka není jen "dlouhá zářivková trubice" s "mrtvolným" světlem. Zářivky jsou třeba i jen několik cm dlouhé. (ideální třeba pod kuchyňskou linku). Úspokra je také zářivka. Teplota barev je u zářivek celá škála - od těch nejstudenějších značených také jako "daylight", přes ty běžně používané až po "nažloutlé", které jsou za mléčným krytem k nerozeznání od svitu klasické žárovky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *