Uzivam antidepresiva a jsem bez emocí...

Archiv příspěvků

reagovat 11.7.2018 21:36 - lili

takže ty bereš k Asentře...

Neberu nic jsem velice špatny pacient až je velmi zle doplazim se k psychiatrovi jinak 0,25 3x denne jsem měla než zabraly antidepresiva u mě zabiraji tak do 10 dnu

reagovat 11.7.2018 21:57 - Ivo

To neumím posoudit co kdo bere a jestli ano či ne.Od toho jsou ti lékaři a pohovor u nich.
Mne tedy zatím nic nepudí jít za nimi,ale asi mne to jednou čeká ,tak mne zajímá jak se to slučuje s normálmáním životem.Že je člověk bez emocí,no tak to se bere snad pro to,ře je člověk v depresi a tudíž neustále ve špatných emocích.
Ovšem pokud je to taková tlumivka jako lexautin tak potěš koště,po lexaurinu jsem totálně v pytli a zdraví nebezpečný stav ,kterž se neslučuje z žádnou mužskou prací tak jak ji znám,naopak ohrožen sem já i všichni okolo.
Proto lexaurin považuji z anejvětší svinstvo co existuje.
To snad ani nemyslí vážně tuhle chemikálii prodávat a podávat.
Já jsem po tom jak zelenina.
Nedivím se naprosto doktorce co mi to předepsala a lékarnicím jak se na mne dívali a co mi doktorka k tomu říkala.To tady ani nebudu sdělovat.
Moje teze, že přece každá žena má také v kabelce pro případ náhlé situace nějaké růžové práce na doktorku moc nezabrala.
Holt asi od muže čeká,že se v té krizové situaci právě nasadí a zasadí o vyřešení situace a pak se asi dorahí po akci pár pivi a ráno nakopne kafem a jede dál...

Ovšem to by nesměl ty piva mít jako antidepresivum a pít je pravidelným a návykovým způsobem přáliš dlouho protože pak by naopak potřeboval něco jiného,ale není moc co.

reagovat 11.7.2018 22:05 - lili

To neumím posoudit co kdo...

Ivo antidepresiva neuspavaji a neotupuji jako lexaurin nebo neurol,nedejbože tiapridal co mi parkrat dali ,4hodiny vyřazena z normalniho provozu,nicmene pokud si neurolu vezmu malou davku tak tenze -napětí mizí,na AD mas stale stejnou naladu neproživaš emoce do hloubky ani ty dobre ani ty zle neni to hned ale až se hladiny vyrovnaji

Full Spectrum kurkumin

reagovat 11.7.2018 22:07 - lili

Ivo antidepresiva neuspavaji...

A nemaš chut na sex,nevim jak to funguje u chlapu ale u mě chut na sex 0

reagovat 11.7.2018 22:27 - Dita

Ivo antidepresiva neuspavaji...

lily a proč ty bereš tu asentru a vůbec AD?

reagovat 11.7.2018 22:36 - Ivo

Ivo antidepresiva neuspavaji...

Opravdu zajímavé téma, ty antidepresiva nemám opravdu nažité,patrně fungují...Ovšem z hlediska mého zůstávám k antidepresivům skeptický.Též to totiž vůbec nemusí být prý pro každého.
Takže fajn.

reagovat 11.7.2018 22:38 - Dita

Opravdu zajímavé téma, ty...

No to bud´ Lexaurin jako BZD nenahradí nic než zase BZD. A to je peklo

reagovat 12.7.2018 05:45 - lili

lily a proč ty bereš tu...

Uzkostně depresivní porucha, takové ty panické ataky se mi za léta podařilo odbourat díky tedy AD,protože nervová soustava otupí a reakce se spožduje, je mi skoro 40 problémy snad od 15 , léčeno až kolem 33 roku.

vlivem životních událostí se přidali i deprese, které se opakují,knim se přidává velká unava, zapomínání,roztržitost a v neposlední řadě se začne prohlubovat taková děžce pesimistická nálada.

Vím že mi chybí dopamin, nebo serotonin protože když šáhnu po něčem co to nabuzuje tak to chvíli funguje,cigareta, alkohol tvrdý, hraní (to mám jen vyzkoušené neprovozuju nic z toho furt)

reagovat 12.7.2018 10:19 - Ivo

Uzkostně depresivní...

High functioning alcoholic je v angličtině termín pro lidi co na tom jedou,ale fungují, ještě,tak to je možná a s jinými drogami a návyky.
Ale angličani jsou takoví messy národ.Též v americe museli dva alkoholici zavést a založit AA ,aby jim vůbec někdo pomohl efektivně.
V dnešním na výkonu založeném systému spíš tihle high functioning feťáci a messy people převažují.

reagovat 12.7.2018 10:26 - Dita

Uzkostně depresivní...

Střední deprese, generalizovaná úzkostná, k tomu třeba PPP, jo to znám, vysadila jsem vše a je mi stejně. Ale to už jsem psala. Aspoň mám pod kontrolou, jak se chovám a jak mě zřejmě vidí rodina a okolí

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *