usmrceni pejska

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2014 22:51 - vastik

Dobrý den,chtěl bych slyšet vaš nazor jak dal.Mam doma 8 leteho bišonka-je to zlatičko moje,ale bohužel asi tak rok se trapi s bolesti pateře. Na RTG mu nic nenašli zavažneho,par krat mu pichli injekci,dali leky od bolesti a taky jsme byli 4 x na bankovani a cvičeni. Jnenže pejsekpořad doma kviči od bolesti,když leži a jen se někdy špatně pohne tak šilene zakviči,je mne ho moc lito a trapi mne to a nějak mne to děla špatně na psychiku když ho vidim tak smutneho.Poradte mne prosim zdali ho mam utratit a nebo ho nechat se trapit,,,??

reagovat 23.9.2014 13:34 - hanka

a operace plotenky ste nezvažovali?Ja měla s jezevčikem skoro podobne problemy,ale pak jsme změnili veterinaře a ten mne doporučil operaci a nyni je dobry.Jenže je to taky o penězich,celková lečba mne stala už 38000kč

reagovat 23.9.2014 13:39 - anděl pejskův

Dopřej mu klidnou rychlou smrt a pohodlnou vystlanou rakvičku v podobě pekáče plného dobré zeleninky .
Hlavně česnek !

reagovat 23.9.2014 13:53 - Vlastiku

Toho nade mnou si nevšímej. To je pěkný kripl....
Víš ono je to těžké rozhodnutí. Já měla 12 let knírače a byl to moc miloučký pejsek. Byl ale hodně hlučný a jelikož bydlíme v bytovce a sice jsme měli pejska doma,tak se přeci jen přes den chtěl proběhnout po dvorku a zahradě. Ovšem přistěhovala se k nám jedna mladá rodina a ti na mě i mé děti denně křičeli,že mu máme zavřít hubu,no atd. Ke všemu pejsem byluž starý a špatně slyšel,štěkal úplně na všechno co se mihlo. Taky začal mít problémy s vyprazdňováním.
Já jednoho dne volila injekci u veterináře.Byl to hodný doktor a ubezpečil mě ,že pokud je zdravý,neutratí ho. Já to psychicky nevydržela a utekla jsem z ordinace a nechala ho tam se svojí matkou,která mi byla oporou. No a já brečela a brečím stále.Pejsek dostal injekci na spaní a pak až tu na umření. Byl mrtvý hned,ale já to pořád vidím a pořád si to vyčítám,že jsem neměla právo jeho život ukončit,že jsem ho zradila. Nikdy si to nepřestanu vyčítat a už je to asi 10 let.
Asi být tebou,bych se poradila s lékařem,který by to vyřešil za tebe. Moc ti přeji,abys nikdy nemusel prožívat to co prožívám já stále...
Měj se ahoj Magda

reagovat 23.9.2014 13:59 - anděl pejskův

Toho nade mnou si nevšímej....

No ono taky z toho knírače by toho moc nebylo .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.1.2017 14:04 - tak

Tak vlcaka nikdo doma nema?...

to sis dost dovolil/a. Když Anonymka napíše, že NIKDO NEMÁ, tak je to pravda a hotovo.

reagovat 7.1.2017 14:12 - Tak

Tak vlcaka nikdo doma nema?...

je to spíš vyjímečné.

reagovat 7.1.2017 14:18 - není

je to spíš vyjímečné.

sousedovic pubertální syn má krásného cvičeného německého ovčáka. Věnuje se mu, chodili na cvičák. Hodně se mu věnuje. O tom psovi ani nevíme a to žijeme v 5 patrovém paneláčku přímo naproti jejich bytu. Jak tady bylo psáno, vše je o lidech.

reagovat 7.1.2017 15:27 -

Pes je nelepší napekáči.Udeřit lopatou do hlavy a je pokoj.

reagovat 7.1.2017 18:38 - Steve

Ne, hlavně to nemnožit a nastavit lidem mantinely ... protože jinak se lidi chovaj jak idioti - a jejich psi se pak chovají stejně jako jejich páni.

Kontrola zda je nemají načerno, zda sbírají hovna když jdou po veřejném prostoru, zda jsou na vodítku a mají náhubek. V panelácích a bytovkách by měl být psům vyloženě zákaz.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *