UNILAKT

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2004 21:40 - Ivica

Kdo ho zkusil?

reagovat 20.10.2004 10:28 - Ivica

Nemáte někdo zkušenost s tímto potravinovým doplňkem?

reagovat 20.10.2004 12:03 - Eva

Zkoušela jsem ho, já i manžel jsme měli perfektní zácpu. Mno, každý jsme jiný.

reagovat 20.10.2004 13:21 - Ivica

Evo, děkuji i za tuto informaci, Není to můj problém, spíš jsem myslela z hlediska snižování hmotnosti.

reagovat 25.10.2004 09:32 - kukačka

zrovna ho začínám užívat a mám skutečně pocit jak tu někdo uvedl, že si zadělávám na šílenou zácpu, nevím ale proč tomu tak je,vždyť obsahuje vlákninu, střevní baktérie, prosím odpovězte někdo, čím to může být?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2017 17:00 - Temi

AHOJ.S TIMTO PRODUKTEM MAM...

A upravila jste jídelníček? protože já užívám a nic..a jídelníček tedy upravovat nechci,chci jist normálně..

reagovat 11.6.2017 17:01 - Temi

Je tu někdo kdo ho bere a nedrží dietu? jí normálně a přesto zhubne? protože je nebaví hladovět.. děkuji.

reagovat 21.6.2017 20:18 - Temi

Není to nejlevnější, ale...

Nechce se mi tomu věřit,jedl jste normálně a zhubl jen unilaktem?nebo jste držel dietu? já s unilaktem končím,beru měsíc Dnes je květinový den a tak jdu koupit kytičku za sebe. Nechci se loučit s někým z Vás , ale podívejte se na ty kteří si najdou čas přečíst tento příspěvek až dokonce. Jen abych zjistila kdo čte a kdo sdílí bez čtení. Jestli jsi četla všechno zvolte Like. Pak můžu poděkovat na vašem profilu vím že 97 procent to nepřečte celé ale 3 procenta mých přátel to udělá. Prosím na počest někoho kdo už není s námi prohrál v boji proti rakovině nebo dokonce měl rak

reagovat 21.6.2017 20:18 - Temi

S unilaktem končím,beru měsíc a půl a ani deko, vyhozené peníze,jako vždy..

reagovat 21.6.2017 20:20 - Temi

Zkoušela jsem ho, já i...

Zácpu teda nemám,ale o nějakém hubnutí nemůže být řeč, vyhozené peníze..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *