Urinoterapie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2001 05:00 - Radka

Slyšela jsem,že urinoterapie je velmi úspěšná léčebná metoda. Zvláště efektivní je prý přidat moč do klystýru a pustit si ji do tlustého střeva. Má někdo zkušenosti???

reagovat 11.8.2001 00:34 - kristýna

Slyšela jsem o tom taky, ale nemám odvahu to sama vyzkoušet a tyky nevím kolik toho moho dát do klystýrku.

reagovat 17.8.2001 09:42 - Lubor

Ahoj Radko, pokud máš nějaké zdravotní problémy, kdy se domníváš, že by ti pomohla urinoterapie, tak se ničeho neobávej.Od dětství jsem trpěl ztíženým vyprazdňováním, evidentně psychického původu, vyzkoušel jsem všechno možné, ale mohu říci, že teprve klystýry s močí mi pomohly uvést střeva do pořádku.Je to úplně jednoduché-používám svou ranní moč, kterou zředím převařenou vlažno vodou v poměru 1:1 a dám si hned ráno klystýr.Celkové množství tekutiny záleží zcela na tobě, pro dobrý účinek je ale nutné tekutinu ve střevě udržet co nejdéle-třeba i 30 minut-pokud máš nějaké zkušenosti s klystýrem, tak již sama víš, kolik tekutiny dokážeš v sobě udržet.Protože pokud to s tebe vyjde rychle ven, efekt je pouze ten, že se pouze dobře vyprázdníš.Osvědčilo se mi dávat si tyto klystýry vleže pomocí většího gumového balónku, na jehož násadec pro snadnější zavedení do konečníku přes silný zadek nasazuji dlouhou hadičku z irigátoru.Tak se neboj, vyzkoušej to a napiš, jak ti to pomohlo.

reagovat 19.8.2001 18:05 - zahy

Slysel jsem o tom taky a samozrejme jsem to zkusil, bylo to jako vzdy perfektni. Pomer jsem dal prozacatek 1 : 1.

reagovat 8.11.2001 20:08 - Jarmila

Urinoterapie je mimoradne ucinna, ale je treba o teto metode vedet vice. I kdyz nema kontraindikace, clovek musi byt pripraven na rekuperacni ucinky.
O urinoterapii se hovori v mnoha textech. Jiri Cingros tuto metodu popsal dostatecne a zcela jednoduse ve sve knizce Urinoterapie.
Osobne jsem se s urinoterapiii seznamila v roce 1992 a v prve rade ji vyzkousela 7 let na sobe, protoze jsem mela chronicke zdravotni problemy. Nejen, ze jsem se uspesne lecila ja sama, pomohla jsem informacemi k vyleceni i jinym. Proto tuto metodu doporucuji vsem, kteri maji zajem na sobe pracovat, protoze nejen procistuje a pomaha lecit telo, ale pomaha i dusi. Ale to uz si musi kazdy vyzkouset sam na sobe.
Ma to vsak jeste dalsi hacek. Zacne - li nekdo doopravdy s urinoterapii vnitrni, musi v ni pokracovat urcitou dobu, minimalne asi 2 roky, to zalezi na veku cloveka a jeho zdravotnim stavu. Samozrejme, pokud je clovek zdrav, muze dobu zkratit a urinoterapie vyuzivat pouze jako prevenci a vnitrni ocistu. To uz pak zalezi na kazdem jednotlivci.
V kazdem pripade je velmi vhodne seznamit se napred se vsim, co muze clovek pri pouzivani teto metody ocekavat, aby nebyl zaskocen ozdravnym ucinkem.
At se vam dari.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2017 07:44 - Ano, je

nesmírně důležité dokázat nastudovat si blbost ve více jazycích... :-D.

reagovat 7.8.2017 09:48 - Martina

nesmírně důležité...

asi budete nějaký zatrpklý mrzout plný předsudků. Já nestuduju v cizích jazycích, já jimi komunikuju s lidmi. Kromě toho píšu poezii, hraju na klavír, tančím, zpívám a v mládí jsem závodně sportovala. Písně v cizích jazycích jsou taky báječné, když jim člověk rozumí :-) :-) :-)
A kdybyste měl pocit, že zveličuju, tak naopak :-)

reagovat 7.8.2017 09:52 - Ono to něco

asi budete nějaký zatrpklý...

vypovídá o schopnosti kritického myšlení? :-)

reagovat 7.8.2017 10:24 - Josef

No tohle? Moč je přece...

Jenže lidé dělají všelijaké kraviny. Někdo pije chcanky, někdo žere hovna a svět se řítí do záhuby.

reagovat 7.8.2017 12:18 - Martina

Tak vám velmi děkuji za plnohodnotné podněty a mějte se tu hezky. Lidé se opravdu chovají jako hovada. Ať si doma každý pojídá, co se mu líbí. Hlavně by se někteří z nás měli naučit chovat slušně a lidsky

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *