uroplazmata

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.12.2007 19:39 - Klára

Dobrý den, byla jsem léčena na uroplazmata, ale potíže mám stále,občasný hustý bílý až nažloutlý výtok a občasné pálení. Bylo mi řečeno, že to není možné, že jsem vyléčená,p. doktor mi nechce udělat kontrolní výtěr. Již půl roku se bojím pohlavního styku, abych nikoho nenakazila. Jo a ještě jsem začala mít lupy!!!Pomozte mi prosím!

reagovat 9.12.2007 21:05 - hela

Klarko,trvej aby ti udelal kontrolu a nebo jdi nekam jinam.Neni to legrace! drzim palce

reagovat 12.2.2008 14:42 - Kamila

Dobrý den,je mi 31 a již 2-3 měsíce trpím potížemi citlivosti a pálení stěny mezi pochovou a moč měchýřem. vše po urolog stránce je v pořádku, vaginální stěry jsou ok a i přesto mé potíže trvají. přeléčily mne vag. globulemi 8 dní- vše je čisté. čekám na výsledky uroplazmata a chlamydie-nebaví mne sex- je to citlivější. Nikdo nic nemůže zjistit- manžel měl ty problémy již dříve a nyní je mám i já.Velmi často měnil partnerky v hojném množství- já měla za celý život partnery 3. Jsem 2 roky po porodu a vždy jsme byla zdravá- viz testy porod. prosím poraďte mi co dělat- trápí mne to a ráda bych se toho zbavila a el stále jen již měsíc čekám na výsledky. navíc jsem poslední rok prodělala 6 ti mesíční otravu a nefungovaly mi střeva- bojím se antibiotik....co dál?děkuji Kimi

reagovat 14.2.2008 08:16 - Misa

Dobry den. Taky mi nasli ureoplasmata. Jen mi k tomu nikdo poradne nic nerekl. Muzu se zeptat co to presne je? A jake mate priznaky? dekuju moc.

reagovat 20.2.2008 22:19 - kamila

dodatek: výsledek je 3x5 cm nádor na vaječníku- kdo máte podobné potíže- nehcte se překontrolovat. Snad někomu pomohu. Kimi

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2008 08:16 - Misa

Dobry den. Taky mi nasli ureoplasmata. Jen mi k tomu nikdo poradne nic nerekl. Muzu se zeptat co to presne je? A jake mate priznaky? dekuju moc.

reagovat 20.2.2008 22:19 - kamila

dodatek: výsledek je 3x5 cm nádor na vaječníku- kdo máte podobné potíže- nehcte se překontrolovat. Snad někomu pomohu. Kimi

reagovat 22.5.2008 09:20 - Lída

Pravě jsem se dozvěděla, že po vyšetření stěry mi moje gynekoložka našla uroplazmata. Jsem vdaná dva roky a s manželem jsme až do dnes žili přímo báječně. Nevznikaly mezi námi ty nejmenší důvody, aby některý z nás vyhledával sex jinde. Já jsem skutečně nikde jinde nebyla a totéž tvrdí můj manžel. Od lékařky jen vím, že to mohl mít můj muž z dřívějska v sobě je to možné? Prosím o odbornou odpověď je-li to možné.

reagovat 2.11.2009 12:50 - Hanka

Dobrý den, může mi někdo vysvětlit, co jsou uroplazmata a co způsobují? Lékařka mi pouze sdělila tuto diagnózu. Měla jsem gynekologické problémy, doktorka mě léčila na mykózu /měla jsem podobné potíže a velké pálení/, pak se po vyšetřeních zjistilo, že mám uroplazmata a kultivační stěr je úplně čistý, tedy žádná mykóza. Beru antibiotika. Děkuji velice za odpověď.

reagovat 13.1.2014 20:09 - Markéta

Dobrý den, může mi někdo...

Ahoj Hani,
taky se nyní léčím na uroplazmata, mě gynekolog řekl, že je to bakterie která může způsobovat neplodnost a léčila jsem se antibiotika a léčil se i můj partner, jelikož není jistý, jestli tyto bakterie mám v sobě já, nebom partner. Nic určité o tom také nevím, ale léčí se to antibiotiky a měl by se léčit i sexuální partner. Po dobrání antibiotik ti budou dělat další stěry a uvidíš, jestli ti to zabere....ale je to na delší dobu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *