VADÍ MUŽŮM STRIE NA DÍVKÁCH?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2003 20:57 - Nešťastná

Mám bílé strie na prsou, na nohou (hodně na lýtkách) a trochu na pozadí. Nechodím v krátkých sukních, v plavkách už vůbec ne. Vadí mužům strie na dívkách? Odpuzuje Vás to?

reagovat 23.6.2003 08:58 - Alena

Ahoj, nejsem sice muž, ale za mého přítele můžu klidně odpovědět, že nevadí. Já mám strie na bocích a trochu na prsou, sle obojí jen s období dospívání, kdy se mi na těchto místech zvětšil objem. Jo a dvě strije mám u kolena na pravé noze a můj přítel je má dokonce na stejném místě také, tak si je někdy porovnáváme:-).

reagovat 23.6.2003 08:59 - Alena

Omlouvám se za překlepy.

reagovat 24.6.2003 10:28 - Irena

Taky by mě to zajímalo..

reagovat 24.6.2003 11:52 - roman

Holky, neblázněte. Copak jste se z těch reklam v masmédiích dočista zbláznili?
Samozřejmě že ne.
Jen tak na okraj, mně je 29 let a něco takového by mně nikdy nevadilo. Člověk hledá nejenom fyzickou krásu, ale i krásu vnitřní.
Co bych si počal s ženou bez sebemenšího odchýlení se od ideálu když to bude to slepice, nebude mi s ní dobře a nebudeme si vzájemně rozumět??
Takže v klídku!!
Když se na sebe dokážeme podívat celkově, zjistímte a teď to myslím u každého člověka bez ohledu na pohlaví,věk, národnost..., že je na něm něco krásného, co se přírodě vydařilo a naopak i něco, co není tím předkládaným ideálem...tak to je. Pokud si budeme schopni uvědomit obojí stranu mince, bude se žít určitě lépe a nebudeme tak ovlivňováni vnějškem...
Mějte se, toť můj názor...

Roman

A uvědomujte si i to hezké, nejemon to, co je dle vašeho názoru méně hezké.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2016 09:06 - jsi pako

Strije na vás nám nevadí...

tvé urážlivé vyjadřování svědčí o tom že jsi silně zakomplexovaný.

reagovat 24.8.2016 10:06 - Naprostý souhlas

Strije na vás nám nevadí...

Tohle snad vytesat do zlata. Lidské tělo není stvořeno na to, aby se po něm čmáralo. V podstatě je to vandalismus, stejně jako čmárání na zdi na nádražním hajzlu. Ty co si vandalizují vlastní tělo si ho vůbec neváží. Když vy si svého těla nevážíte, tak si ho nemůžeme vážit ani my.

reagovat 24.8.2016 22:57 - Blééé

Přesně tak! Jsou to jenom obyčejný slepice co nejsou schopny přemýšlet a domyslet co bude za nějaký čas. Prostě duté hlavičky v kterých jim ten slepičí mozeček jenom kloktá! A co s takovým strašidlem kterého se jednou budou bát i vlastní vnoučata? Jak jim to jednou vysvětlí? Ale co vybraly si to samy tak ať za to trpí. Je mě jich opravdu líto. Třeba jím to ještě někdy dojde co udělaly za blbost. Ale strašidla už zůstanou jednou pro vždy!

reagovat 16.3.2018 12:41 - Anonymka

Asi těžko při změně...

Ahoj je mi 13 a i ja mám strie bojim se plavek atd.ale pojďme se navzájem podpořit a neřešit to?nebrec kvůli tomu a hlavně si kvůli tomu nic nedelej..někteří muži to i vyhledávají a libi se jim to

reagovat 16.3.2018 12:45 - .

Ahoj je mi 13 a i ja mám...

Nemysli na muže, ale na češtinu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *