urologická prohlídka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2004 17:12 - martin

Ahoj, chtěl bych se podělit o svůj zážitek z urologické prohlídky v Praze na Karlově. Kvůli vyšetření bílkoviny moči jsem tam musel. Uvedli mě do ordinace, kde byly dvě sestry a doktorka. Po krátkém rozhovoru mě lékařka vyzvala,ať se svléknu donaha, lehnu si a roztáhnu nohy. Rukama začala prohmatávat varlata i penis,ten ztopořil, načež několikrát stáhla předkožku a zpět.Ptaly se, jestli mám problémy při močení, ale i při souloži či onanii při ejakulaci,jestli to dělám dost často,jestli při tom nepozoruji já nebo partnerka krev.Pak ta mladá medička dělala ještě jednou to samé, navíc prohmatávala prostatu.Pak to šly konzultovat stranou, něco zapisovaly, pak hmataly na břicho, třísla.Zní to hloupě, ale po celou dobu jsem měl penis ztopořený. Omluvil jsem se jim za to,ale ony říkaly, že je to v pořádku.Pak jsem seděl stále nahý u stolu a ony se ptaly na různé nemoce a tak.Když jsem se po asi 35 minutách oblékl, tak mě poslali na gynekologii!!!!!nekecám,fakt tam, že mi musejí udělat jakýsi snímek ledvin.No pohledy maminek v čekárně,když mě sestřička povolala dovnitř,staly za to. Opět jsem se musel celý svléknout, vylézt na křeslo s roztaženýma nohama a asi deset minut něčím snímkovat a pak ještě ultrazvuk.

Chtěl jsem se zde někoho zeptat, zda je toto klasický postup vyšetření na urologii,já tam byl poprvý, je mi 30 a nakonec žádný problém nezjistili.Dík za odpověď, nejraději od někoho se zkušenostmi. Martin

reagovat 17.2.2004 11:27 - Markéta

No, já sice na urologii nebyla, ale to,co píšeš, že jsi se dostal až na gyndu, je zajímavé. Tos tam fakt byl nahý? Na Karlově to znám, taky tam chodím, ale je pravda, že kluka jsem tam neviděla. Tos ležel na koze? A co ti s tím penisem dělaly? Zeptám se holky, co tam dělá sestru, možná bude vědět víc, kdybys věděl jméno doktorky?

reagovat 17.2.2004 12:48 - Kája

Tak se mi zdá, že potřebovaly pokusného králíka, aby si medička mohla udělat vyšetření mužských pohlavních orgánů, protože bílkovina v moči poukazuje na zánět ledvin, močové trubice či močového měchýře a na zjištění, o co jde nemusí být určitě vyšetřeny varlata, ale asi to patří k tomu, když už si tam byl, jako preventivní vyšetření. To že vyšetření ledvin dělají pouze na gyndě, je nějaké divné - asi měli jinde rozbitý přístroj.

reagovat 17.2.2004 14:34 - Petra

Tos koukal, jaký to tam je, na tý gyndě,co? To víš, ani mně se tam zrovna moc nelíbí, ale co naděláš,aspoň si viděl, co tam zažíváme my. A jak ses cítil? Možná,že si z tebe fakticky udělaly králíčka pro tu medičku...

reagovat 17.2.2004 15:07 - JCK

Kdysi jsem byl na uro, ale zkoumali jen ultrazvukem ledviny (přímo tam, ale to bylo v Brně), musel jsem jim dát vzorek moči a když jsem přišel na kontrolu, tak zkoumali i prostatu. Ale co uvádíš, ... zneužili tě k výuce, ale aspoň máš zážitek a můžeš o tom psát :))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2010 19:11 - Jindřich

Myslím si, že je to vše přehnané, že došlo k vyšetřování mučských orgánů je normální věc, ale je nepravděpodobné, že Tě ještě hnaly na gyndu. Nelze to prokázat, proto celý článek bude pravdivý pouze zčásti.Doktoři také vyšetřují ženy svlečené a proč by tedy doktorka neměla vyšetřovat muže. Medička je téměř lékařka, tak proč se stydět.

reagovat 2.10.2014 11:34 - olda

už podruhé mi sestra stahovala předkožku až se mi postavil a to samé doktorka.Možná když sem odešel tak z toho měly srandu.

reagovat 5.12.2014 06:33 - Pacient

Myslím,že si tady lidé dost vymýšlejí.Ale tohle jsem opravdu zažil.Nejsem žádný exhibicionista,spíš naopak a mám tu čest patřit k mužům s větším penisem,než je průměr.Po operaci močáku jsem měl 5 dnů zavedenou hadičku penisem do močáku,pro odchod moči.Penis je přitom opatřen jakousi bandáží,pro zachycení moči unikajíci podél hadičky.Tato bandáž se dvakrát denně měnila a byla to práce sestřiček.A sestřičky očividně čučely na můj přístroj,který byl ještě nateklý díky vznikajícímu zánětu z té hadičky.Bylo mi to trapné,ale taky mi jejich obdiv lichotil.Jedna se mi ale věnovala podstatně víc,než ostatní.V den mého propuštění mne oslovila,zda bychom se nemohli někdy sejít.No a tak se scházíme 4 roka a je to prima.Akorát jednou ročně jdu na kontrolu do té nemocnice a to ona žárlí .když mi ho přebaluje jiná sestřička.Dokonce jí některé prozradily,že jí ten kabanos závidí.

reagovat 17.2.2017 12:14 - alex

už podruhé mi sestra...

Pěkně kecáš, sexuální stimulace jsou vysloveně u lékaře zakázané, kdybys to hlásil, měly by průser. Ale máš nějakou fantazii.

reagovat 27.10.2017 11:58 - helan

Na urologii předkožku doktorka stáhne,ale prostatu kontroluje konečníkem.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *