Umí chlapy dělat ženám orál?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.7.2004 15:02 - Káťa

Zajímal by mě názor jiných žen. Podle svých zkušeností. Umí muži pěkně lízat a líbat a...naši broskvičku? Já moc zkušeností nemám. Myslím, že menšina to umí a většina na to zapomíná. Každý by chtěl, aby mu baba kouřila - pořát se o tom všichni baví, ale o tom jestli lížou se nebaví. A jeden kluk mi žekl, že to je jako lízat rybu. Tak jsem mu řekla, že je mi ho líto, že má asi blbé zkušenosti. Baby, co si myslíte?

reagovat 13.7.2004 16:10 - Jana

..umí, ale jak kdo. Ten s tou rybou byl pěknej pitomec. Já mám manžela kterej mi to nechce pusou za nic na světě dělat a přítele, ketrej mi zas jen líže a děsně ho to bere. A mě taky. Kdybych tak strašně něžárlila, půjčila bych ti ho, je fakt úžasnej.

reagovat 13.7.2004 16:34 - Podřezávač

Nechceš se sejít se mnou, zlato?
Jsem také lízač: pár kalupinek jsem už během "francie" zmermomocnil a košeroval nožem - mohla by jsi být další do série...

Odkud jsi?

reagovat 13.7.2004 19:21 - xb1

Lížu moc rád a manželka je spokojená - ale říkala že z předchozích zkušeností měla spíš ty špatné, až se mnou poznala jak to může být příjemné. Vzrušuje mě když mi při tom dá ruce na hlavu...

Holky, zajímalo by mě ve které poloze vám to nejlíp vyhovuje nechat se lízat.

reagovat 13.7.2004 19:35 - Janica

Pokud se chlůap nemá k orálu je u mne jako milenec O.Určitě by to nebylo na dlouhodobější vztah.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2017 11:39 - stařec

Podobně jako...

Má pravdu ,slyším to i přes zěď ,a to i když mám puštěnou televizi milá sousedko ;-)

reagovat 17.4.2017 13:47 - Kundolízek

Děvčata tak to má být! To je známka toho, že vám to dělají správně a že jsou na správné cestě. Sice to ještě není ono, ale to se časem naučí! Aspoň mám následovníky a to je dobře. Pozor ale na všetečné sousedy! Ještě na vás sice nepřijeli policajti, hasiči a záchranka ale časem se určitě ještě zlepší! Tak nezanedbávejte trénink a určitě se úspěch dostaví!

reagovat 19.4.2017 11:32 - K.lízek

Tak děvčata, neříkejte, že jste aspoň jednou jedinkrát v životě nezatoužila na krásném a něžném pomilování jazýčkem? Kdy by jste chytla šňůru krásných orgasmů jak korálky na provázku? Spousta žen to nemá doma a ten jejich se umí starat akorát o sebe, jen když se vystříká a jak je na tom ta jeho ho nezajímá. Hezky jemňonce a zlehonka bez pospíchání aby jste si to mohly hezky vychutnat a prožít mnoho krásných orgasmů které vám nenechají jedinou buňku v těle v klidu. Ale nemusí to být zrovna, že na vás zavolají sousedí policii a záchranku, že tam někdo vraždí nějakou ženu? Ale stejně na to nikdy nezapomenete! Já vám to děvčata všem moc přeji aby jste to aspoň jednou jedinkrát v životě mohly vychutnat. A pokud se vám to povede tak si na mě vzpomeňte!

reagovat 17.7.2017 09:09 - Lída

Když ležím na zádech a jeho hlavu si přitlačuji na kundičku a hrajem si na vývěvu a on mě při tom slabě kouše do poštáka..To je boží.

reagovat 17.7.2017 10:08 - Ada

Když ležím na zádech a...

a což kdyby dokonce si on nastudoval tuhle knihu??
http://www.fastshare.cz/5554882/sonia-b … pro-ni.pdf
dá se i koupit v knuhkupectví.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *