Umí být muži k sobě kritičtí?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2003 09:26 - Lucka

Velmi by mě zajímalo, zda umí být muži, co se týče vzhledu, k sobě také tak kritičtí jako my ženy. Přečetla jsem si zde několik diskusí, ve kterých muži obratně kritizují ženám tu či onu partii jejich těla.
Nemířím tím nikam, jsem ráda za jejich postřehy, vždyť si o ně samy říkáme. Ale chtěla bych vědět, zda také znají ten pocit, že s tím svým bříškem, zadkem, povolenými svaly ...musí něco dělat (a také začnou), aby se nám ženám líbili, nebo je jim to prostě jedno.

reagovat 25.4.2003 09:37 - Alsasko

Urcite ano, rekl bych ze naprosta vetsina chlapu v mem okoli se snazi udrzet svoji postavu v norme. Mozna je ale rozdil v tom, ze malokterej chlap ma z nedokonaly postavy mindraky.

reagovat 25.4.2003 11:12 - Charlie

Myslím si, že je to velmi individuální, těžko se to dá nějak zobecnit. Různí lidé vyznávají různé hodnoty a podle toho se pak také chovají. Nepochybně se u mužů lze setkat s přepestrou škálou přístupů k vlastnímu tělu včetně obou extrémů (posedlost vlastním tělem i naprostá lhostejnost). Těžko přitom říct co převládá, nevím o žádném reprezentativním výzkumu na toto téma. Faktem ovšem zůstává, že na rozdíl u žen muži zřejmě nepodléhají - jako muž musím dodat: naštěstí! - tak silnému společenskému tlaku na péči o vlastní vzhled. A pokud jde o kritický pohled na ženy, je pravda, že ne každý muž (i když to určitě nebude jen problém mužů :-) si - obrazně řečeno - vidí na špičku vlastního nosu, když kritizuje jiné.

reagovat 25.4.2003 14:08 - marcela

Závidím mužům, že opravdu až v takové míře nepodléhají společenskému tlaku, který převážně diktuje být krásný, úspěšný, vždy usměvavý .... Já sama jsem se nechala dostat do velmi nepříjemného stavu. Pro své okolí jsem nejspíš

reagovat 22.5.2003 12:20 - Zkopaný

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2018 19:40 - Nech

Nedokazi odhadnout komu se...

Nech to plynout. Všechno má svůj čas. Netlač na pilu

reagovat 3.5.2018 19:46 - Michal

Kdyz je mladej muz fyzicky krasnej, tak musi hrat skromnyho, byt k sobe kritickej, jinak by ho lidi povazovali za protivnyho.

reagovat 3.5.2018 20:12 - kajman

3.5.2018 19:40 - Ale clovek prece musi byt nejak aktivni, jinak by si mohl naskytnutou sanci proklouznout mezi prsty. Jak se zachovat v dobrem a naopak jak se vyhnout spatnemu jednani.
Rikam si jak moc jistota v necem prameni z toho jak moc clovek vi jak to ci ono dopadne. Mozna jen staci si byt jisty, ze se clovek zachoval spravne, kdyz uz se k necemu mel, nebo ze neudelal chybu, pokud se nijak nezachoval kdyz mel.
Prime kontaktovani by dodalo na klidu, uvedlo by v jasnejsi obraz.

reagovat 3.5.2018 20:24 - Nech

3.5.2018 19:40 - Ale clovek...

Ale to mas pravdu. Kontaktuj primo at mas jasno

reagovat 4.5.2018 00:32 - Kajman

3.5.2018 20:24 - :)) tohle se nabizi jako to nejspravnejsi:) jenomze... pokud jsem uz kontaktoval a zustalo to bez odezvy, nakolik procent to znamena, ze o me neni stano a nakolik to zustalo bez odezvy treba z duvodu ze jsem se nevyjadril spravne? A to je ten problem. Obecne, ovsem s nemalou platnosti, se da rici, ze z drtive vetsiny za neozvanim se, stoji nezajem druhe strany a ze ta sance na to, ze na me nekdo nereagoval jen z duvodu neprihodnosti, dane treba mym nedobrym zpusobem nebo casem ci mistem vyjadreni, predstavuje jen male procento. Kdy ale prave verit v to procento, uz predstavuje hodne tenkou hranici, kdy se z cloveka, ktery uveri v to, ze v jeho pripade se jiste jedna jen o spatne vyjadreni, muze stat podlejzavy nenechavec ktery, pod ruznymi duvody a spatnymi vysvetlenimi situace, neumi respektovat, ze nezajem je proste nezajem.
Pokud by neozvani se znamenal nezajem, neni uz o cem diskutovat:) To nejsou dny ani tydny, spis mesice zadneho otevrene projeveneho zajmu, primeho kontaktu...
Mozna je na miste si proste rici "staci uz":) Mozna, ze zadnej zajem o me tak jak jsem si misty myslel, ze je, nikdy nebyl.
Vite, clovek tape nad tim jestli se treba spatne nevyjadril a pritom tahle polemika muze byt vzhledem k realnemu stavu veci, treba uz od sameho pocatku mimo misu:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *