V USA už 11 států povoluje lékařské užití marihuany - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2006 17:19 - mrzout

Kdysi jsem cetl v Respektu clanek, ktery zminoval ze ve Velke Britanii jeden cas bylo praktikovan podavani narkomanum drog pod lekarskym dozorem. Neco jako ze se narkomani zaregistrovali, a pak mohli navstevovat lekare a dostaly drogu od nej.

Vysledkem byl udajne pokles narkomanu (protoze dealerum se nevyplacelo "vyrabet" nove a stavajici meli velkou sanci, ze se z toho s pomoci lekare dostanou). Pak to kvuli USA odpiskali.

Vi o tomto nekdo vic?

reagovat 8.2.2006 10:55 - Jana Jirků

Tento krok vítám. Jsem toho názoru, že jestliže si někdo pěstuje marihuanu na zahradě třeba jen jako ozdobnou květinu, má na to právo, stejně tak, když uzná, že ji potřebuje na léčbu. A jestliže se rozhodně ji zneužívat na drogu, Tam bych byla zcela benevolentní. po 18 věku každého člověka si každý zodpovídá sám za sebe. o drogách jsou všichni informováni dost a dost, takže kdo si chce huntovat své zdraví, prosím, ale jakmile bude potřebovat léčbu, ano, ale za svoje peníze, nemáš na to, nezajmá nás to, z našich kapes to rozhodně nepůjde. Mnoho lidí by si to pak rozmyslelo, kdyby to ovšem fungovalo na tvrdo. Bez vyjímky.
Chceš skočit z mostu, prosím, ale ne na chodce, či auto.
Chceš přejít přes dálnici, prosím, ale ohrožuj jen svůj život, nikoho jiného. Chceš lézt do vozovky a riskuješ přejetí, prosím, ale nikdo nesmí nikoho vinit, že tě přejel. Chceš jezdit mimo sjezdovky a je vyhlášeno lavinové nebezpečí, klidně, ale žádná záchranka pro tebe nevyjede. Nejsme bezmozkoví, a proto každý musí nést vinu sám za sebe a ne aby se trestali ostatní za nezodpovědnost druhých, třeba právě tím, že bude zákaz sběru hub, protože se mohou zneužít, že se nebudou smět pěstovat rostliny, protože se po nich může někdo otrávit atd.
Přeji všem krásný den J.Jirků

reagovat 26.3.2006 18:11 - Daho

Ano proč ne jestli to pomůže k záchraně nebo aspoň k snížení bolesti tak není co řešit.

reagovat 13.6.2006 08:02 - trpak

smrdis

reagovat 13.6.2006 08:02 - trpak

smrdis

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2007 15:04 - pochybovaCZ

To je zajímavý. Ví se, že marihuana je jednou z věcí, která se na vzniku AIDS podílí (společně s ostatními drogami), a oni si tím ulehčují utrpení.

reagovat 12.11.2007 21:23 - dr.Q

Ze se marihuana podili na vzniku AIDS? :-)) Vetsi blbost jsem neslysel, nepsala to nahodou jedna nejmenovana agentura v USA? Je to stejny nonsense jako kdyby si rekl ze na vzniku AIDS se podili traktor nebo mouka;-)

reagovat 12.11.2007 21:57 - smrad

Ar si kazdy dela, co chce, ale otravuje me ten smrad z marihuany... Clovek jde na koncert a hned, jak zhasnou, tak to citite... Ted se k nam na patro nastehovaly nejake dve holky a ty teda kouri dost. Je to citit po cele chodbe. Vadi mi to kvuli nasim detem. Kdo to ma cuchat???? A kdo s tim neco udela? Pokud nenarusuji nocni klid, plati pravidelne najemne, tak proti nim nikdo nic nezmuze. Kdyz nekdo kouri normalni cigarety, tak se to rychle vyvetra, smrad z chodby zmizi, ale ta marihuana se tam fakt drzi dlouho... Leze to zpode dveri z jejich bytu. A to je teda sila. A je to vsude. I na ulicich, na zastavkach autobusu... skoda mluvit. Uz zacinam byt na ten smrad alergicka. Je proste vsudypritomny.

reagovat 12.11.2007 22:41 -

Dlabu na júesej,oproti nám to jsou zhýčkaní,nudící se negramoti,domnívající se,že ovládají světové dění,co si neuděláme sami,to nebude.

reagovat 24.1.2008 17:26 -

ja chci dekriminilizaci aspin v ČR :( :( ua travu jit sedět??? to je hruuza, nerozomím systemu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *