Vádí chlapům u ženy strie na prsou?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2006 14:27 - Eve

je mi 16, prsa mi vyrostly doost rychle(a do slušné velikosti..)...ale i tak si nemuzu vzit ani vystrih!!! mam na prsou docel adost strií, taky na zadlku, stehnech, lýtkách...tam by me to ale tolik nevadilo, ale ty prsa me stvou ...strasne se stydim s tim nekam vylízt...takj chlapy, vadí vám tohle?? díky za odpoved... Eve

reagovat 3.5.2006 19:10 - Honza

No za sebe musím říct, že mírné "nedokonalosti" na ženách se mi líbí mnohem víc, než vyžehlené napudrované fotomodelky. Přiznám se, že normální žena s třeba povadlými prsy, bílými místo po plavkách, pihami apod. pokud se umí smát a být společenská, se mi líbí mnohem více než nějaké miss s "ideálními" proporcemi, bez jizvičky apod. Je to totiž ze života. Každý má nějaké drobné kosmetické nedostatky. Ideálů krásy je na světě velmi málo. A strie se dají také zamaskovat opalováním. Takže Eve, pusť to z hlavy, raduj se ze života, směj se a bav se, a třeba se i koupej bez plavek a uvidíš ty fronty kluků, kterým nějaké strie můžou být ukradené. :-))

reagovat 3.5.2006 20:16 - chlap

strie neřeš. Stejně jsem si jich nikdy nevšiml, jen když o nich žena začala mluvit. Ještě má jizvu po císaři a na kolenou má jizev asi pět. Je mi to jedno. Je fajn, tak se mi líbí.

reagovat 3.5.2006 21:06 - chlapík

spíš by mi vadilo tohle slepičí vyzvídání, co komu vadí a co se komu líbí, Eve.

Projevuješ se jako blbka.

reagovat 4.5.2006 00:29 - Jarda

Chlapiku v podstate sice souhlas, ale jestli je to pravdivy prispevek, tak holce je 16 a nemuzes se divit tomu tonu. To je vekem a bohuzel prave taky zrovna v tomhle veku je kazdej druhej blbisek kluk s uhrovatym ksichtem schopnej rict holce nejakou kravinu, ze ktery pak bude zamindrakovana na pul zivota.

Takze Evko: kluci v tvym veku taky nejsou zadny perfektnaci a tem starsim to nevadi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2010 21:31 - ELa

No za sebe musím říct, že...

no právě že se nedají zamaskovat opalováním,potom je to ješte víc vidět

reagovat 23.7.2011 16:02 - hej

spíš by mi vadilo tohle...

ptá se na to,co ji zajímá..ty se chováš jak totální zabedněnej kretén

reagovat 22.10.2011 11:13 - Lucie

Píšeš, že máš na prsou...

Obávám se, že mnohem víc hrubek jsi ve své odpovědi napsal ty...

reagovat 24.7.2013 21:23 - deni

Píšeš, že máš na prsou...

si ty normální - všichni kolem ní sou v s tělem v pohodě, spolužačky nosí výstřihy ona nemůže.. to je jakoby psala o tom, že někdo umřel s ž a tys jí za to obvinoval..

reagovat 18.9.2013 10:32 - Otílie

Mam take strie na zadecku ale i na prsou .. nelibi se mi to.. ale nevim jak na to stidim si vzit neco musim mit porad utahovane podprsenky .. aby mi to neslo videšt ... nevim jak se tech strii zbavit .. ani kremy na to nepomahaji .. :( pomozte mi prosim

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *