Urologie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.12.2004 22:28 - Honza

zajimalo by me jak se divate na to kdyz moje manzelka doktorka chce jit delat na urologii. me jako chlapovi se to nelibi ani za mak. nedokazu si ji predstavit jak vysetruje jineho chlapa a zaroven s ni zit ... poradite? jen vazne, diky za kazdy nazor. honza

reagovat 2.12.2004 15:13 - Mirka

Prosím ťa...

Veď aj Tvoja manželka chodí na gynekológiu. Je snáď jedno či ju vyšetruje muž alebo žena...

Nebráň jej vykonávať zamestnanie, pre ktoré sa rozhodla.
Nežiarli tam kde na to nie je dôvod!!!

reagovat 17.7.2007 09:41 - Borek

Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u muže uroložkou, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: male catheter. Z nabídnutých videí vyberte Insertion of male catheter.Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u ženy urologem, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: female catheterization.

reagovat 7.11.2008 22:21 - Lucka

Dobrý den. Jaké máte skušenosti s užívaním tablet Uro-vaxom a jakým spůsobem fungují?

reagovat 9.4.2009 21:05 - Míra

Vrátim se k tématu - Urologie.Dle mého by se měla zabývat urologií tj.močovým systémem mužů a žen.Vůbec mi nesedí ,že má za úkol se starat o pohlavní orgány mužů.Muži by měli mít svého doktora,jako mají ženy.Pak by byli daleko zdravější a dožívali by se věku ,jako ženy a nepadali by na rakovinu prostaty.Nemá na to urologie čas,na kvalitní vyšetření.Čekárny jsou přeplněné,čekáte taky 6 hodin a více.Porucha erekce-obešel jsem 4 urology,žádný mi nepomohl.Hlavně ,že letáky a reklama hlásají opak.Varikokéla-jedna z příčin poruchy erekce,nechají vás s ní chodit a trpět bolestma.Operace není sranda,vyžaduje zručnost operatéra,aby se neopakovala.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.9.2011 21:42 - Martin

ahoy, už rok mě trápí pálení v močové trubici. Většinou to začne po vymočení , ale někdy i samo od sebe . spozorval jsem že když jdu na velkou , tak mě to pak pálí trochu více , nevím jaké by to mohlo mít spojení . Na urologii jsem bez nálezu ( dělali mi různá vyšetření jak moči , tak močové trubice ) , ale nikde nic . Chci se zeptat jestli stím tady nemá někdo podobný problém

reagovat 20.6.2012 20:35 - Lucka

Prosím, nemohli byste mi poradit nějakou paní doktorku z urologie? Nerada se ukazuji před muži a nemohu sehnat žádnou urologickou ordinaci, kde by mě mohla vyšetřit žena. Nejlépe Plzeň, Praha. Děkuji

reagovat 27.6.2012 17:08 - Jardo

Zase sa niekto zabáva, na urologii v nemocnici ležia predsa aj ženy nielen muži zase niekto sa snaží rozbehnúť nejakú tému a kto ju začal nech sa porozpráva s manželkou čiže lekárkou . Potom by mali vlastne problémi aj všetky pediatričky ktoré kontrolujú genitálie do 18 rokov. A ten čo má ten problém nech si zoženie príjímací test na medicínu do Brna aby vedel čo to obnáša sa na medicínu dostať nieto ju ešte vyštudovať.

reagovat 21.7.2012 22:44 - bwg

Zase sa niekto zabáva, na...

Je přece úplně jedno, jestli ženské pohlavní orgány vyšetřuje muž a mužské pohlavní orgány žena. Důležité je, jak kvalitní lékař to je. Problémem je spíše fakt, že ženy mají svého gynekologa, ale andrologie je v česku spíše záležitostí pro bohaté, ačkoli zejména u mužů nad 40 let by takový specialista byl schopen léčit nejeden chlapský problém. Mne spíše štve, když jakákoli prohlídka u lékaře probíhá tak, že něco povídám, nebo odpovídám na otázky a 90% času stráveného v ordinaci se odehrává tak, že sedím na židli a doktor(ka) datluje do PC.

reagovat 28.8.2018 22:27 - Petr

Ahoj poradíte někdo lékařku z urologie? Potřebuji jít na prohlídku kvůli obtížnému přetahování předkožky a od chlapa si na něh sahat nenechám. Díky moc za tipy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *