urologická prohlídka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2004 17:12 - martin

Ahoj, chtěl bych se podělit o svůj zážitek z urologické prohlídky v Praze na Karlově. Kvůli vyšetření bílkoviny moči jsem tam musel. Uvedli mě do ordinace, kde byly dvě sestry a doktorka. Po krátkém rozhovoru mě lékařka vyzvala,ať se svléknu donaha, lehnu si a roztáhnu nohy. Rukama začala prohmatávat varlata i penis,ten ztopořil, načež několikrát stáhla předkožku a zpět.Ptaly se, jestli mám problémy při močení, ale i při souloži či onanii při ejakulaci,jestli to dělám dost často,jestli při tom nepozoruji já nebo partnerka krev.Pak ta mladá medička dělala ještě jednou to samé, navíc prohmatávala prostatu.Pak to šly konzultovat stranou, něco zapisovaly, pak hmataly na břicho, třísla.Zní to hloupě, ale po celou dobu jsem měl penis ztopořený. Omluvil jsem se jim za to,ale ony říkaly, že je to v pořádku.Pak jsem seděl stále nahý u stolu a ony se ptaly na různé nemoce a tak.Když jsem se po asi 35 minutách oblékl, tak mě poslali na gynekologii!!!!!nekecám,fakt tam, že mi musejí udělat jakýsi snímek ledvin.No pohledy maminek v čekárně,když mě sestřička povolala dovnitř,staly za to. Opět jsem se musel celý svléknout, vylézt na křeslo s roztaženýma nohama a asi deset minut něčím snímkovat a pak ještě ultrazvuk.

Chtěl jsem se zde někoho zeptat, zda je toto klasický postup vyšetření na urologii,já tam byl poprvý, je mi 30 a nakonec žádný problém nezjistili.Dík za odpověď, nejraději od někoho se zkušenostmi. Martin

reagovat 17.2.2004 11:27 - Markéta

No, já sice na urologii nebyla, ale to,co píšeš, že jsi se dostal až na gyndu, je zajímavé. Tos tam fakt byl nahý? Na Karlově to znám, taky tam chodím, ale je pravda, že kluka jsem tam neviděla. Tos ležel na koze? A co ti s tím penisem dělaly? Zeptám se holky, co tam dělá sestru, možná bude vědět víc, kdybys věděl jméno doktorky?

reagovat 17.2.2004 12:48 - Kája

Tak se mi zdá, že potřebovaly pokusného králíka, aby si medička mohla udělat vyšetření mužských pohlavních orgánů, protože bílkovina v moči poukazuje na zánět ledvin, močové trubice či močového měchýře a na zjištění, o co jde nemusí být určitě vyšetřeny varlata, ale asi to patří k tomu, když už si tam byl, jako preventivní vyšetření. To že vyšetření ledvin dělají pouze na gyndě, je nějaké divné - asi měli jinde rozbitý přístroj.

reagovat 17.2.2004 14:34 - Petra

Tos koukal, jaký to tam je, na tý gyndě,co? To víš, ani mně se tam zrovna moc nelíbí, ale co naděláš,aspoň si viděl, co tam zažíváme my. A jak ses cítil? Možná,že si z tebe fakticky udělaly králíčka pro tu medičku...

reagovat 17.2.2004 15:07 - JCK

Kdysi jsem byl na uro, ale zkoumali jen ultrazvukem ledviny (přímo tam, ale to bylo v Brně), musel jsem jim dát vzorek moči a když jsem přišel na kontrolu, tak zkoumali i prostatu. Ale co uvádíš, ... zneužili tě k výuce, ale aspoň máš zážitek a můžeš o tom psát :))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2017 12:14 - alex

už podruhé mi sestra...

Pěkně kecáš, sexuální stimulace jsou vysloveně u lékaře zakázané, kdybys to hlásil, měly by průser. Ale máš nějakou fantazii.

reagovat 27.10.2017 11:58 - helan

Na urologii předkožku doktorka stáhne,ale prostatu kontroluje konečníkem.

reagovat 10.7.2018 22:41 - Paul

Ahoj, chtěl bych se podělit...

Ahoj mám podobný zážitek, sice jen z urologie a ne z gynekologie, lékařka mi řekla at se svléknu včetně spodního prádla, pak pár dotazů, stahování předkožky a důkladné prošahání koulí, erekce jako hrom, to přešla úsměvem, pak předklon a prsty v latexové rukavici důkladně promasírovala přes análek prostatu, líbilo se mi to :-)

reagovat 10.7.2018 23:06 - Ouha

Hele, tak jsem si přečetla první příspěvek a rozchechtala se u toho Nevím, jestli je to sranda nebo úchylárna, ale je to zábavné.

reagovat 11.7.2018 21:25 - luci

Ahoj mám podobný zážitek,...

Beru to až na to prošahání koulí až k navození erekce.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *