urologie FN Bulovka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.1.2002 11:22 - Blanka

S manželem s epididymitidou (zánět nadvarlete), který měl 39°C horečku, infekci močových cest, oteklá a bolestivá varlata, že nemohl ani chodit, ani sedět, jsme na urologii FN Bulovka čekali na vyšetření dvě a půl hodiny. V čekárně bylo nejen neútulno (to by se dalo vydržet), ale ještě průvan, takže jsem čekala, že horečkou zpocený choť nastydne ještě víc. Sestru na příjmu jsem upozornila, že manžel má bolesti a teplotu, takže bych očekávala, že jako akutní případ půjde do ordinace co nejdříve. Navíc sestra, která občas vykoukla z ordinace s pacienty probírala jejich problémy před narvanou čekárnou. Marodím málo, ale kdykoliv se setkám s přístupem lidí ve zdravotnictví, vraždila bych. Blanka

reagovat 18.6.2002 23:31 - Pablo

Ahoj Blanko!
Muj zazitek z Bulovky je uz hodne stary. Je z infekcniho. Mel jsem nejakou strevni chripku, nic vaznyho, ale horecka byla a tak. Jednani priserny. Cekani dlouhy, no hruza. Nepomohla ani znamost byvaleho sefika. Nikomu nepreju spadat nebo navstivit Bulovku i kdyz to neni osamoceny pripad.
Pral bych si, aby to Tvuj manzel ve zdravi prezil a vylecil se. Jak to vubec dopadlo?
Mej se hezky!

reagovat 19.6.2002 08:04 - jan

Pokud se domníváte, že problém chování zdravotníků se týká jen Bulovky, jste vedle!Před několika měsíci se mi stal úraz, a musel jsem ve večerních hodinách navštívit chirurgickou ambulanci nejmenované nemocnice v Ostravě, kam jsem poté docházel na kontroly-musím ve zkratce konstatovat, že jsem měl pocit, že jsem se octl snad někde v Rusku-jednání otřesné-přesně v duchu bolest nebolest, tady si sedněte, buďte vůbec rád, že se s vámi teď večer bude PAN DOKTOR vůbec zaobírat a čekejte.Jinak je to oddělení velmi pokrokové-kolektívní-zřejmě jsou zdravotníci již v komunismu-ošetřují se, jak jsem měl možnost poznat, muži i ženy zároveň, navzájem si musí pomáhat např. při oblékání a s nějakou diskrétností si zde vůbec hlavu nedělali, potíže pacientů se přetřásají veřejně.
Proto vzhůru na východ, nikoliv do EU!

reagovat 1.9.2002 01:56 - myšička

Ahoj Jane,přesně tak,byla jsem v nejm. nemocnici v Ostravě taky na pohotovosti.Vrhla jsem si do klína čerstvě uvařené kafe.Nahastrošila jsem na sebe pouze volné šaty bez spodního prádla a jela.Posílali si mě od čerta k ďáblu,každý koukl a poslal mě dál,sestra ani nebyla schopná mě pustit dveřmi pavilonu,poslala mě ven vše obejít a HLEDAT.Po ošetření se mi dostalo papíru,že mám popáleninu prvního stupně vel.8x8 a skutečnost?Druhý stupeň daleko většího rozsahu(dle názoru jiného lékaře) a jizvy dodnes.

reagovat 17.7.2003 15:57 - vanda

vidim, ze je to asi vsude stejne. s tchanem jsme pred rokem obihali urologii v Motole. mohu vam rict, ze to byla sila. mate dojednanou dobu prohlidky na ambulanci, jste tam vcas, a na radu prijdete za 4 hodiny ( po nekolikerych urgencich ) a toto se opakovalo pri kazde navsteve. tchan je po operaci ( uspesne ) a ja doufam, ze uz do Motola na urologii nikdy nebudu muset vkrocit. nikdy!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.8.2016 16:13 - přemýšlím,

Dne 4.8.2016 manžela...

klik lidí je schopno po lékařském zákroku u svého milého, podcenit 40ti stupňové horečky a snažit se léčit miláčka doma. Ten příběh je neuvěřitelný.

reagovat 18.8.2016 10:38 - Marie

klik lidí je schopno po...

Reaguji na váš názor,celkem s vámi souhlasím ale teploty jsem konzultovala s lékaře který mi řekl zábaly a paralen,teplota ustoupila na 37.5. a ráno se stalo že manžel zkolaboval,tlak byl 59/36.to už jsem pochopitelně neváhala a ihned volala RZ.Jde mi jen o to že v takovém stavu a po operaci prostaty jde pacient domů s velmi silným zánětem.A veřte nejse z těch kdo se snaží doma léčit,nejsem lékař.Ale respektuji váš názor i za ten děkuji.

reagovat 19.8.2016 10:15 - mirek

Je to sice téma o Bulovce, moje zkušenost je z jiné nemocnice, ale tento týden jsem sám na sobě poznal, že lidská bolest při zákroku je současným lékařům celkem u prdele. Ve 21. století, 25 roků po pádu socialistického zdravotnictví vám doktor řekne, že to musíte holt vydržet.

Takže vám vyjmutí a opětovné zavedení stentu do močové trubice přes penis a močový mechýř udělají bez "oblbováku", pouze se znecitliveným penisem.

reagovat 19.8.2016 10:16 - mirek

Je to sice téma o Bulovce,...

oprava: do močovodu, ne do močové trubice, přes ni to právě dělají.

reagovat 5.3.2017 16:09 - Rudolf

Dne 4.8.2016 manžela...

Marie, zřejmě jste měla smůlu. Myslím si, že je to pořád o lidech. Já jsem v roce 2016 absolvoval podobný operační zákrok na urologii v Bulovce a jak na ambulanci tak či při následné hospitalizaci jsem se setkal s ochotným a dle mého názoru schopným personálem v čele s panem primářem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *