Úzké rifle

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2007 16:04 - Monika

Ahoj, chtěla bych se zeptat holek na jejich názor na úzké kalhoty, kterých jsou teď plné obchody a k vidění jsou v nich často i malé holky s nadváhou-hlavně cizinky...Já mám normální postavu, 173/64 ale tenhle typ kalhot se mi na mě vůbec nelíbí a marně sháním normální džíny, bokovky ale trochu širší, a můžu říct, že jich v obchodech moc není a pokud ano, tak se mi třeba zase nezdá barva...Tak se chci zeptat-jdete tzv.s dobou a nosíte úzké elastické anebo se držíte spíš ležérního střihu?:)

reagovat 18.9.2007 10:57 - Bubu

Ležérní,každopádně... teda nejradši mám kalhoty rovného střihu,nebo mírně do zvonu ... ale celkově se moc neřídím modou,spíš si vybírám co by bylo zrovna pro mě použitelné... většinou nic moc:-) Asi jsem trochu "out":-)

reagovat 18.9.2007 11:12 - Kája

Souhlas holky, sehnat normální kalhoty je pomalu nadlidský výkon...Také úzké nemusím ale jsou i postavy, na kterých to vypadá dobře. Mě nesedí.

reagovat 18.9.2007 11:17 - Bubu

Kájo...tak to mám trochu výhodu,mám oděvku,tak si sama šiju:-p

reagovat 18.9.2007 11:18 - Deana

Já zas nemám ráda bokovky. Jenže normální přestali asi vyrábět, všude mají jen bokovky. Už jsem ale četla, že to vychází z módy, tak doufám, že jim to dojde i v obchodech.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2017 16:38 - Tak

Tak to si jen myslíš,...

jasně,nesmí to být zase extrém,nesmí být moc silná.Ale pokud má nějaké kilečko navíc,vypadá štíhlejší.Já jsem si koupila na Vánoce a druhý den jsem jela za sestrou a ona,že jsem určitě zhubla,povídám,že ne a ona,že v těch kalhotech vypadám o 20 kg lehčí.Včera jsem si koupila ještě jedny a mám fakt pocit,že vypadám štíhlejší,než třeba v riflách.

reagovat 11.1.2017 16:52 - gobi

jasně,nesmí to být zase...

Nevím, no, přála bych ti to, ale moc tomu nevěřím. Já raději začala chodit do posilovny a totálně překopala jídelníček, aby to bylo k světu, neměla jsem moc nadváhu, ale stejně to vypadalo příšerně, vypadala jsem jako nějaká manda. Teď už je to v pohodě, když ale kouknu na fotky z té doby, vypadalo to strašně.

reagovat 11.1.2017 17:00 - Hlavně

Nevím, no, přála bych ti...

se v tom člověk musí cítit sám dobře.Já i kdyby mi víc lidí řeklo,to ti sluší,ale sama bych se v tom necítila,tak bych si to prostě nekoupila.Jinak ano,zhubnout bych také chtěla 10 kg a byla bych spokojená.

reagovat 11.1.2017 17:06 - Takže

píšu to pro trošku silnější ženy,chce to vyzkoušet,já jsem totiž dřív,když jsem viděla že je to na tělo,tak hned sundávala,aniž bych se vůbec na sebe podívala,ale pak jsem to prostě vyzkoušela a sama jsem viděla,že v tom vypadám naopak lépe a ještě když se pak nikoho neptáte a řekne vám to sám.

reagovat 11.1.2017 17:15 - Steve

Tyto rifle opravdu nejsou pro Polotučné ani Plnotučné :-D Vypadají v tom příšerně pokud se jim to vůbec podaří do nich nasoukat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *