urologická prohlídka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2005 18:35 - Marek

Je mi 35 let. Při preventivní pravidelné prohlídce mě moje obvodní lékařka doporučila na preventivní urologicko-sexuologickou prohlídku do nemocnice. Co to obnáší? Ptám se proto, že v nemocnici na urologii pracuje její kolegyně, tedy jde o to, že je to žena. Předpokládám, že člověk musí být nahý, ale když se mě bude dotýkat a při tom se bude dívat asi i sestra, obávám se trapasu s erekcí. Jsem dost citlivý a vzruším se dost snadno, co když to dojde dál...? A co obnáší ta sexuologická část?...Mluvila o nějakých testech a tak.....P.S. navíc mi při sexu praskla uzdička, tehdy jsem u lékaře nebyl, teď mi to budou prohlížet...

Díky za odpověď a případné zkušenosti jiných. Marek

reagovat 30.1.2005 21:28 - Zdenek

Ahoj, niceho se nebojte a berte zivot trochu vice s nadhledem.

Za svou kolegyni Vas zrejme poslala proto, ze je to jeji kamaradka a kamaradi si v kseftech pomahaji. Nic Vam nebrani jit na jakoukoliv jinou urologii. Ale berte to z te lepsi stranky, urolozek je sakramentsky malo, takze ja bych to povazoval treba za stastnou nahodu.

Mate po tricitce, tak se podivejte vzuru a rekne si "Jsem safra pysny, ze mi to jeste stoji, kdyz se me baba jenom dotkne". Az tomu tak nebude, budete se citit stokrat hur, nez kdyz se Vam pred doktorkou postavi. Necekejte, ze se tam budete promenadovat nahaty nebo ze Vas bude 15 minut masturbovat :-) Mrkne na tu prasklou uzdicku a mozna doporuci drobny chirurgicky zakrok, ktery je opravdu hracka a jeste se budete kamaradum chlubit, ze Vam ten zakrok udelala zenska a ne chlap.

A jestli se fakt udelate, tak jste borec a vsichni Vam to budou zavidet.

Hodne zdaru a hlavu vzuru (jo a taky neco jineho ve vhodnych chvilich :-))

reagovat 30.1.2005 21:30 - Zdenek

Hm, jeste me napadlo, ze kdyz Vas nekam posila, tam mate doporuceni - zadanku a tam bude asi napsano, co s Vami maji na te urologii provest.

reagovat 31.1.2005 07:26 - marek

Díky za odpověď. Na té žádance je doporučení k preventivní uroologicko-sexuologické prohlídce...slovy :...žádám o provedení....atd. Jsem zvědav, ale obavy zůstávají, když mi nevyvracíte, že se tam mohu, jak říkáte, udělat. Ale díky za odpověď Marek

reagovat 31.1.2005 10:47 - Lenka

...co řešíš, já to mám každej rok minimálně na gyndě a taky nevyvádím a to už od 16...před doktorkou se snad stydět nemusíš???

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2013 20:59 - Jarda

Když tu vaše připomínky, musím si klást otázku, zda to myslíte vážně. Myslíte si, že lékařku na urologii vzrušuje pohled na nahého chlapa? Lékařku zajímá onemocnění, protože na to studovala spoustu let a to že je pacient nahý, je zcela normální, protože je to jako u očního lékaře si také nenecháte tmavé brýle. Lékařky navíc jsou k pacientům většinou shovívavé a ohleduplné. Zdravím Jarda

reagovat 26.10.2014 13:18 - ben

Pár uroložek jsou feministky. Takže nic moc...

reagovat 9.9.2015 20:37 - doktorApacient

Vzrušuje Vám téma gynekologického vyšetření? Mrkněte na web www.doktorapacient.webnode.cz !

reagovat 14.2.2017 18:34 - matej25

Dnes jsem absolvoval urologickou prohlídku a musím říci, že to svlékání do naha nejsou výmysly.Je mi 39 a nejsem už tedy mlaďas, ale dorazil jsem na vyšetření, protože manželka měla opakované záněty a doporučil to její doktor. Dorazil jsem bez doporučení obvodního doktora, ordinace malá místnost spolecně se sesternou. Nejprve jsem byl požádán o svlečení do.spodního prádla a dotazován na problémy, následně jsem se pred doktorkou i sestrou svlékl do naha a lehl na lehátko a doktorka mi udělala sono ledvin.a.močového měchýře. Vše před sestrou. Potom nastala prohlídka prostaty a nakonec výtěry, kde nade mnou stály obě. Ponížení velké, nicméně i kdyz to byly pekné ženy, erekce nehrozila. Přežil jsem to.

reagovat 4.8.2018 14:20 - Karel

Byl jsem na takové prohlídce před 1/4 rokem. Žádné do naha. Za plentou byl vyšetřovací stůl a taky vesak na odložení. Sundal jsem jen kalhoty a spodní prádlo. Ultrazvuk břicha a pak močového měchýře a prostaty. Na vyšetření prostaty přes konečník jsem si mohl vybrat jestli na boku na vyšetřovacím stole nebo ve stoje opřený o ten stůl. U vyšetření byla jen doktorka. Dřív jsem byl na podobném u doktora, ale ženy jsou taktnejsi, takže ten prst v zadku jsem nyní skoro nevnímal. Rozhodně nic ponižujícího.
Pro ty co si ochlupeni neupravuji, tak i u pánů, se to pred kontrolou očekává. Při sonu prostaty jezdí kousek nad penisem a pokud jsou tam chlupy, musí dát o hodně vic gelu, aby měla obraz. A gel pak docela studí. Bez chlupů (v předu i vzadu) je vyšetření pro doktora snazší, a pro vás příjemnější.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *