Ureoplazma

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2003 22:11 - Jana

Máte někdo zkušenosti z Ureoplazmou.Mně jí našli před půl rokem z gynekolog.stěru.Léčili mi to antibiotikami.Měla jsem pálení v podbřišku a také gynekolog.problémy.Nyní problémy nemám,ale nemůžu říct,že mi pomohly antibiotika.Potíže jsem měla ještě asi měsíc.Ureoplazma je prý bakterie, kterou člověk v sobě může být a nemusí ale může způsobovat problém.Já ji měla ve vysokém titru.

reagovat 13.5.2003 08:39 - Mates

Nejsi v tom sama, po několikadenních obtížích jsem se odvážil na urologii. Po čtyřech týdnech různých vyšetření a výtěrů mi dali na 30 dnů antibiotika. Jsou to už 3 týdny, co jsem je dobral, a ještě 3 týdny budu čekat na další výtěry, výsledky se dozvím 18.6.2003. Potíže ještě přetrvávají, ale to je prý obvyklé. Více o té nemoci nevím, ale je dost nepříjemná a léčení zdlouhavé.

reagovat 13.5.2003 22:29 - Jana

Já už jsem po dobrání antibiotik na testy nešla.Měla jsem v té době dost těch všech možných nepříjemných vyšetření a navíc jsem byla rozhodnutá,že bych stejně žádné další antibiotika nebrala.Brala jsem je také celých dlouhých 30dní a bylo mi po nich pěkně špatně(brala jsem Doxybene).Pak jsem tento problém konzultovala se jiným doktorem a ten mi řekl,že by mi na ureoplazmu nedával antibiotika.že prý tělo si poradí samo.Co doktor-to názor.Ale je fakt,že antibiotika nejsou nic dobrýho.

reagovat 22.5.2003 09:42 - Lenka

Mně při stěru na gyndě našli chlamýdie a ureoplazmata. Dostala jsem ant. Sumamed, jsou super, vezmou se jenom najednou 2 tabletky a je hotovo, akorat jsou kapanek drazsi. Akorat jsem sla na kontrolni testy a byly opet pozitivni, tak nevim, jestli na me nezabraly a nebo jsem slysela jeste dva nazory,bud ze jsem sla brzo na kontrolni testy a nebo ze jsem mela brat 2 baleni a ne jenom 1. Taky jsem slysela, ze ty ureoplazmata jsou celkem normalni a nic by nemeli zpusobovat. Ted jdu opet na testy, tak jsem zvedava, co mi vyjde, ale uz me to dost otravuje.
Jano a co tvuj pritel, taky se lecil? Muj pritel bral taky sumamed, ale u urologa nebyl.

reagovat 22.5.2003 21:50 - Jana

Ahoj Lenko,mému příteli Ureoplazmata nenašli a tak se neléčil.Styk jsme pak po dobu co jsem brala antibiotika měli jen s ochranou.Já už jsem po dobrání 30tbl.Doxybene na kontr.stěry nešla.Taky jsem slyšela,že Ureoplazma je normální bakterie,která se často u lidí vyskytuje.A jaké si měla ty problémy?Já měla pálení v podbřišku a taky bolest močového měchýře(nikoliv však při močení).J.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2016 17:34 - Marry

a cítí se zdrav, proč jde...

Právě že to zjistili u partnerky no... On nepocituje vubec nic... Tak uvidi snad to zvladne.. Kazdopadne dekuji za info

reagovat 2.9.2016 14:02 - Hanka

Ahoj všem, čtu tady tu diskuzi, která už je dost stará, ale přesto reaguji, třeba se bude někomu hodit. Mám obdobné problémy s ureoplazmaty, zatím nedořešené, ale chtěla jsem zmínit, že mi moc pomáhá intimní kosmetika Karel Hádek, tak na to kdyžtak mrkněte. Jinak také řeším pomocí čínské medicíny. Hanka

reagovat 9.9.2016 17:14 - Ahoj Hanko!

Jaké máš příznaky? Bereš nějaká antibiotika? Čínská medicína Ti pomáhá?
Co konkrétně bereš? Antibiotika na toto moc nejsou, co? Také si myslím, že je mnohem lepší přírodní medicína! Na ureoplazmu se nejspíš neumírá!
Myslím, že nejde o nebezpečné onemocnění! Je to součást mikrobiální flǒry na sliznicích, stejně třeba jako e-coli. Kde se dá sehnat intimní kosmetika Karla Hádka? Předem děkuji za info. Také nejsem příznivcem antibiotik! Oběhala jsem doktory. Nikdo mi nic nedá. U mne se objevila mírná dysurie. PL, ani gynekologové mi nic nedali. Údajně jsem zdravá!
Problémy s imunitou mám několik měsíců! Trpím na močové cesty. Vyšetření krve i moče-údajně v pořádku. Až při samopláteckém vyšetření v laboratoři, na vlastní žádost, jsem zjistila, že mám v krvi mírně vyšší počet neutrofilů a lymfocyty lehce pod dolní normou!
Praktická doktorka mě posílá na psychiatrii, že mám strach z chorob!
Chápu její přepracovanost, je na všechno sama. VZP jí prý odmítá dát
zdravotní sestru! Ale co já s tím?!!! Lépe se klasickým doktorům velkým obloukem vyhnout!

reagovat 9.9.2016 21:27 - Já taky

nechci brát pořád ATB! Možno vyzkoušet MMS-3x10 kapek denně! Rozhodně lepší, než antibiotika! MMS lze užívat 3 kapky po hodině, 8-10x denně! Je to lék na všechno, jak na viry, plísně, bakterie, tak i na zárodky některých parazitů! Při MMS rozhodně nejsou třeba žádná antibiotika!!! To by ani nešlo s tím dohromady! MMS je jednoznačně mnohem lepší, než jakákoliv antibiotika! Naprosto v ničem nechápu lidi, kteří jedou tzv. Wheldonův protokol a těžce si poškozují zdraví! Navíc si různá ATB shání po internetu sami! Strašní hlupáci, že se takto někdo může zdravotně ničit! Hazardují se svým zdravím, potažmo i se svými životy! Ale, kdo chce kam...

reagovat 11.9.2016 20:56 - Moje řeč!

Ještě tak rozumím, nějaké ,,lehké" prášky na hlavu, že si někdo sežene, např. MELATONIN na spaní. Ale antibiotika si shánět,více druhů, a dlouhodobě, to je opravdu obrovský hazard s lidským zdravím! To vám fakt povím! Nařezat všem pořádně na holou zadnici, kdo jedou na tzv."Wheldonův protokol"!!! Zcela na rovinu!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *