UZAVRIT PODVEDOMI

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.7.2005 20:58 - Petra

Nevite,jak se da uzavrit podvedomi? Muj kamarad s tim ma problem a ja mu nedokazu poradit.Citi,ze neco je spatne,asi od te doby,co astralne vycestoval.Byl u jednoho fakt dobreho lecitele a ten rikal,ze musi uzavrit nejak svoje podvedomi.Ale ze mu pomoct nedokaze.Docela se o nej bojim:(
Spatne se to vysvetluje.Podle me se dostal nekam,kam nemel a nevi,jak z toho.On je duchovne hodne vyspely,ale s timhle si neumi poradit. Pry sedi ve vlaku smrti:( A nechce mi rict,co to znamena.
Prosim o radu (jen ty,kteri vi,o cem je rec).Dekuji

reagovat 7.7.2005 00:22 - Ne-mravní hlídka

Podvědomí se uzavírat nemá. Později by se to stejně někde provalilo. Tady patrně pomůže dobrý kineziolog s odblokováním.

reagovat 7.7.2005 09:52 - Woland

Uzavres podvedomi a ono si zacne delat, co chce. Je to jako kdyby ti ve sklepe neco doutnalo a resilas to tim, ze zavres dvere do sklepa. "Odblokovani" muze zpusobit jenom to, ze mas do sklepa volny pruchod, ale je treba ten ohen hasit - nebo jeste lepe, prenest na zahradu a udelat si na nem burty. Tedy se mu postavit celem. Kapisto?

reagovat 7.7.2005 10:28 - Lenik

Poradila bych dobrého kineziologa nebo zajít na reiki.

reagovat 11.8.2005 14:53 - Markéta.

Ahoj Peťo. Rada. Musí si o ni říci sám !!! Pro tebe - tvoje prosby za něj udělají mnoho ale nesmíš opomenout i prosbu za sebe aby ti to neublížilo!!!
Obecně - uzavření podvědomí je holý nesmysl. Možná - prosba o uzavření zkušenosti, zážitku a obrovskou omluvou, že jsem chodil, tak kde jsem neměl co dělat !!! POKORA !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2006 18:46 - Honza

On sam musi vedet oc jde. A pokud je to veci smrti, pak pochopit tu smrt. prestat z ni mit obavy. Smrt se muze stat jeho pomocnikem.. po case. Bude vzdy stat vedle neho a bude se na ni moci otocit a zeptat se na cokoliv a ona mu vzdy popravde odpovi. Osvobozuje to a dava to nadhled.

reagovat 22.11.2006 22:26 - Smudla

Navstivit dobreho psychologa ci psychiatra a priste se vyhybat sarlatanum. To je prave problem lecitelu, ze sice cloveka nekam dovedou,mozna i v dobre vire, ale bohuzel jiz neumi dovest zpatky.

reagovat 22.11.2006 23:13 - Lokomotiva

Pokora s vykricnikem

:o))))

reagovat 8.9.2009 21:17 - Dellie

Na co vlastně uzavírat podvědomí? Všichni se snad snaží o pravý opak?

reagovat 13.9.2009 23:24 - Luciana

Vidím to podobně, jen, jak říkám, buďto se nezabýváte následky svých činů, nebo je to všechno cílené. Znám totiž už několik lidí, kteří brali velmi vážně, to o uzavření podvědomí... a jak špatně dopadli...Tak si nikdo nenechte ubližovat. V tomhle prostředí totiž vždycky je někdo, kdo platí za všechny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *